Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Lov   all my life is changin' every day.
06 marca 2011 12:08
darolga, kupuj kozę! Bo jak nie, to Ci sama przywiozę jedną ze stajni od nas 😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
06 marca 2011 12:12
MoniaaA - nie jest moja, nigdy nie była (ale będzie - choć aktualnie cena zaporowa jak za tego konia...). Nie dzierżawiłam jej. Dostałam ją od klubu za pracę i po prostu sobie ją jeździłam w takim sympatycznym układzie. Niestety czasy się zmieniły.
A kobyła... niesamowita. Wszyscy moglibyśmy się od niej uczyć siły, wiary we własne możliwości i samozaparcia. Niesamowita kobyła. Ta metamorfoza to tylko i wyłącznie jej zasługa - Siwa miała niesamowitą wolę walki. Ja jej tylko pomogłam uwierzyć w siebie. Takie konie spotyka się na swojej drodze rzadko. Dużo mnie nauczyła - i to nie tylko w sensie jeździeckim. Obiecałam jej łąki i obietnicy dotrzymam, nie wiem jeszcze kiedy ją zrealizuję, ale kiedyś na pewno - jestem jej to winna.
I dziękujemy :kwiatek:

Lov - haha 😀 ale kozę, nie kozła! (Korab ma skłonności homoseksualne 😉 ) 😀 no i będę mogła ją doić, kotki stajenne się ucieszą 😀  Ale już widzę radość właścicieli pensjonatu na myśl o nowym pensjonariuszu :P musiałabym zmienić stajnię na taką, która przygarnie Zniewieściałego Chłopczyka i jego przyjaciółkę Kozę w pakiecie :P no i jeszcze ja :P Dream Team, nie ma co  😁  ale żeby nie było - ja serio o tym myślę  😎
wątek zamknięty
doralqa mam nadzieje,ze to nie komorki z rogu jelenie?
a koze na parkurze sie widywalo...najsmieszniejsze bylo to jak wyprzedzila konia nie robiac zrzutki w szeregu a kon z jezdzcem zwalili wsio😀
trzymam kciuki za Koraba, :kwiatek:
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
06 marca 2011 12:36
Karla -  😁 nie, wystarczy, że Korab to jeleń :P A tak serio - pobieraliśmy jemu i hodowaliśmy 😉  Hahaha, koza na parkurze! Nieziemskie, chciałabym to zobaczyć! 😀 No właśnie tego się tak trochę obawiam, że za bardzo się pokochają :P  Dziękujemy za kciuki :kwiatek:
wątek zamknięty
darolga, a nie ma w stajni innego niespokojnego konia? Łazika? tkacza? Bo kozę najlepiej zaprzyjaźnić z dwoma, i przeprowadzać do drugiego konia, żeby nie beczała, gdy ten "jej" wychodzi czy wyjeżdża. Koza jest niekłopotliwa, ale jej beczenie może prowokować niektórych do zrobienia jej kuku 🙁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
06 marca 2011 13:33
halo - nie mam pojęcia, ale w tej stajni raczej szans na kozę nie ma, więc ma to małe znaczenie. Na spacery może z nami chodzić  😁 problem byłby z zawodami, ale na te się nieprędko wybierzemy ;-) Ale tak serio - pewnie by się taki drugi kozi funfel znalazł w jakiejś stajni, co by się nią zaopiekował, kiedy ten pierwszy wychodzi ;-)
wątek zamknięty
darolga - nie wiem czy pisalas, ale pw nie dostalam.
equi.dream - gdzie snieg ?  W Olsztynie na przyklad  😵 🤔wirek: wczoraj go znowu duuuzo napadalo. Dzisiaj tez zawieja sniezna byla  🤔
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 marca 2011 14:11
Jako, że odkopałam zdjęcie z wrześnie/października/listopada (skreśl niepotrzebne) macie rudą w wydaniu - początkowy mamut pod siodłem.
A to dlaczego? Bo wreszcie jest długo oczekiwana poprawa  😅 Może nie wróci pod siodło w kwietniu, tak jak zakładaliśmy z doktorem, ale będzie dobrze. Musi być!
Zdecydowaliśmy się na terapię, która działa. Jestem mega szczęśliwa. No i ostatnio jest taka grzeczna. Aż nie poznaje swojego konia  😜
Wam wszystkim życzę wszystkiego dobrego  💃
wątek zamknięty
arivle, nareszcie pozytywne informacje! Powodzenia 😅
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 marca 2011 14:26
arivle   o to super że się poprawia  😀

