Anonimowi Zakupoholicy

hanoverka - pare dni temu wygrałam aukcję kurtki Abercrombie i też dostałam tego maila...

dodatkowo:
-perfum Puma Urban Motion 😜
-czaprak Eskadron cotton Marzipan
-spodnie brązowe jeansy Bershka
-mesz Pavo
-worek Max E-Glo
-jakieś prezenty
nie chcę zapeszać, ale na jakości campus'owych wyrobów można się nieźle przejechać. przy butach chodzi przede wszystkim o (nie)przemakalność (zainwestujcie w dobre impregnaty, bo może być słabo) i o podeszwę - kumpeli podeszwa zaczęła się dosłownie kruszyć po kilku dniach noszenia - może 'jednorazowy' defekt, może defektowa seria, a może jakość campusa. do śmigania po mieście pewnie nadadzą się jak najbardziej. gdyby na zimowych śniego-wędrówkach sprawdzały się dłużej niż przez kilka wypadów - byłabym miło zaskoczona (;

Niewidzialna, jakie śliczne!  💘

a żeby nie off'ować: ostatnio też przyszalałam zakupowo:
- stuptutki z Milo,
- sznurowadła do treków,
- rękawiczki z Kanfora
- kremy na zimę,
- C. S. Lewis "Listy starego diabła do młodego" i w 'zestawie', bo były za śmieszną cenę, a opis mnie zainteresował: Jerzy Surdykowski "S.O.S.", Henryk Vogler "Opowiadania fantastyczne".

I prezenty oczywiście.

jej, jak łatwo wydaje się cudzą kasę.
ratunku! jaki jest czas na wymiane/zwrot ciuchów w New Yorkerze?  😵 kupiłam bluzkę nie mierząc bo były straszne kolejki, dopiero po powrocie zobaczyłam że rozmiar M, a noszę XS  😂 😵
emade
znalazłaś tą sukienke na studniówke ?  wczoraj szukałam kiecki na allegro i widziałam własnie taką  z h&m 🙂
kuki, nie strasz! 😲 Ja naszczęście planuję tylko po mieście w nich chodzić, a jeśli w góry to tylko wczesną jesienią, więc może trochę pożyją 😍
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
23 grudnia 2009 13:10
fin, ja mam impregnat z Nikwaxa, myślę, że mogę Ci go polecić 😉
emade
znalazłaś tą sukienke na studniówke ?  wczoraj szukałam kiecki na allegro i widziałam własnie taką  z h&m 🙂

tak ta czarna w pasy była z h&m  🤣 kosztuje w sklepie 159zł, a ja na allegro kupiłam za 139zł  🍴

ratunku! jaki jest czas na wymiane/zwrot ciuchów w New Yorkerze?  😵

podbijam  🙇
czarno biala spódnica i fioletowy stanik w H&M
ksiązka "Naznaczona" w Empiku
szczotka do włosów (połamałam ostatnią w domu, taki los jak ma sie takie wlosy)
prezencik dla psa i kota
perfumy Lacosty dla ojca
emade wydaje mi się, że tak jak w innych sklepach typu h&m, reserved itp. do miesiąca czasu, zobacz może na stronie mają napisane, albo wyszukaj stronę z galerią w której kupowałaś i powinien być numer do sklepu, zadzwoń to ci napewno powiedzą 😉
czaprak Eskadron od Precelka 😜

czyżby szmatoholizm mi wrócił? a już było dobrze...! 😂
jaki , jaki ?  💃

pamiętaj szmatocholizm odzywa się w najmniej spodziewanym momencie  🤣
Eskadron silver 😜

Hmm... nie kupowałam nic dla konia od początku wakacji (mówiąc nic mam na myśli "niezbędne" czapraki i inne) i było mi z tym bardzo dobrze 😎 w ogóle nie czułam pociągu do kupowania czapraków, nie podobało mi się nic z nowych kolekcji, a teraz wzięło mnie na stare kolekcje 😜
-spodnie wrangler
-t-shirt cropp
-koszula house
-3 bluzki new yorker i jedna bluza
i prezenty  😉
A właśnie! Też kupiłam prezenty 💃

Mamie:


Tacie:


Siostrze:


Zawsze przy kupowaniu martwie się, czy im się spodobają... 🙄
ratunku! jaki jest czas na wymiane/zwrot ciuchów w New Yorkerze?  😵 kupiłam bluzkę nie mierząc bo były straszne kolejki, dopiero po powrocie zobaczyłam że rozmiar M, a noszę XS  😂 😵





2 tygodnie 🙂
ufff, dzięki dziewczyny odrazu po świętach tam lece  😎 nie wiem jak to się stalo że wzięłam M-ke... spałam chyba w tym momencie  😁 😁
fin Led Zeppelin  😍
Quendi, masz może tą płytę? Co zastanawiam się, co to jest 🤣 Kupiłam, bo rodzice mają dużo ich płyt, a tej na pewno nie 😉
No właśnie też zastanawiam się co tam może być  🤣
Jutro jak tata otworzy to sie dowiem i napisze 🤣
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 grudnia 2009 11:26
fin,  już kocham twoich rodziców  😜 😜 😜
Ja bym była zachwycona takimi prezentami  🤣

A ja zakupiłam łyżwy  💃
BOTASy model Dagmar
Ada, oby się dobrze smigało!

niezły wysyp butkow!
te north face fajowe!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 grudnia 2009 10:34
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 grudnia 2009 10:35
Edytko,jak poczekasz do jutra/pojutrza,to pokażę Ci najładniejszą  😁
niestety chwilowo nie mam zdjęcia 🤦
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 grudnia 2009 10:39
to poczekam na tę najładniejszą 😀
Edytka, ja mam tabliczkę z www.dostajni.pl (czyli okserowski link) i jestem bardzo, bardzo zadowolona  😉
My też taka mamy i też jestem zadowolona o ile można być zadowolonym z tabliczki 😉
A projekty tabliczek jakie dostałysmy do wyboru były olśniewające  😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 grudnia 2009 17:16
ale ja wiem, ze te tabliczki są swietne! tylko tak duzy wybor wzorów i kolorów, że ja wysiadam  😁
ja miałam zrobione projekty takich jakie mi sie marzyły ale ostatecznie wybrałam...klasyczną hihi
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 grudnia 2009 18:09
Edytka to wybierz te, które Ci się najbardziej podobają, wstaw je tutaj a my powiemy, która najlepsza  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się