Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

smartini   fb & insta: dokłaczone
29 sierpnia 2017 14:35
Chess, ja tez go nie lubię ale obstawiam, że scenarzyści jednak dobrze przemyśleli jego postać. Tak jakby - jest kluczowa.
Co do tej dziewczyny (nie pamiętam imienia) to mi to zaleciało klasycznym 'zniechęcić, niech się obrazi, odjedzie i uniknie nieszczęścia'
Wydaje mi się, że Bran widzi też skrawki przyszłości? (albo mi się coś pomieszało) w każdym razie może wie, że czeka ją rozczarowanie? Może coś by jej się stało? Może wie (skoro wie prawie wszystko) że zaczyna się rodzić jakieś uczucie a to nie wchodzi w grę to było 'lepsze' i tak chciał ją ochronić? No nie wiem, wydaje mi się być bardziej złożoną postacią, mimo całej mojej niechęci do niego
No właśnie mi się wydaje, że to nie było celowe zrażenie kogoś do siebie bo potem jak gadał z Sansą, o tym, że ekhm, ładnie wyglądała, to też nie podszedł do tego zbyt emocjonalnie. Raczej hm praktycznie... Mógł jej powiedzieć milion innych rzeczy, żeby udowodnić to, że widzi wszystko a wybrał tak jakby pół mózgu mu się odłączyło.
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 sierpnia 2017 14:42
Chess, e, bo mózg to on ma sprany równo 😁
😁

to mógłby znacząco pomóc w sprawie i w ogóle to COŚ ZROBIĆ a nie tylko gapić się w drzewo i komplementować gwałconą siostę
Chyba nie tylko ty tak sądzisz, ale jednak jest ktoś jeszcze bardziej bezużyteczny. 😁
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/21209179_1665526670127052_1739596100_n.jpg?oh=376415ddd8b30d09aa249b9e92bbc92e&oe=59A75E9F[/img]
Bran zachowywał się tak dziwnie, bo sam Trójoka Wrona mu powiedział, że nie jest jeszcze gotowy, żeby nią zostać, ale nie ma wyboru. I jak mu się wlało do głowy to wszystko, no to pewnie trochę nie stykał XD Ale chyba zaczyna ogarniać tę wszechwiedzę, bo koniec końców powiedział Sansie, kto zdradził ich ojca. I to samo było z Meerą... Był na etapie niestykania, więc pewnie nawet nie pomyślał, że mówi coś nie tak... Ale poza Branem właśnie Howland Reed był świadkiem tego, co się stało w Wieży Radości, więc mam nadzieję, że go zobaczymy 😉 W ogóle, strasznie tajemniczy są ci ludzie...


(Jakimś cudem nie widzę kilku postów na poprzedniej stronie, bo odpowiedzi odnoszą się do czegoś, czego nie ma. Czy tylko ja tak mam?)
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 sierpnia 2017 18:54
Ale jak Bran może być Nocnym Królem?
Nocny Król to 13 Lord Dowódca. Gdyby go opętał przed przemianą to nie wyszedł by z transu w czasie rzeczywistym. Dodatkowo przebywanie w wizji zajmuje dokładnie tyle samo czasu w czasie rzeczywistym, a Nocny Król powstał wieki wcześniej ...  👀

na serialeonline widzę tylko sezon 7  🤔
Katharina   "Be patient and trust in the process"
29 sierpnia 2017 21:46
Gdzie obejrzę wszystkie sezony? Mam wielką potrzebę zobaczenia jeszcze raz wszystkich odcinków...  😜  :kwiatek:
Rozmowa z synem.
Ja: Tyrion jest zakochany w Dance, ale chyba nie będzie chciał sypiać z przyrodnią siostrą.
Syn: A czemu niby "zakochany"?
J.: Bo świetnie wie kto jest w niej zakochany 🙂
S.: Racja! Mnie się podoba ten numer, że Jon powiedział, że umarlaki nie pływają, ale zapomniał powiedzieć, że mogą chodzić po dnie 🙂
Ale jak Bran może być Nocnym Królem?
Nocny Król to 13 Lord Dowódca. Gdyby go opętał przed przemianą to nie wyszedł by z transu w czasie rzeczywistym. Dodatkowo przebywanie w wizji zajmuje dokładnie tyle samo czasu w czasie rzeczywistym, a Nocny Król powstał wieki wcześniej ...  👀

na serialeonline widzę tylko sezon 7  🤔


W tej teorii jest mowa o przyszłości. Że przyszły Bran zaczął się cofać tak daleko i głęboko, ze jego świadomość ugrzęzła w ciele NK. Coś niewątpliwie łączy NK z Branem, skoro ten drugi mógł go widzieć i dotknąć.