z góry przepraszam za jakość ale zawsze takie lepsze niż koń duch  😁



siwy z wczoraj 🙂😉 , jak będzie dobrze to zacznę pod okiem P.Michała wsiadać na Latino  😜 uhh ale ten rok szybko minął  👀 kontuzji nabawił się 31 marca ... a tu już patrzcie 6 marzec i za kilka tyg wsiadam 🙂 Ale jestem szczęśliwa 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
06 marca 2011 14:35
juliadna-on jest zjawiskowy  😍 Jestem wierna fanka Twojego siwka i prosze czesciej go pokazywac  😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 marca 2011 15:20
milusia dzięki  :kwiatek: :kwiatek: jak się zrobi ładne pogoda to będziecie zasypywane zdjęciami aż do przesady   😁

korzystając z okazji  podbijam wątek jeszcze z Diademiem 🙂
(przepraszam za moje nie wyjściowe miny ale jestem chora i wyglądam strasznie  😵 )







dziękuję za uwagę  i znikam  :kwiatek:

Milusia  proszę i jeszcze  jedno🙂  :kwiatek:

wątek zamknięty
To nasz debiut w tym wątku młode rude 🙂





wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 marca 2011 15:27
Markiziowa to Twoje młode rude takie "troszkę duże"  😉  powiedz coś więcej 🙂
wątek zamknięty
Młode ma dopiero 4 lata jesteśmy razem od 21 stycznia (prezent urodzinowy 🙂 ) obecnie mamy 174 cm i na pewno jeszcze podrośniemy faktycznie jakiś duży wyszedł :P do pracy wzięliśmy się tak naprawdę 3 tygodnie temu więc można powiedzieć że raczkujemy dopiero szczególnie że przed kupnem może 2 czy 3 razy miał kogoś na grzbiecie.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 marca 2011 15:37
Markiziowa to powodzenia i owocnej pracy  😉
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 marca 2011 15:40
Markiziowa, jaki on wysooooooki 😍 jest cudny!

A ja pierwszy raz w tym wątku ( bo rzadko wchodzę na końskie) się odezwę.
Od jakiś 7/8 miesięcy zmieniłam stajnię i nastawienie do jazdy, inaczej zupełnie jeżdżę, cofnęłam się do podstaw, których mi brakowało. I dzięki cierpliwości mojej trenerki :kwiatek: zaczęłam naprawdę pracować. Teraz czuję, że idę do przodu, że jest coraz lepiej, jeżdżę na koniu, do którego bardzo się przywiązałam i ona do mnie też. Jestem bardzo zadowolona z tego, że jestem pod tak dobrym okiem, że w stajni nie czuję się jak "zarobek" tylko jak w domu, tylko, że końskim. Niedługo jak wszystko się ułoży to może kupię ukochanego konia. 🙂 A jak na razie niestety, ale mam przerwę w jeździe, ale nadrobię niebawem 😀
Przepraszam, ale jestem tak szczęśliwa dzisiaj, że musiałam to napisać 😀
wątek zamknięty
juliadna Hermes dziękujemy bardzo 🙂
wątek zamknięty
dziękuję bardzo za wszystkie miłe słowa  :kwiatek: podziękowania należą się też abre 😉

darolga
szybkiego powrotu do zdrowia!  Agr też miał kiedyś urwane ściegno i jak widzisz śladu po tym nie zostalo, więc głowa do góry  😀

markiziowa
piękny młodzian
wątek zamknięty
Angeel, milusia, Burza, fin, incognito, darolga w imieniu Muskata - dziękuję!  :kwiatek:
wendetta u nas to samo, warunki do jazdy zdecydowanie na plus 😀 Ładny rudzielec 🙂
wojenka też nie mam pojęcia... Dopiero co poznałam go jako rozbrykanego 6-latka, no i rozbrykany jest nadal, ale lat już więcej... 😀
Cariotka świetne rumaki 🙂 Siwy - cudo!
darolga co do komórek macierzystych, u nas w stajni też były tak leczone 2 konie - jeden jest już w pełni zdrowy, wraca do pracy. Metoda w praktyce świetnie się sprawdza 🙂
Oby i Korab szybko powrócił do zdrowia!
Markiziowa prześwietny kasztanek 🙂

