konie, jeździectwo w telewizji

👿 a tak chciałam sobie obejrzeć. Głupia Nka. 
Ile jest takich typowo końskich kanałów? Bo kurcze - słyszę o takich a u mnie w TV ni cholerki nie ma...  😕
Gillian na którym kanale na polsacie?
hanoverka

Gillian na którym kanale na polsacie?

podbijam
Właśnie oglądałam fragment rozmów w toku, gdzie Ewa Drzyzga dostała El Polacco, ciekawe gdzie go pstawi  😜
sieeet zapomniałam oglądać...;/ wrrr może będzie powtórka

A co do Polaco już pisałam w innym wątku: dalej stoi w Bolęcinie, bo w TV nie do końca im wyszło prawdziwie, bo Drzyzga dostała możliwość jazdy w Bolęcinie, a nie samego Polaco, fakt po programie już była u nas kilkakrotnie i raz faktycznie siedziała na Polaco ale to wszystko🙂
No to faktycznie coś średniawo im wyszło, bo w materiale Majewski powiedział dokładnie, że dostała Polaco 😵
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 grudnia 2010 09:54
super film - i na szczęście będzie jeszcze pokazywany na Planete:

11.12, so, godz. 16.25 
17.12, pt, godz. 21.35 


O tajemnicach udanej hodowli koni szlachetnej półkrwi.

[quote]Reżyser Wolfgang Bergmann ujawnia tajemnicę udanej hodowli, ukazując zadziwiającą historię: jeźdźcy i właściciele stadnin z Niemiec w epoce narodowego socjalizmu zbudowali podwaliny dla dzisiejszych sukcesów. Powód był złożony. Na skutek II wojny światowej niemieccy koniarze zaprzestali hodowli rasy trakeńskiej i przez długi czas nie potrafili nawiązać do żadnych narodowych tradycji uszlachetniania ras koni. Musieli jednak podjąć trud uzyskania szlachetniejszej krwi, gdyż ich ciężkie ogiery gorącokrwiste przegrywały międzynarodowe turnieje. W związku z tym importowali z Polski i innych krajów wschodnioeuropejskich konie szlachetnej krwi oraz technologię ich krzyżowania w celu uzyskania rasy doskonałej. Dziś właściciele stadnin i jeźdźcy z całego świata kupują w Niemczech konie nawet za milion euro. Film pokazuje tajemnicę udanej hodowli, a widz w trakcie 90-minutowego seansu poznaje śladem ras, których krew zadecydowała o obecnych sukcesach niemieckich koni.



zwiastun:

http://www.planete.pl/zwiastuny-konie-szlachetnej-polkrwi-czy-mozna-wyhodowac-sukces_33909


[/quote]to ja tylko przypominam że film ten dają dziś w sobotę 11.12 na PLANETE o 16.25
Właśnie oglądałam fragment rozmów w toku, gdzie Ewa Drzyzga dostała El Polacco, ciekawe gdzie go pstawi  😜

a kiedy jest powtorka ?  😡
własnie - dobre pytanie , bo równiez zapomniałam ...
ElaPe oglądałam .. Przegapiłam  pierwsze 5 minut tylko...  :kwiatek:
Oposowa   gnojorzut- ugniatam gówno na równo :)
11 grudnia 2010 19:22
jakoś kiepawo to wyszło... 
Moon   #kulistyzajebisty
11 grudnia 2010 20:01
Oglądałam ten film o hodowli koni sp - Fajny, ciekawy. Szkoda, że częściej nie dają podobnych w tv.
A hodowczyni z Holandi (? - bo nie pamiętam już skąd...) i jej cała ściana z rodowodami... Szacun!  😲
Ta sciana to niesamowita!
Ircia   Olsztyn Różnowo
12 grudnia 2010 15:55
Jeździectwo na tvp sport,już leci i tylko do 17.40.
Tvp Sport  o godz . 21  Cavaliada Poznań
EUROSPORT

18:47 JEŹDZIECTWO: Puchar Świata, Genewa, Szwajcaria (19:55)

JEŹDZIECTWO: Skoki przez przeszkody, Londyn, Wielka Brytania (23:15)
Od dzisiaj praktycznie codziennie wieczorem (pewnie do poniedziałku) na eurosporcie1, transmisja z Horse Show w hali Olympia Londyn. Ciekawe czy tylko skoki czy też pokażą coś z ujeżdżenia?
dzisiaj 21.13 skoki LIVE
czwartek 22.00 skoki LIVE
sobota 21.30 skoki LIVE
niedziela 22.00 skoki LIVE

http://www.olympiahorseshow.com/
dzis o 21😲0 na Eurosporcie ujezdzenie (PŚ Londyn)
taa... wlasnie czekam czekam i doczekac sie nie moge...cos im sie poprzestawialo🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
15 grudnia 2010 20:22
Już się zaczęła relacja 😉
buuu... i co z tego jak ja mam telewizor z Eurosportem zajęty przez rodziców....;/
EUROSPORT

22😲0 Skoki przez przeszkody, Londyn, Wielka Brytania  🙁
No i jak zwykle - nei weszłam w ten watek i co ? PRZGAPIŁAM UJEŻDŻENIE CHOLERA JASNA!  👿 🙁 będzie gdzies powtórka ??
Co niektóre przejazdy na YouToube
Obecnie na TVP Sport powtórka poznania, a o 21.35 na Planete film, który zachwalała Lostak  🏇
a relacja z Olympii jest dzisiaj moze?
Dzisiaj przerwa. Jutro powinna być m.in. potęga skoku.
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
17 grudnia 2010 19:24
Co jeszcze będzie z Londynu i w jakie dni? 😀
mtl   I M Equestrian
17 grudnia 2010 19:26
18 XII godz. 21.30 CSI-W Londyn
18 XII godz. 22.00 CSI-W Londyn (na żywo)
19 XII godz. 21.00 CSI-W Londyn
19 XII godz. 22.00 CSI-W Londyn (na żywo)
20 XII godz. 22.30 CSI-W Londyn (na żywo)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się