Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

Katka rozumiem że mam się bać i szykować kasę na dobrego psychologa by zajął się moją zdruzgotaną psychiką?

Chyba jakoś to przeżyję  🤣
Sayu, Czemu ten koń ma siodło na szyi? Cofnijże to siodło.
I - tradycyjnie - zdjęcia się do wątku nie nadają.
Sankaritarina Problem z tym siodłem jest taki ze podjeżdża do góry ale jestem na etapie wymiany siodła na inne, mam nadzieje dopasowane do budowy konia. Na pierwszym zdjęciu miał siodło przypisane z klubu o takim samym efekcie podjeżdżania do przodu.

Mówisz ze zdjęcia się nie nadają, w tym momencie zgłupiałam. Na części zachwalanych przez was zdjęć zmian nie ma (a przynajmniej ja ich nie widzę) a ja tu ewidentnie widzę zmianę chociażby w tym że na zadzie jest więcej mięśnia. Ale cóż... kłócić się nie będę...
Escada,przede wszystkim dziękuję za szczerą opinię.
Sama się zastanawiam czy przeważają mięśnie czy tłuszcz.
Niestety nie mam dla niej tyle czasu ile bym chciała.Co do kręgosłupa myślę,że wiek też ma swoje znaczenie. 🙁
Sayu ale na zadzie nie widać zeby się cos zmieniło, na pierwszym zdjęciu koń ma nogę odstawioną do tyłu a na drugim podstawioną do przodu i tu jest różnica, w muskulaturze nie widzę różnic. Poza tym sama przyznajesz się, że nie trenujesz i koń nie jest w treningu, to po co wrzucasz zdjęcia do wątku o treningu?

Optimisticc cieszę się, że umiesz przyjąć krytykę. a jeśli koń zrobił się bardziej jezdny i lepiej układa się wam współpraca to idź z tym do wątku puchnących z dumy 😉
sayu- na zadzie nie widze różnicy. Może trochę szyja grubsza. Ale po 3 latach TRENINGU efekt masz TYLKO taki? To co to za trening?  🤔 Czy to w ogóle trening?  😲 No raczej nie.

Jeśli byś napisała, że po 3 latach twojej rekreacyjnej jazdy na nim szyja jest grubsza, to bym ci odpisała- tak, jest grubsza. Możesz se popuchnąć  z dumy w odpowiednim wątku, jeśli odczuwasz potrzebę. I tyle.
Escada,wspólpraca układa się o niebo lepiej.Kobyła była zajeżdżana w wieku 9 lat,a i tak wywoziła do stajni,deptała,gryzła i była koniem chodzącym tylko w bryczce.  🤔
PS.Cenię sobie ludzi szczerych.Teraz moge w spokoju wiecznym puchnąć z dumy  🤣
Sayu mi się rzuca w oczy trochę za nisko leżący hak na drugim zdjęciu i generalnie porównanie było by do przeżycia, gdyby nie różnica 3 lat 🤔 oprócz tego, że koń nie ma w głowy w chmurach ja nic nie widzę. A ! Czaprak inny...
haha a nie mowilam 😉
ale i tak lagodnie Cie potraktowali... generalnie ten watek sluzy po to zeby tym ktorych lubimy i wyrobili juz sobie re-voltowa pozycje chwalic a reszcie dowalac 😉
katka odważne stwierdzenie!  😉 teraz 'rzeź' przerzuci się na ciebie  😁
żeby to pierwszy raz 😉
Wcale nie! Ja tu się pojawiłam jako nowa ze zdjęciami Up Date pod Filipem Poszumskim i... nikt mnie nie opieprzył! Rzezi nie było. Nie zawsze jest tak źle. Jeśli chcemy poddać się ocenie innych, musimy liczyć się z krytyką. Ten sport jest bardzo subiektywny. I to jest piękne!
bywa różnie, czasem widzę zmianę, a pod nią kilka postów ze zmian nie ma 😉
a kto opieprzy Filipa Poszumskiego?  😎
co jest piękne przepraszam?? że Ci idealni, oczywiście z naciskiem na "idealni" krytykują, że ktoś ma filcowy koc pod siodłem i pod kolor do niego owijki? co to ma do wpływy treningu na wygląd??? ja w tym nic pięknego nie widze
i kolejna sprawa- jak można oddzielać wpływ treningu na wygląd od wpływu żywienia na wygląd... dla mnie śmieszne. nie wyobrażam sobie żeby ktoś nie karmił a jeździł i odwrotnie... trening plus jedzenie= zmiana wyglądu konia. więc komentarz- widzę że tylko odżywiony do mnie nie przemawia... co innego jak koń ma zadzik malutki jak i miał a wielki brzuch tylko- to się zgodzę z krytyką. niestety, w większości przypadków to idzie w parze a krytyka jak była tak jest 😉
i teraz dodam sakramentalne: "ale ja pewnie nic o tym nie wiem..." których tu się często używa by podkreślić swoją wiedzę hehehe
jeszcze żaden rzeźnik tu nie zajrzał  😁
Przepraszam za offa, ale nie mogę się powstrzymać, co ma filcowy koc do TRENINGU; owijek...? Do czegokolwiek...? Nic. Spełnia swoją rolę - spełnia. Nie widzę w tym nic zdrożnego.
Żeby nie było, pod kolor ubrałam także golf 😂
Witam.
Ja też pozwolę dodać sobię zmianę mojej kobyłki w ciągu 2.5 roku 🙂
olkaa58,  😵
piękne zdjęcia tylko z nimi to do Zdjęcia Naszych Koni czy coś  🙄
bo to NA PEWNO nieodpowiedni wątek
Fantazja ubiegłaś mnie  😀iabeł: zmieniła się grzywa i koń przytył. Żeby chociaż zdjęcia były w podobnej fazie  😵
Hihi, ten komentarz o owijkach do koca był mój - ale był zupełnie żartem napisany po tym, jak już kilka osób napisało, że wpływ treningu był ŻADEN. Skoro i tak osoba zupełnie nie trafiła w wątek, nie można trochę poironizować 🙂? Jeśli kogoś uraziłam, przepraszam!! Ale nie miałam na myśli niczego złego i komentarz bardziej był pośmianiem się z "rewii mody" niż koca 🙂 Zresztą mnie w tym wątku też ostatnio zjechano, nie czuję się więc sławna i kochana ;p

