Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2011 13:44
Potrzebuję pomocy od osoby korzystającej z E-baya
Chciałabym  kupić piłkę:
http://cgi.ebay.pl/BOOMER-BALL-8IN-INDESTRUCTIBLE-SOLID-DOG-BALL-/290493795780?pt=UK_Pet_Supplies_Dogs&hash=item43a2c78dc4#ht_1844wt_905

Nie mam tam konta, nigdy nie robiłam zakupów i nie wiem jak to tam wszystko działa.
Czy ktoś mi mógłby pomóc? Kupić ją albo chociaż pomóc w zakupie? Jak wyglądają płatności do UK?
A.   master of sarcasm :]
20 lutego 2011 14:04
zakladasz konto na ebayu, potem konto na www.paypal.com i przypisujesz do niego karte i placisz jednym -no dwoma kliknieciami. w razie czego paypal Cie ubezpiecza, np dostajesz zwrot kasy jesli przedmiot nie dochodzi.
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 lutego 2011 15:34
Gdzie się podział ten post, który był w ogłoszeniach jako pierwszy, w którym była lista osób nieuczciwych?
Coś przegapiłam i jednak go nie będzie  👀?
poleci mi ktoś jakiś tani hotel/motel/pensjonat w Toruniu ?
może być nawet jakiś akademik  😀
był taki wątek że wstwiało się jakieś niesamowite rzeczy wygrzebane w sieci kojarzy ktos?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2011 20:16
dzięki Jara
wyciągnołem jakiś stary wątek, ale tu zagląda więcej osób
Chcę zrobić logo z grafiką ze strony http://www.shutterstock.com jednak z tego co zrozumiałem nie da się kupić pojedynczej grafiki, tylko trzeba wykupić abonament. Wie ktoś jak to legalnie załatwić?
w którym wątku mogę poprosić o przerobienie mi zdjęcia? 😡?
jak na fotoblogu wyłączało sie opcje która pod zdjęciem informowała jaki aparat wykonał zdjęcie itp.. ?  😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2011 15:45
JARA, :kwiatek: nie wiem czemu nie widziałam go 🙂
[s]Potrzebuję pomocy od osoby, która zna się na podatkach i mogłaby mi wytłumaczyć jedną rzecz. Na pw jeśli można 🙂 [/s]

Dobra duszyczka już mi pomogła  :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
21 lutego 2011 21:46
potrzebuję zeskrobać kilka warstw farby ze starej szafki- papier ścierny nie daje rady. podobno oddanie tego profesjonaliście będzie mnie srogo kosztować. czy są warsztaty, gdzie można wypożyczyć szlifierkę i bez przygotowania można używać tego narzędzia?
Powie mi ktoś co to jest?

Wyglądało trochę jak glonojad, zachowywało się jak glonojad tyle, że miało łapki (jak się zorientowałam to aż się przestraszyłam  :lol🙂
cieciorka   kocioł bałkański
21 lutego 2011 21:58
aksolot
potrzebuję zeskrobać kilka warstw farby ze starej szafki- papier ścierny nie daje rady. podobno oddanie tego profesjonaliście będzie mnie srogo kosztować. czy są warsztaty, gdzie można wypożyczyć szlifierkę i bez przygotowania można używać tego narzędzia?


a taka końcówka z papierem ściernym montowana na wiertarkę nie dałaby rady?
Albo przejdź po sąsiadach, może znajdzie się hobbysta i Ci pożyczy.
Dzięki. Już pytam wujka google o szczegóły  😁
Nawiasem mówiąc straszna paskuda z tego zwierzaka.
Chess, narażasz się w tym momencie Dworci (Dworcika w dopełniaczu 😉)  😁
Dlaczego?  🤣
Bo Dworcika posiada aksolotla.

cieciorka, w marketach budowlanych możesz znaleźć taki płyn do usuwania farb z powierzchni drewnianych (niestety nie potrafię sobie przypomnieć jak to się nazywa, ale jak zapytasz to na pewno ci pokażą).
kopiuje z watku medycznego, bo tu moze ktos sie znajdzie ogarnięty w temacie


Która postać magnezu jest bardziej wskazana w uzupełnianiu braków : węglan magnezu czy tlenek magnezu?
bo mam dwa środki jeden w skladzie ma :
tabletka zawiera:

•magnez 60 mg - 20%* (w postaci zasadowego węglanu magnezu)
•witamina B6 2,0 mg - 100%*


a drugi:
•tlenek magnezu (jony magnezu) - 621,9 mg (375 mg)
•witamina B6 - 1,4 mg

Ja znów z bankowym pytaniem 🙂 Czy pracownicy banku czytają tytuły przelewów, które ludzie wysyłają, czy robi to jakaś maszyna automatycznie? Zawsze z moim chłopakiem wysyłamy sobie kaskę z dziwnymi dopiskami typu "Za umycie szyb w moim Bentleyu" albo "Za obranie ziemniaków", zaczęłam się więc nad tym trochę zastanawiać 😉
Gillian   four letter word
22 lutego 2011 11:30
ja wpłacam w agencji, gdzie babka ręcznie wklepuje do kompa dane i ostatnio pytała czy dobrze przeczytała "nachrapnik" w tytule przelewu więc hmmm raczej ktoś to czyta 🙂
Haha, no to nieźle 😀 Pewnie czasem mają dobry ubaw 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 lutego 2011 12:52
Dzionka i o to chodzi, kiedyś wpłacałam kaskę na konto męża bo bank pobiera z niego spłatę kredytu i w tytule wpłaty wpisałam "za zrobienie dobrze". Pani w okienku jak wklepywała patrzyła przez chwilę takim wzrokiem na mnie  🤔  Mina paniusi bezcenna  😁
kolorwiatru, o matko, hahahah 😀 No to chyba nas przebiłaś 😀 Może po tytułach na zasadach pan-służący przerzucimy się na coś bardziej pikantnego 😉 Chociaż mój chłop ostatnio wpisał "za masaż stóp i coś jeszcze", więc chyba powoli i jemu zbiera się na zmianę tematyki 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 lutego 2011 13:00
Pomijam fakt że bardzo się wysilałam żeby nie opluć szybki za którą siedziała kasjerka bo smiacmi się chciało tak straszliwie a chciałam zachować powagę udając, że nie mam pojecia dlaczego tak mi się przygląda.  😁
parafrazując cytat z innego wątku
jakie moje przelewy są nudne 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się