Końska rewia mody cz. V (2011)

A ja mam jedno pytanie i mam nadzieję, że w odpowiednim wątku...  🤔
Gdzie można dorwać katalogi poszczególnych marek on - line?? np kompletny E-S czy Anki Bo nie w każdym sklepie internetowym są.  Dostępu do katalogów papierowych nie mam a czasem żałuję bo chciałoby się na spokojnie przejrzeć całą ofertę poszczególnych firm... ( wiem, że tu tylko końskie szmatki ale podobne pytanie mam odnośnie ludzkich a nie uśmiecha mi się dublowanie pytania w odpowiednim wątku) podpowiedzi mogą być jak najbardziej na PW by nie zaśmiecać wątku

P.S.
Piękne zestawienia i piękni modele  😜
wątek zamknięty
denewa na stronach producentów 🙂 np:
http://www.euro-star.de/collection-en/
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 stycznia 2011 21:48
Faktycznie, w porównaniu do cottonów cena wydaje się super 🙂 szkoda tylko, że Fouganza nie wprowadzi paru nowych kolorów, tylko dwa są teraz dostępne. I tym chyba wygrywa Eskadron - ma mnóstwo opcji kolorystycznych.
wątek zamknięty
polopad chocochip pink 🙂

fot. okwiat
wątek zamknięty
szerek REWELACJA! Absolutnie zjawiskowo!  😵
wątek zamknięty
Jak nigdy w życiu mi się nie podobały siwe w brązach, tak chyba od dziś zmienię zdanie! Ślicznie! 😍
wątek zamknięty
Że też nie wpadłam na taką prostą rzecz  😵
...ech...
jakoś nie miałam do tej pory parcia na szmatki....chociaż prawdę mówiąc nadal nie mam ale postawiłam sobie ambitny cel - skompletować i uporządkować kolorystycznie nasze ubranka tj końskie i moje - by się ze sobą nie gryzły  🤔wirek:
nie ma co będziemy "PROFI"  😂
wątek zamknięty
szerek uwielbiam siwe w brazach  😍
wątek zamknięty
dzieki dziewczyny!  :kwiatek: mi tez sie baardzo podoba, owijki na zywo sa ciut jaśniejsze 😉 brazy na siwych to jest to 🙂
wątek zamknięty
szerek a ja nie wiedziałam, że uwielbiam siwe w brązach :P Fenomenalnie jak dla mnie  😍
wątek zamknięty
Na siwych wszystko wygląda zjawisko.. ehh
wątek zamknięty
Na siwych wszystko wygląda zjawisko.. ehh


wcale nie!  😁
wątek zamknięty
Poza jakimiś rozmydlono niewiadomojakimi kolorami- owszem. W bordo w różach w graficie w czerni w granacie w czekoladzie wszystkie mnie zachwycają 😀
wątek zamknięty
szerek, pieknie!  😍 Zaluje, ze moja siwa juz nie ma takich pieknych jabluszek...
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
02 stycznia 2011 22:17
Świetny ten polopad! 😍 ale skutecznie odstrasza mnie wątpliwa jakośc... chociaż jeszcze w IV części KRM nie chciałam brillanta przerażona tym co dziewczyny o nim opowiadały, dziś już w drodze do mnie  😁 więc proszę żadnych dobrych stron polopadów mi nie wymieniać 😉
wątek zamknięty
Jest już mój  😅
wątek zamknięty
Ehh prkre, jak się uda kupię 2 kolejne szmaty  😵 😵 Muszę szybko sprzedać Irisha i paeę bo kasy nie bedzie na życie.
wątek zamknięty
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
02 stycznia 2011 22:20
szerek sam brąz dla mnie szału nie robi, ale z tym detalem w postaci różowe herbu superrrrr!  😀
wątek zamknięty
Presja wiem :P Byłam dzisiaj u Minerwy 🙂 I efekt jest wiadomy  🤬
wątek zamknięty
dostanę jeszcze gdzies eskadrona cottona chocochip/pink ?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 stycznia 2011 22:23
szerek, pięknie ten polopad wygląda 😉

xxagaxx, a będziesz teraz jakoś robić zamówienie z ebaya?
wątek zamknięty
equi - widzę że wieści szybko się roznoszą, ja z kolei biorę pogardzonego przez Ciebie lighta  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
02 stycznia 2011 22:27
equi.dream ta łezka to co to? Lightblue? 😉
wątek zamknięty
Presja ten light jest śliczny  😍 😍 Normalnie jak eskadronowa rosa 😀😀


Będę 😉 Mogę nawet już ogłoszenie dac 😉 Ale od razu mówię że max 6-8 osób. Bo ja mam dość latania na pocztę. U mnie na wsi mi zamknęli  😵 😵
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 stycznia 2011 22:29
Ehh prkre, jak się uda kupię 2 kolejne szmaty  😵 😵 Muszę szybko sprzedać Irisha i paeę bo kasy nie bedzie na życie.


jakie? 😀

i ps. piszę sie na zamówienie z niemcolandii 🙂
wątek zamknięty
Presja przez Ciebie żałuje  😀iabeł: ale niestety jakoś nie widzę mojego konia w różu, chociaż czaprak jest prze prze piękny i nie rozumiem boomu na eskadronową rose, jeżeli jest to samo, pięknięjsze nawet ( te hafty  :kocham🙂 i o jakości, która pozwala włożyć to do pralki  😀
kodusiowata si, lightblue 🙂
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
02 stycznia 2011 22:33
Jak nigdy w życiu mi się nie podobały siwe w brązach, tak chyba od dziś zmienię zdanie! Ślicznie! 😍


dokładnie! chyba jednak chcę żeby mój Siwy zjaśniał szybciej  😍 😍
wątek zamknięty
myslicie ze wykarze się większym rozsadkiem piorac brillanta ręcznie czy wrzucając do pralki na 30*C? normalnie się nie cackam z końskimi rzeczami i wszystko ląduje w pralce, ale tyle sie nasluchalam o tych pieruńskich brillantach... jak to mowia - przezorny zawsze ubezpieczony 🥂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 stycznia 2011 22:44
szerek ślicznie konisko wygląda w brązie  🍴
wątek zamknięty
xxagaxx - Jak go zobaczyłam w katalogu razem z tym stripem to się zakochałam w obydwu.

equi - Mój prawie kary łogr powinien wyglądać ładnie, chociaż trochę może przesadzam kupując róż na wałacha  😉 Liczę jednak na to że nie długo zakupię horsa numer dwa i będzie siwy a do tego będzie dziewczynką, więc chyba powinno wtedy wyglądać tak jak Pan Bóg przykazał  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.