Książka skarg i wniosków

Dziękuję wszystkim za pomoc.
:kwiatek:
Ale to głupie uczucie pisać sympatycznym atramentem.
Dobrze,że Tuffy na FB była.
cokolwiek wpisuję w szukajkę i wiem, że temat był, to niczego nie znajduje. Znowu się popsuła?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 marca 2011 19:38
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,45077.msg955658/boardseen.html#new
nie wiem jak to inaczej zgłosić... ale chyba cos się rozjechało
no właśnie wyszukiwarka nie działa, pojawia się jakiś błąd
jakiś błąd bazy danych  🙄
caroline   siwek złotogrzywek :)
29 marca 2011 20:25
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,45077.msg955658/boardseen.html#new
nie wiem jak to inaczej zgłosić... ale chyba cos się rozjechało

znalazłam winowajcę. juz naprawione.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 marca 2011 20:48
thx
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
29 marca 2011 21:17
również chciałam zgłosić, że wyszukiwarka nie działa 🙁
Wyszukiwarka nadal nie działa 🙁.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 marca 2011 12:58
Mi niestety również...
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 marca 2011 20:24
Niestety u mnie również.
caroline   siwek złotogrzywek :)
30 marca 2011 20:27
jako rozwiązanie tymczasowe - polecam:

Wszystkim cierpiącym na brak szukajki polecam google - wpisujemy re-volta i szukane zagadnienie - działa bezbłędnie 😎
W dziale Ogłoszenia nie działa funkcja w Szukaj: wpisuję dane słowo np. ogłowie i pojawia się komunikat,że nastąpił błąd i jak się powtórzy, to należy zgłosić to do aministratora , co niniejszym czynię 😉, bo zauważyłam to już wczoraj i dzisiaj też.
Patrz kilka postów wyżej...  🙄
Oczywiście, że przeczytałam poprzednie posty 🙄

Jako rozwiązanie TYMCZASOWE jest podane ,żeby szukać przez google.
Napisałam tutaj, żeby zasygnalizować ponownie problem, który zauważyłam i jak widać nie tylko ja i czekam GRZECZNIE na naprawienie błędu bazy danych, bo taki właśnie komunikat się pojawia.
No dobrze, ale co raz zostało zasygnalizowane, nie przejdzie bez echa, to nie rząd polski 😉 Nie trzeba sygnalizować non stop, trzeba cierpliwości. Właścicielka forum ma też pracę i życie prywatne.
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 kwietnia 2011 22:34
wyszukiwarka już działa 🙂
czasami brakuje mi możliwości kliknięcia pod jakaś wypowiedzią "lubię to" lub "zgadzam się" czy jest możliwośc zamontowania takiej opcji? osobiście ja się hamuję często z wypowiedzią aby nie robic offa
o nie! Nie róbmy czegoś takiego. Już sobie wyobrażam ten konkurs, kto ma więcej "lubię to" i klikania bez sensu, żeby tylko się pokazać
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2011 17:04
A konkretniej?
wawrek, to juz jest zrobione przez caroline 😉
Wybaczcie. Dopiero się budzę z zimowego snu.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,49169.4620.html

Może ktoś to poprawić :/

Dzięki za skarżenie  🙄
Przez ciebie dostałam ostrzeżenie - a po prostu nie wiedziałam, że nie wolno  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 kwietnia 2011 21:27
Od tego jest REGULAMIN by wiedzieć czego wolno, a czego nie wolno.

JARA, SKARŻYPYTA, bez kopyta! 😂
JARA, ty swinio!  :wysmiewacz22:
trzynastka   In love with the ordinary
06 kwietnia 2011 21:29
Legion - spoko dopiero od jakiegoś pół roku nie wolno, nie tylko Ty jestes tym zaskoczony  😎
deborah   koń by się uśmiał...
15 kwietnia 2011 23:00
katija, rozumiem że wyedytowanie mojego postu w rewii to żart jakiś? nie podałam tam żadnych cen ...doskonale orientuje się gdzie na forum jest miejsce  na reklamy i ogłoszenia i od wielu lat do tych zasad się stosuję. wyedytowanie mojego postu to gruba nadgorliwość w moim mniemaniu.

caroline   siwek złotogrzywek :)
16 kwietnia 2011 00:47
każdy sklep (pracownik sklepu, producent, dystrybutor, etc.), który pisze w wątkach innych niż ogłoszenia o cenach swoich produktów, ofertach, planowanych promocjach oraz wszelkiego rodzaju temu podobną reklamę - jest traktowany tak samo: kasowanie treści nieodpowiednich + ostrzeżenie
więc nie widzę przesady w reakcji katiji. przeciwnie - widzę dość ulgowe traktowanie (brak ostrzeżenia).
podstawa - punkt 2 regulaminu

edit
a skoro już Cię tu widze, deborah, to od razu tutaj Ci to napiszę - usuń niezwłocznie podpis spod awatara - narusza punkt 2 regulaminu. nieusunięcie grozi karami.
deborah   koń by się uśmiał...
16 kwietnia 2011 08:10
caroline, podpis pod avatarem mam taki sam od roku. od kiedy zaczął naruszać regulamin?
regulamin z tego co mi wiadomo też nie zmienił się w ostatnim czasie?

jest naprawdę aż tak szkodliwy i rażąco łamie regulamin?? katija decyzję o wyedytowaniu postu uargumentowała tym, ze zamieściłam cenę. ceny nie było i nigdy w mojej karierze na forum nie umieszczałam cen produktów w wątkach innych niż ogłoszeniowe.
Nie jestem na forum od dziś, nie zarejestrowałam się tu po to, żeby reklamować działalność firmy z która jestem związana. Moja obecność na forum nie ogranicza się do promocji firmy, wręcz przeciwnie bardzo mało o tym piszę i w 99% w wątku ogłoszeniowym jeśli już

granica tychże poczynań jest mocno umowna. Ja swoim postem chciałam raczej odnieść sie do poprzedniego terminu pojawienia się kolekcji który podałam w tymże wątku, który nieco się przesunął z różnych względów.

jeśli tak restrykcyjnie odnosicie się do reklamy na forum od ?? wczoraj?? (wide przyczepienie się do mojego podpisu istniejącego pod avatarem od roku ) to może znowu warto podnieść dyskusję na temat tego co wg Was jest reklamą a co nie?
bo czy jest reklamą np umieszczanie w wątku DIY zdjęć produktów przez Ivet ?

jak to podzielić? dopóki nie miała firmy to jej produkty były mile widziane w wątku a od kiedy założyła oficjalną działalność to nie są mile widziane?
sama czasami stworzę jakis produkt i jest on jak najbardziej DIY ale nie wrzucam do wątku bo przecież jestem związana z Jarpolem i zaraz mnie ktoś upomni....

wiem że dyskusja na temat reklam na forum była ale widocznie coś się zmieniło skoro dziś mój podpis zaczął przeszkadzać.






Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się