U nas tymczasem "zbieranie się w sobie", bo nam tydzień niecały do startu został. Nie zapeszając - jest dobrze, oby to teraz tylko utrzymać 😀
wątek zamknięty
xxmalinaxx, jedziecie na MWiM ? 🙂
wątek zamknięty
Hermes trzymam kciuki za kupno kopytnego 😉
Forta Agros ma naprawdę zjawiskową odmianę na twarzy!
juliadna Daaawno temu w ogłoszeniach widziałam Latino, chwyta za oko. Ukradnę Ci go kiedyś i będę miała parę do bryczki!!! 😁

Moje zwierze z dziś:

i uciekam co by nie zaśmiecać wątku 😉
wątek zamknięty
xxmalinaxx wszystkiego najlepszego dla Muskata  :kwiatek: ucałuj go odemnie  😉

Mo B. Jaki fajny duuuzyy siwek  😉
wątek zamknięty
Arivle - nareszcie dobre wiesci 🙂 3mam kciuki za Ruda !
Markizowa - pieeeekny rudzielec  😍
Juliadna - strasznie mi sie podoba ten twoj Siwek 🙂 A co z nim byla, jaka kontuzja ? I dlaczego akurat po roku wsiadasz ?
incognito - niedawno wstawialam jego fotki, nowych niestety nie mam 😉 Dla ciebie specjalnie dwie fotki zeby przypomniec jak z Marianem wygladamy :P

byla sobie wiosna...


ale sobie poszla


wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 marca 2011 17:17
Mo B.   był w ogłoszeniach ... ale zjawiła się taka ja i bez namysłu go kupiła ,dlatego bo ... miał ładne zdjęcia w ogłoszeniach ... 😂
pojechałam obejrzeć jeszcze bardziej się mi spodobał 🙂 ( moja mam to już ogłupiała na jego punkcje  😂 ) pojeźdizła i kupiła ale nie żałuję bo jest kochany i już duużo za nami a jeszcze więcej przed nami 🙂

a jeżeli chodzi o Icusia to wiesz ja bije brawo dla Cb jazda na ślpym koniu to wyczyn  a tym bardziej że Ci on ufa !! więcej więcej zdjeć🙂

Angeel rok temu miał chodzić na padok z "kolegami" i niestety jeden z koni ( raz większy od niego) go mocno pokopał ,z takim skutkiem że miał połamaną rzepkę ...  2 operacje później no i od grudnia znów zaczyna pracować 🙂
ale wy tam macie pięknie 🙂 i jaką ma słodką chrapeczkę 🙂

dlatego nie wsiadam bo jestem za słabym jeźdźcem jeszcze  - po prostu bym sobie z nim nie poradziła :/
wątek zamknięty
Juliadna - to dobrze ze do zdrowia wrocil 🙂 W takim razie zycze wam powodzenia w pracy 🙂 A u nas - uroki warmii i mazur 😉 Ale za morzem i galopami po plazy mi teskno... A chrapeczke ma smieszna 😀 Kumpela zawsze mowila ze to taki krzyzyk (jak na mapie jest zaznaczany 'x'  😁 ) do calowania :P

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 marca 2011 17:29
Angeel śliczny jest ten Twój chłopak  💘
wątek zamknięty
Misia no fakt, duży, duży 😉  :kwiatek:
juliadna Dziękuję :kwiatek: Acz jazda na nim jest hm... prawie jak na 'normalnym' 😉 A do tego jest spokojniejszy niż wiele widzących koni, na których ostatnio zdarzało mi się pojeździć.
Dużo więcej nie mam, mam głównie filmiki, może potem coś powycinam...
Póki co:

Pogadanka z trenerką 🙂

No i Encjan po robocie:




Angeel ładny zwierzak 🙂

edit. 2 takie same zdjęcia 😉
wątek zamknięty
juliadna, siwy jest przepiękny! 😜 wrzuć więcej jego zdjęć 😀

Mo B., elegancko wyglądacie 😉 jak Wam się współpraca ukłąda?


Co u Sierry?
wątek zamknięty
Mo B. - bardzo fajny koń, a na ostatnich zdjęciach jaki szczęśliwy 😉 mój też to uwielbia po jazdach
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.