I nie uważam katka, że masz rację - jak widać zmianę, to ludzie piszą, że widać, a jak nie widać, to jadą - i bardzo dobrze, bo to nie PUCHNĄCY Z DUMY tylko inny wątek. Jakby każdy wrzucał tu co chce to byśmy mieli 1500 stron o niczym. A tak to chociaż próbujemy trzymać poziom. Oczywiście, sławni i kochani dostaję miliony ochów, ale takie jest życie. Nie tak sławni jedno zdanie pochwały. Ale jeżeli naprawdę nie ma efektu, to dlaczego kogoś okłamywać? Mi się ta formuła wątku podoba, nie bądźmy tacy święci.
Żeby chociaż zdjęcia były w podobnej fazie  😵


są - oba w stój  😂
cieciorka   kocioł bałkański
28 stycznia 2011 20:35
olkaa58, padłam, ale uwielbiam tę sado maso rozrywkę!
-złe zdjęcia
-nie opisanie zdjęć (które wcześniejsze, jaki trening, w jakim wieku koń)
mogę się jedynie domyślać, że ze źrebaka na drugim wyrósł proporcjonalny koń- dorósł.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
28 stycznia 2011 21:41
generalnie ten watek sluzy po to zeby tym ktorych lubimy i wyrobili juz sobie re-voltowa pozycje chwalic a reszcie dowalac 😉


tylko ten wątek? 😉 chyba wszystkie  😎
hhahaha, xequus znów się narażasz!  🤬  😂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
28 stycznia 2011 21:52
Trudno, mam swoje zdanie i... skłonności masochistyczne chyba  😜


🚫


olkaa58, nie jesteśmy w stanie ocenić zmiany wyglądu konia... Masz inne zdjęcia? Powinny być z danego chodu w jednakowej fazie  :kwiatek:



[quote author=equi.dream link=topic=49.msg874657#msg874657 date=1296246622]
Żeby chociaż zdjęcia były w podobnej fazie  😵


są - oba w stój  😂
[/quote]

A no widzisz ! A ja głupia się czepiam  😁
Pierwsze zdjęcie- w chwili zakupu,  drugie zdjęcie zrobione zostało po upływie około roku .







Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 stycznia 2011 23:39
👍naprawde pieknie! tylko ogon sie nie zmienil 😉
Dziękuję  🙂 .Mam go w tej chwili ok 4,5 roku ( nie mam niestety aktualnych zdjęć w stój 🙁 ) i faktycznie- ogon nadal marniutki  👿
czeggra1, w jakim wieku był koń w momencie zakupu?

ale i tak lagodnie Cie potraktowali... generalnie ten watek sluzy po to zeby tym ktorych lubimy i wyrobili juz sobie re-voltowa pozycje chwalic a reszcie dowalac 😉

katka, a nie uważasz, że jak ktoś grzecznie czyta i bierze udział w forum przez dłuższy czas, nie pchając się jak idiota do wątku o treningu ze zdjęciem konia ze szkółki, na którym 2 razy w tygodniu pomyka po lesie, to właśnie tak sobie zyskuje ową "pozycję?" A ci, którzy na forum pojawiają się i napaleni w jednym z pierwszych postów lecą na łeb na szyję pokazywać efekty wizualne efekty wytrenowania koni źle osiodłanych, na patentach i niewiele reprezentujących swoim wyszkoleniem, to nie mają żadnych szans na eleganckie osadzenie w lokalnej, re-voltowej społeczności?
Może stąd to wrażenie, że pożeramy szczypiory 🍴

Przy okazji, to ja się nie zgodzę co do braku możliwości zmian tylko i wyłącznie karmieniowych. W przypadku bardzo wielu koni wystarczy im tylko i wyłącznie dobrze dać jeść, i nagle robią się ładne i przestają przypominać ledwo żywy wieszak. Ba, konia można również zatuczyć, otłuszczyć, i gwarantuję, że zaraz by się znalazło grono pochlebców stękających z zachwytu "O jaaaki pakerek!".
A żeby potrenować, to przede wszystkim trzeba przez dłuższy czas regularnie pracować... no i jeszcze coś umieć wypracować.

Też mogę wrzucić przykład, stan wyjściowy:

A tu ubarwię go historyjką, że koń w mega robocie, treningu, zogierzał itd:

No co, nie zmienił się? 🤣 Jakie karczycho, a łopata, klata, a zad jaki wielgachny...!
Tia, ten koń na drugim zdjęciu ma 3 lata i nie jest jeszcze zajeżdżony. Treningu w tym zero, a jedzenia... no cóż, dużo za dużo 🙁




Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się