Kącik Rekreanta cz. X (2017)

anil kupiłaś?
wątek zamknięty
Chwal sie coz to za zwierz! 🙂
wątek zamknięty
[quote author=maleństwo link=topic=100619.msg2638383#msg2638383 date=1484819489]
Laguna, ale jak to, jak to???


A ja pamiętam jak dziś smsa "Chyba mnie pogięło, kupiłam dwuletniego ogiera!" 😀
[/quote]

Naprawdę tak napisałam? 😁 😁
Fakt, że na tamtym etapie miałam problem z pokonaniem strachu przed tuptusiami, a wróciłam z niezajeżdżonym dwulatkiem  🤔wirek:
Nie było to za mądre, ale w sumie następne lata pokazały, że nie był to aż taki zły wybór. Bo charakter ma fenomenalny.
wątek zamknięty
Kupiłam  😁 5 letni wałach śląski. Zajeżdżony pod siodłem ale rzadko jeżdzony, przyuczony do bryczki i w tym glównie chodził.
wątek zamknięty
Niech się zdrowo chowa. Póki co zawiąż kokardę 😉
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
27 stycznia 2017 12:05
kon fajny.
Chcialabym kiedys slazaka.
A jaka stodola piekna... kiedys byla  😕... w tle
wątek zamknięty
anil22 no to gratulacje, oby sie zdrowo chował! wstażkę wiąż koniecznie 🙂
wątek zamknięty
Mowicie, ze czerwona  😁 Dzieki wielkie. Takie malenstwo tylko jakies 600kg 😁
wątek zamknięty
Przecież 600 kg to całkiem normalna waga nawet dla gorącokrwistych koni :P
wątek zamknięty
u mnie czerwone wstążeczki wiszą od ponad roku przy każdym boksie, nie tylko moich koni. I wreszcie  (tfu tfu) pech się ode mnie odczepił 🙂
Anil22,  gratuluję 🙂
Faith, jak u was sytuacja? Mam nadzieję, że już lepiej 🙂
wątek zamknięty
tulipan super wyglądacie 🙂
faith trzymam kciuki za młodego! Oby szybko wrócił do zdrowia 🙂
Quendi ale ten Twój koń ma zabawną minę 🤣
anil22 owocnej współpracy 😉

My pozdrawiamy z Uszatą 😀 Dzielnie trenujemy, chociaż przez ciągły lód na padokach energii ma trochę za dużo i na jazdach mamy wesoło 😁. No i jak to kobyła czasem musi strzelić focha 😉.
wątek zamknięty
u mnie czerwone wstążeczki wiszą od ponad roku przy każdym boksie, nie tylko moich koni. I wreszcie  (tfu tfu) pech się ode mnie odczepił 🙂



To działa coś takiego ,,wstecz" albo ,,do przodu" 😀 ? Chyba muszę swojemu założyć skończą może mu się w końcu głupie pomysły. Jak to mówi nasza wet: ,,oj siroto obrzygana mam cię już dość...! "  😁
wątek zamknięty
julka177 bo to mina pt. "ale jak to koniec wolnego?????  🤔 "

Normalny też potrafi być:
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16196013_1325141854173538_3632534755016657646_n.jpg?oh=fa1b905392553a01122e3943a75035c0&oe=58FD4906[/img]

😉
wątek zamknięty
tulipan, dzięki! Ja z kolei bardzo lubię oglądać Twoje filmy z pracy🙂 Podziwiam dresażystów, ja ostatnio męczyłam się z nauką zmiany nogi. Tzn. męczę się od 2 lat 😉 Siwy jest gumowy i bardzo silny i nie przeszkadza mu kontrgalop. Miał do tego spory problem z przestawieniami zadu. Nie czuł w ogóle potrzeby galopowania na dobrą nogę. Wkurzyłam się dwa miesiące temu i postanowiłam, że musi zmieniać nogi. Z prawej na lewą udało się dość szybko, ale z lewej na prawą za nic. Cały czas krzyżował. W końcu odkryłam (no eureka😉) że ja mam problem z szybkim przełożeniem ciężaru na prawą stronę. Przed wyjazdem na narty i oddaniem go do szkoły u trener powiedziałam, że to chyba jednak tylko moja wina. Po trzech dniach dostałam film z idealnymi zmianami. Cel osiągnięty, koń pod trenerką zrozumiał, o co chodzi i teraz robi zmiany. Robi je teraz bdb w dodatku. A tyle roboty to kosztowało! Dlatego podziwiam ujeżdżeniowców za to, że tak lekko te wszystkie elementy wyglądają 🙂
flygirl, branka, anil22, Precelek, dziękuję!
anil22, gratulacje!!!! Popieram czerwoną wstążeczkę 🙂
Quendi, dalej z Filipem?
Bursztynowa, fajny srokacz!
martva, ależ piękne zdjęcie!
Precelek, pechowo coś u Was. Ale zdjęcia piękne, derka odlotowa 😉
julka177, śliczna panienka.

