Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Hija, dzisiaj Twoja kartka doszła też do mnie 🙂 Dziękuję za śliczną kartkę i bardzo osobiste życzenia, przydadzą się niesamowicie w 2011 roku :kwiatek:

Vuko, dostałam też od Ciebie 😀 Masz ładny charakter pisma, dziękuję za wesołą i "misiatą" karteczkę 😀


Czy doszły już do kogoś moje kartki? Wysłałam 10 grudnia... 🙄
Ja dostałam kartkę od państwa Bogdanów ! :kwiatek:
Dziękuję bardzo i również życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !  :kwiatek:
moje dzisiaj poszły w świat  😉
Fin- ciesze się, że kartka doszła 🙂
To jeszcze jedna jest w drodze 😅
Kiwii-ciesze sie, ze sie podoba 🙂
jak na razie doszly moje 2 i ja rowniez 2 dostalam, poczta sie spisuje!
Pięknie dziękuję fin i Fandze za urocze karteczki i cieplutkie życzenia  :kwiatek: :przytul: :kwiatek:

Do mnie doszły już wszystkie kartki. Jestem ciekawa gdzie podziewają się wysłane przeze mnie  😉
Cariotka   płomienna pasja
16 grudnia 2010 18:31
A ja jeszcze dostałam od ewabe🙂 Śliczna, z życzeniami od serca🙂 i z przepysznym piernikiem, którym delektowała się cała rodzinka🙂  :kwiatek:
Dołączam obiecane zdjęcia kartek 🙂

cavaletti, cieszę się że kartka dotarła bezpiecznie 😉
dostałam dziś pierwszą kartkę od Grafi. Jest śliczna! Dziękuję za szczere życzenia od serca, za super oryginalny prezencik i za konikowe życzenia, sprawiłaś mi niesamowitą radość tą kartką  :kwiatek: Tobie również życzę zdrowych i spokojnych Świąt oraz spełnienia marzeń! buziaki w chrapki dla Herki  😀
A ja jeszcze dostałam od ewabe🙂 Śliczna, z życzeniami od serca🙂 i z przepysznym piernikiem, którym delektowała się cała rodzinka🙂  :kwiatek:


Cieszę się, że smakowały 🙂😉
Ja dzisiaj dostałam kartkę od sznurki. Dziękuję bardzo za życzenia, kartka jest śliczna! :kwiatek:
Dzisiaj dostałam kartki od Grafi i Żabeczki. Baaardzo dziękuję! Były naprawdę śliczne, a życzenia bardzo miłe. Nawet nie spodziewałam się, że sprawi mi to tyle radości 😉.
Moje kartki wyszły ode mnie parę dni temu. Mam nadzieję, że wkrótce dotrą 😉.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 grudnia 2010 22:17
Do mnie dziś doszła śliczna kartka od Karesowej  💘
Ja jeszcze nie dostałam żadnej kartki  🙁
A do mnie dziś dotarła przesłodka kartka od Alabamki i piekna ręcznie rysowana kartka od Shagyii (masz dziewczyno talent, mój tato się niemal ze mną pokłócił, że to nie jest rysunek 😀 )
Dzięki dziewczyny za śliczne życzenia :kwiatek:
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
16 grudnia 2010 23:33
Dostalam dzisiaj pierwsza karteczke od OVCA 🙂 Bardzo dziekuje po przyjsciu z pracy po 3 dniach tyrania po 13h  na dobe patrze lezy sobie koperta a w niej zyczenia 🙂 Humorek mam od razu lepszy 🙂 Dziekuje serdecznie 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
17 grudnia 2010 10:07
A ja mam dla wszystkich jeszcze świątecznego suprajsa  😉

ovca   Per aspera donikąd
17 grudnia 2010 10:09
Do mnie dziś przyszła karteczka od Lotneej-bardzo dziękuję, również za śliczne  życzenia :kwiatek:

strasznie mi się podoba ta akcja w kartkami-proponuję zrobić też na wielkanoc, i wakacje 😉
Moon dziękujemy!  😁 Boskie.  😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 grudnia 2010 10:28
Moon super 😀 dzięki
Nadia super że kartka doszła 🙂
Dziękuję Repka, to rzeczywiście rysunek, trzeba bylo powiedzieć tacie, żeby spróbował rozetrzeć ołówek palcem 🙂 Cieszę się, że się podobała.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 grudnia 2010 12:57
ovca, to szybciutko, doszła w dwa dni 🙂
Ja dostałam już kartki od ;
Gavi  😀  piękna kartka !
Grafi  😅 piękna kartka ! i bardzo podoba mi się co tam napisałaś! Tak prosto z mostu !
fin ! Śliczna kartka ! podoba mi się twój  charakter pisma !
kopyciak ! Wielkie dzięki  😀
Robaczek M. ahhh jak ty się rozpisałaś ! super życzenia bardzo ładnie i starannie wszystko napisane !  😍
Jara ! Moja mama jest faworytką twojej kartki ! Jak otworzyłam twoją paczuszkę to aż poczułam magię świąt ! wszystko tak pięknie pachniało !! Jesteś bardzo pomysłowa dziękuję !
Cariotka ! Genialna kartka ! a ci trzej królowie na wielbłądach wymiatają !
Vuko ! ha ha karteczka superowa ! mikołaje przyprawiają mnie o uśmiech !!

Wielkie dzięki wszystkim !

Część moich kartek poszła w końcu w świat ! Druga część pójdzie w poniedziałek...mam lekkie opóźnienie ale najważniejsze jest chyba to,że kartka dojdzie !!
Moje kartki wyjdą niestety dopiero w poniedziałek bo proces twórczy mi się niestety trochę wydłużył. Ale będą! i obiecuje że dorzuce coś do karteczek 😉

Ja jak na razie dostałam jedną od relacji15 - dziękuję :kwiatek:
Dostałam kartkę Gagulca  💃 (Kolejna wyprodukowana u nas!  😀)
Jest śliczna, dziękuję za życzenia i również życzę Wesołych Świąt~ :kwiatek:
Gagulec   Mistrz lokalny
17 grudnia 2010 15:11
Ufff to jeszcze jedna musi dojść skoro Alabamka i S. już dostały 🙂.
Cieszę się, że się podobają  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 grudnia 2010 16:37
A ja jestem w szoku ponieważ dostałam w sumie 4 karteczki z re-voltowej zabawy, a przecież mieliśmy dostać po 3 i sama również wysłałam 3 - więc jeśli ktoś nie dostanie swojej kartki bardzo proszę o informację i wtedy dostanie ją ode mnie! Pewnie dopiero po świętach uda nam się to wszystko zweryfikować, ale obiecuję, że kartka z życzeniami dotrze!

Dziś w skrzynce znalazłam karteczki od:  Niewidzialnej oraz od Kiwii - ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ!  :kwiatek: 😍 :kwiatek: 😍 :kwiatek:
Otrzymałam dziś piękną kateczkę od Baffinki wraz ze zdjęciem:]

Już została powieszona w siodlarni wraz z resztą kartek. Dziękuję bardzo:*
dzisiaj doszla ostatnia karteczka-od Asieńki, ślicznie dziękuję! :kwiatek:
a moja jedna jeszcze w drodze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się