Końska rewia mody cz. V (2011)

Czardasz dzisiaj łapał słoneczko w nowym RipStopie od Chilli (:kwiatek🙂

Oraz na potrzeby zdjęć do wątku szmaciarskiego, "rozdziewiczył" kantar z futrem z kolekcji Maritim  😍

😉
wątek zamknięty
Magdzior, a wkleiłabyś dla mnie fotkę szkomola bez lampy w świetle dziennym? byłabym mega mega wdzięczna  🙂
wątek zamknięty
Sierra, bardzo ładny kantar 😉
wątek zamknięty
Nie, może na innej maści ale na karym/skarym mega nuda.

Sierra, najlepsza kolorystycznie dera Czardasza 🙂
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
17 lutego 2011 07:21
mam nadzieję że jeszcze nie było, nowy katalog ES  😉

http://www.mustang.waw.pl/lib/eurostar2011.pdf

podobaja mi się te ochraniacze w kolorku Ice  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 lutego 2011 07:42
Magdzior, faktycznie większe ma te pikowania 😉 zmylił mnie początkowo ten wzór 😉

Altiria, moi mnie już dawno chcą z domu wyrzucić za te wszystkie szmaty  😂

Sierra, bosko mu - po prostu bosko  💘
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lutego 2011 07:52
sierra, super w kantarze!  💘 dera ogólnie mnie nie rusza 😉

Severus, nie było nowego katalogu jeszcze 🙂 idę nacieszyć oczy 😀
ich bryczesy podobają mi się tak bardzo. bardzo. że zbankrutuję ale kupię sobie wreszcie kilka par (2-3). na dzień kobiet. z okazji 1ego dnia wiosny. na 'króliczka'. na dzień dziecka. z okazji sesji letniej. z okazji pierwszych praktyk. z okazji drugich praktyk. z okazji końca praktyk. itd. itd. na pewno na jakąś okazję sobie sprezentuje 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 lutego 2011 07:56
Ale fajny ten stripe granatowy z różowym pasem ;pp  To jest jakieś dziecięce wydanie ?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lutego 2011 07:59
chyba nie. to po prostu jakaś mocno exclusive collection?  🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 lutego 2011 08:00
sei, faktycznie, bryczesy mają super 🙂 Ja mam obecnie 2 pary - od niedawna wprawdzie, ale już je kocham miłością wielką  💘
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 lutego 2011 08:01
O może i tak być  🙂  ale  zminimalizuje do zakupu tylko jednego stripa - granatowo-szarego  😜



wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lutego 2011 08:10
majeczka miała ostatnio lorene chyba w moim rozmiarze. i kolorze 'moim' ale oczywiście akurat kasy brak. a cena była bardzo ok 🙁
wątek zamknięty
sierra przekonałam się do dery  😍 pięknie rudemu
Sei rozwiałam problem nad zastanawianiem się nad bryczesami ;P nie mogę się doczekać aż przyjdą, pytanie tylko czy w nie wlezę  😲
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lutego 2011 08:21
equi, chcesz powiedzieć, że ty je zgarnęłaś?  😀iabeł: jeśli tak. to masz wyjątkowo moje błogosławieństwo 😉 rozmiar 38, tak? daj znać czy w nie wejdziesz 😀 jak nie. to będzie znaczyła że ja zdecydowanie potrzebuję 40 lub 42  😂
wątek zamknięty
ciekawe czemu jest tylko jeden stripe in w kolekcji, zazwyczaj było chyba więcej?

ładny jest stripe granat z różem i granat z szarym  😉
wątek zamknięty
Z czapraków ES jakoś mnie nic nie powaliło (jakoś wieje nudą...), ale bryczesy jakie mają genialne! W zasadzie każde po kolei mi się podobały 😉

Zaczynam się zastanawiać, czy nie puścić Greena w świat... Jakoś im dłużej na niego patrzę tym bardziej mam wrażenie, że zbyt "żarówiasty" jest jak dla nas...
wątek zamknięty
Sierra pięknie w tej derce!  😍

Libella nawet o tym nie myśl!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 lutego 2011 08:51
Libella, zrozumiałabym gdybyś pisała o Limegreen 😉 Ale Green jest bardzo fajnym odcieniem.
wątek zamknięty
No sam kolor jest fajny ale jakoś mnie wkurza ten biały pasek w lamówce 😉 Nie lubię połączenia zielonego z białym, z pastą do zębów mi się kojarzy 🤣
Ale jeszcze go trochę potrzymam, bo generalnie mi się podoba 😉
wątek zamknięty
Magdzior   :kwiatek:
wątek zamknięty
robaczek_dresażowy proszę bardzo w swietle dziennym i bez lampy:



wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 lutego 2011 10:58
Magdzior przez Ciebie zaczynam chorować na tego Szokmola  🤬
wątek zamknięty
dziewczyny czy któras z Was nie ma przypadkiem cynka co się dzieje z Jarpolem? Kiedy będzie nowa kolekcja?

Deb, daj znać kiedy się spodziewać😉
wątek zamknięty
sierra tak jak myślałam jest szał 🙂 czyli jednak dobrze wyszło, mam nadzieję 😀
a propo esa te stripe z różem to tak jak jest napisane w katalogu jakaś kolekcja "star" i dostępna jest od maja 2011. Może to coś w styli kolekcji przejściowej 👀
wątek zamknięty
Nie wiem czy mogę mówić to głośno ale w Es-ach faktycznie przejściówki to maja być róże, zapytajcie matki rodzicielki minerwy  😉
wątek zamknięty
Mam pytanie i myślę, że akurat Wy będziecie wiedzieć :kwiatek:
Inspirowana tym wątkiem postanowiłam zamówić derkę Nici z Equishopu, zarejestrowałam się, zamówiłam i nic. Żadnego potwierdzenia, no nic. I zastanawiam się: jeszcze czekać (zamówienie poszło wczoraj, około południa), dzwonić, mailować? W opcjach zapłaty zaznaczyłam za pobraniem i trochę nie wiem co robić...
Pomóżcie 🙇
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
17 lutego 2011 13:52
Też nie możecie wejść na stronę Amigo?  🙁
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
17 lutego 2011 13:56
Mam pytanie i myślę, że akurat Wy będziecie wiedzieć :kwiatek:
Inspirowana tym wątkiem postanowiłam zamówić derkę Nici z Equishopu, zarejestrowałam się, zamówiłam i nic. Żadnego potwierdzenia, no nic. I zastanawiam się: jeszcze czekać (zamówienie poszło wczoraj, około południa), dzwonić, mailować? W opcjach zapłaty zaznaczyłam za pobraniem i trochę nie wiem co robić...
Pomóżcie 🙇



Zadzwoń i zapytaj!
wątek zamknięty
ja mogę 😉 Orientujecie się może czy kolor violet z nici i tej nowej kolekcji jest identyczny? Bo zamawiam milke i nie wiem czy mogę poczekać na przypływ gotówki i później sobie owijki z tej nowej kupić?  Wydają się takie same.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
17 lutego 2011 14:05
zonk wydaje mi się że nawet jeśli będzie różnica to jakaś nieznaczna, ale w sumie owijki milka jeszcze bez problemu dostaniesz  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.