Nasze wczorajsze podskoki:


I taki śniegowy konik:


Daj cukierka!
wątek zamknięty
anil22 udało się kupno? Opowiadaj, co to, jak to i dlaczego. 😀
wątek zamknięty
Znalazłam w naszych ogłoszeniach konia, w drodze z Niemiec wjechałam go zobaczyć.Spodobał się. Drugi raz pojechałam wsiąśc i zbadać. A dzisiaj zadzwoniłam, że kupuje. Trwało to niecały tydzień  😁
Dzieki dziewczyny będziemy się meldować.
wątek zamknięty
anil gratki  :kwiatek:
Dziewczyny śmiejecie się z czerwonych wstążek, a ja sama osobiście obwiesiłam boks i wszystkie kantary mojego konia, po tym jak w niewyjaśnionych okolicznościach nabawił się:
takiej rany oraz takiej  uwaga drastyczne , którą trzeba było szyć warstwowo (warstw 3) i która łącznie miała koło 50 szwów, a teraz wygląda tak (po 2 miesiącach) blizna... Poddałam się i po prostu rozwiesiłam wstążki, tfu, tfu jest ok.
wątek zamknięty
Obiecuje, że czerwona wstążka bedzie wisieć.  😎
wątek zamknięty
Mój też miał czerwoną wstążkę, po tym,  jak pierwszego dnia po zakupie powiesił się na drzwiach boksu (wyskoczyć próbował)  😉
wątek zamknięty
aniaagre dzieki za pamiec  :kwiatek: czekamy na kontrolne wyniki krwi sama noga wyglada duzo lepiej - tfu tfu tfu 🙂 moglibysmy sie zaczac spacerkowac, no ale lod i parszywstwo na ziemi boje sie ze mu sie gdzies nozki rozjada i zas bedzie kulawy -.- a hala jeszcze nie stoi. W kazdym razie skonczylismy dzis zastrzyki, mial juz bardzo bardzo dosc... jeszcze tydzien mamy pobyc na dopaszczowych no i zobaczymy 🙂 kciuki nadal sie przydadza  :kwiatek:
wątek zamknięty
faith Zdrówka dla młodziaka
anil22 Gratulacje zakupu 🙂 ! Bardzo podobny do mojego, tylko masa trochę inna  😁



My ostatnio zaliczyliśmy pierwszy teren w dodatku okoliczności nas zmusiły do samotnego spacerku, asysta z ziemi w postaci człowieka i koń szedł jak urodzony do tego. Ogromne stada saren i kanapy pod drzewami nie sprawiały wrażenia na młodym  😜 Zmieniliśmy stajnię i zabrałam go do domu, teraz mogę z nim spędzać każdą wolną chwilę, z niecierpliwością czekamy aż w końcu ten cały lód odpuści i będziemy mogli wsiadać. A od marca zaczynamy treningi pod okiem trenera, dawno żadnych nie miałam i myślę, że każdemu z nas wyjdzie to na dobre.  🤣
wątek zamknięty
faith, i oby teraz już z górki było 🙂
dairoxoroxi, fajny ten Twój młodziak. Taki niepozorny po zakupie, a teraz się chłopak wyrabia 🙂

ja też z niecierpliwością czekam na wiosnę.. już mam dosyć lenistwa końskiego, pojeździłabym  😂

wątek zamknięty
Julka177 gdzie jest taka fajna hala? 🙂
wątek zamknięty
Laguna w Wirach 😉. Ale ciężko żeby była pusta, najczęściej w normalnych godzinach jest zajęta przez szkółkę :/
wątek zamknięty
dairoxroxi Faktycznie podobni.
wątek zamknięty
Mówiliście coś o podobnych?

Tylko nie wiem czy mnie nie zdyskwalifikujecie za te białe skarpetki na zadzie.  😁
wątek zamknięty
Hihi Nie wiedziałam, że klonowanie takie popularne w Polsce  🤣
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 stycznia 2017 20:46
anil22, super, że w końcu się udało! 😀

nasz kaszelek niestety skończył się antybiotykiem i po dwóch tygodniach laby... pierwsza lonża!  😁





w końcu udało się trochę wyluzować


i popozować
wątek zamknięty
Brzask Dzięki. Widzę , że lonża była wesoła  😁
wątek zamknięty
anil22, gratuluję 🙂
Brzask, widać że zdrowy 😉
dairoxroxi, pięknie Wam w tym zestawie  😍
faith, gratuluję zakupu i jednoczesnie współczuję kontuzji ale będzie dobrze  :kwiatek:
My z Julką przez ostatnie trzy dni szalałyśmy w terenie. Dziś nawet psa zabrałyśmy. I nie wiem jak to możliwe ale spotkaliśmy pierwsze bazie  😀





wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.