Rozmowa z synem.
Ja: Tyrion jest zakochany w Dance, ale chyba nie będzie chciał sypiać z przyrodnią siostrą.


Czyżby teoria o Tyrionie Targaryenie? 😉 Dla mnie od czapy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 sierpnia 2017 07:40
Biorąc pod uwagę, że Jony Snowy i cała reszta inkasują po 550 tys. za odcinek to myślę, że to nie jest kwestia finansowa...
Ale faktycznie ucięli Ducha chyba całkowicie jakoś tak dziwnie...


Po prostu Duch w obecnej sytuacji nie jest kluczową postacią

Krążą spekulacje, że 8 sezon wyemitują w lecie 2017 lub wiosną 2018.

Lato 2017 właśnie się kończy.


Smok ma dziurawe skrzydła, bo jest umarły, jest trupem i wygląda jak wszystkie inne trupy z całej armii. Cała armia jest taka dziurawa 😉

Generalnie najgorszy, najsłabszy, najmniej trzymający w napięciu sezon. Przegadali go tylko i na tym się skończyło, jakoś z niecierpliwością nie czekam na kolejny sezon.
Moon   #kulistyzajebisty
30 sierpnia 2017 08:03
Też się zawiodłam. Liczyłam że ostani odcinek to będzie taki z pierdyknięciem  😁 a tu pogadali, pogadali i pojechali sobie w siną dal.
W ogóle w tym sezonie zadziwiła mnie szybkość przemieszczania się bohaterów (sprint Gendry'ego, albo raczej teleport  🤣 ) - ja wiem, że to z uwagi na ilość odcinków - przy nasto-odcinkowym sezonie można było sobie pozwolić na wędrówki, usiane krwią i mordobiciem  😁 - ale no... wg mnie deko przegięli :P I w ogóle ostatni odcinek miał być o wiele dłuższy! A tu raptem godzina z kawałkiem. Pffff. To skoro ostani sezon ma mieć tylko 3 odcinki (dobrze pamiętam?) to chyba faktycznie trzeba się przygotować na płytkie dialogi (rozmowa Sama z Branem - awwwwgrrrr! co to było?!  😤 Żenada) i teleporty...  🙄

A motyw Jona zalatuje mi Aragornem z Władcy Pierścieni.
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 sierpnia 2017 08:07
Moon, już od któregoś sezonu z rzędu z pierdyknięciem to jest przedostatni odcinek (tu ratunek bandy kretynów) a ostatni jest pogadanym wprowadzeniem do następnego sezonu 😉
Ostatni sezon ma mieć 6 odcinków i niektóre mają dochodzić do 1,5h podobno, ale to mniej pewne niż ich ilość.
Moon   #kulistyzajebisty
30 sierpnia 2017 08:28
smartini, w sumie fakt 😉
Ja gdzieś czytałam, że ostatni ma mieć tylko 3 odcinki, ale jak to ma mieć taką jakość to... ehh O.o
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 sierpnia 2017 09:42
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 sierpnia 2017 09:44
Gendry to w ogóle ma pecha do zajęć fizyczno-sportowych 😁
smartini, eee, ja nie widzę podobieństwa... Poza tym wilkor Starków ma łeb w drugą stronę.
trafne 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 sierpnia 2017 20:20
Pośladki tego, który zasiądzie na żelaznym tronie 😁
😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
31 sierpnia 2017 06:47
😁


smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2017 09:09
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 sierpnia 2017 09:13
Kupuję 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2017 09:14
Polelcam koszulki Othertees, mam dwie i są świetnej jakości, tylko trzeba czekać na realizację zamówienia 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2017 09:21
JARA, ja też mam kilka (sticha wirtuwiańskiego, kota schrodingera świecącego w ciemności, winchesterów, valar morghulis i coś tam jeszcze), są bardzo dobrej jakości, tak tshirt jak i nadruk, tanktopy też są super. Warto, nigdzie za 35zł + przesyłka się takich tshirtów nie kupi :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2017 09:26
Ja też mam kota Schrodingera i Kota z Cheshire 😉
Widzieliście? Listopad 2018 ma być...
Czyli trzeba sobie spokojnie zapomnieć i zająć się ważniejszymi rzeczami  😉
Polelcam koszulki Othertees, mam dwie i są świetnej jakości, tylko trzeba czekać na realizację zamówienia 😉


A ja nie polecam. Mam jedną i nadruk ani materiał (cienki i szorstki) wcale nie są rewelacyjnej jakości, a do tego na metce jest... przekreślone żelazko. WTF? Oczywiście lekko ją przypaliłam za pierwszym razem, bo nie pomyślałam, że może być jakiś zakaz prasowania. Grafiki są super, ale ja już tam kasy nie zostawię.
No ale to lepsza wersja niż 2019 mimo wszystko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się