Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Dostaliśmy z gorącymi życzeniami kartkę od Magdaleny, Madmaddie  :kwiatek: bardzo dziękujemy
s.   happiness is easy
14 grudnia 2010 19:25
Martwi mnie natomiast, że moje karteczki jeszcze nie podochodziły...
Lub nikt się nie chwali, że doszły (wysyłałam w zeszłym tyg, w poniedziałek)...


możesz o 1/3 martwić się mniej 🙂
Własnie wyjęłam z czerwonej koperty bardzo sympatyczną misiową karteczkę z ogromem życzeń od Ciebie i Pana Czesława Konia, czyli Konia 🙂

Bardzo dziękuję  :kwiatek: i wzajemnie Wesołych, Radosnych i spełnienia marzeń  :kwiatek:

Zdjęcia będą jak dojdzie reszta!
A ja dostałam dzisiaj piękną kartkę od Dworciki! Bardzo, bardzo dziękuję i też życzę Wesołych Świąt :kwiatek:
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
14 grudnia 2010 20:05
Właśnie przed chwilą otworzyłam kopertę adresowaną do mnie a w środku co? Śliczna aniołkowa kartka z życzeniami od Dworciki  😅

Swoje kartki miałam wysłać w zeszłym tygodniu, ale że z pracy wracałam w okolicach 21 to nie miałam nawet siły żeby zabrać się za napisanie życzeń, weekend spędziłam na targach i w końcu dzisiaj udało mi się do tego usiąść. Kartki są gotowe do wysłania, więc jutro podążam na pocztę 😀 Mam nadzieję, że dojdą na czas  👀
cieciorka   kocioł bałkański
14 grudnia 2010 21:10
A moje się robią mimo że miały wyjść w poniedziałek!
Nie wyszły, bo ceny ładnych kartek mnie zaskoczyły więc robię sama, kupiłam klej introligatorski i cały jest gęstym glutem! Można reklamować klej? 🤔wirek:
Reklamować, jak reklamować, może chociaż bym zniżkę dostała na kolejny, ale całkiem nie po drodze mi do tego sklepu. Dwa dni szukałam teczki z ładnymi papierami i dodatkowo okazało się, że złoty glucik wysechł.
Ale nie dam się  🏇
Cieszę się, że dotarły 🙂 Jeszcze raz życzę wesołych Świąt 🙂
Alabamka, ovca, przepraszam, chyba mi kilka stron wątku umknęło  😡
Cieszę sie, że kartki się podobały 🙂
Dostałam dzis kartkę od Mery!
Nawet nie wiesz Mery jak mi było miło, bo tak z serca prosto to odebrałam!


właśnie o to mi chodziło :kwiatek: pozdrawiam! 🙂
Ogromniaste podziękowania kieruję do Ciri!
Śliczna kartka i równie urocze życzenia świąteczne, bardzo dziękuję  😉
Wielkie podziękowania dla relacji15, cierpi1enie i madmaddie, karteczki trafiły do mnie wczoraj i bardzo poprawiły mi humor. W piątek wieczorem wrzucę skany 🙂
:kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 grudnia 2010 07:35
czyli wszystkie moje kartki dotarły 💃
a ja dostałam wczoraj kolejną karteczkę - od Brevy  :kwiatek: :kwiatek: i nadprogramową od nalepszej śnieżynki na świecie - Poni  :kwiatek:
hmm... ja jeszcze żadnej kartki nie dostałam, ale czekam sobie cierpliwie.... tylko powoli zaczynam się obawiać, że jestem szczypiorem i nikt nie chciał do mnie wysłać  😉 prawie wcale nic nie piszę na forum... ale z forum jestem związana juz od jakis 4-5 lat, regularnie tu zaglądam i czytam
Moon   #kulistyzajebisty
15 grudnia 2010 10:59
Właśnie dostałam prześwietną kartkę od Sznurki:


:kwiatek: Wesołych świąt.
asieńka Na pewno dostaniesz kartki ,Ja wysłałam 10 dni temu i tylko chyba 1 doszła ,albo ktoś się nie pochwalił że dostał a Ja mało zawału nie dostane czy doszły czy nie .

U mnie jak na razie tylko 1 kartka  😅 
Boska jest ta Sznurkowa kartka  💘

nie martwcie się. napewno wszystko dojdzie na czas  :kwiatek:
Moon cieszę sie że podoba sie!
Już sie martwiłam, ze gdzieś przepadły
baffinka, miło mi!
Lotnaa   I'm lovin it! :)
15 grudnia 2010 13:50
Chciałam serdecznie podziękować Cyntii, cavalettii i hanoverce ze przecudowne karteczki!!!
Od hanoverki dostałam nawet pysznego pierniczka  💃

Dziękuję Wam bardzo  :kwiatek:

Ja moje kartki wysłałam dopiero dziś, więc proszę o cierpliwość.
Pani na poczcie zapewniała, że dotrą przed Świętami.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 grudnia 2010 16:06
A więc raz jeszcze dziękuje Żabeczce, Ewusi i Asieńce! Za cudowne kartki świąteczne!
karesowa   Rude jest piękne!
15 grudnia 2010 16:08
A ja dziś dostałam śliczną karteczkę od Cierp1enie-dziękuję bardzo!!!
Ja swoje wysłałam wczoraj, ale priorytetem, więc myślę, że dojdą na czas.
Jara - nie ma za co  😉 w sumie szybko doszła, jestem w szoku  😲
W końcu mogłam podejść do skrzynki, doszła moja karteczka od Ewabe !! Matko, nie myślałam że to sprawia aż taką radość ! Pierniczki były PRZE-PYSZ-NE ! Dziękuje  😍
Dostałam kartke od Mery jest piekna i zyczenia wspaniałe
Oraz Kartke od Moni(wymieniłysmy sie haha)życzenia sa poprostu boskie i świetnie sie je czyta,a czytalam kilka razy, super pomysł z ta nasza świateczna zabawa,po kartki biegłam specjalnie do garażu (a mam kawałek) bo nie chcialam czekac na jutro
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
15 grudnia 2010 17:27
Dostałam kartkę od cyntii ! Dziękuję za życzonka, kartka jest śliczna! I jak ty ładnie piszesz  😍 :kwiatek:
maracuja, Super, że smakowały 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
15 grudnia 2010 17:44
Ja właśnie przed chwilą wróciłam z poczty. Pani obiecała, że wysłane zwykłym listem powinny dojść w poniedziałek - ponoć nie ma jeszcze żadnych opóźnień 🙂
Kot nie chciałam nic mówić jak dostałam kartkę od Ciebie ,na pewno się zdziwiłaś jak ja  😁  naprawdę fajna zabawa  😅 
Buyaka-cala przyjemnosc po mojej stronie! 😀
Do mnie jeszcze żadna nie doszła, ale cieszę się, że jedna z moich jest już u adresatki  :kwiatek:
LatentPony   Pretty Little Pony :)
15 grudnia 2010 20:16
Dziękuję bardzo Żabeczce17 za świetną kartkę 🙂 Te renifery naprawdę poprawiły mi dziś humor, pomysł boski! Zdjecia wstawię, jak dojdą już wszystkie kartki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się