Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

A to nie wiedziałam, że miał być w 2019  😉  Tak, czy inaczej..nie ma co tak siedzieć i czekać, bo jak tak się czeka a to na to, a to na tamto, to tylko życie za szybko przelatuje. 🙂 szkoda życia na jakiekolwiek czekanie 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2017 11:22
pokemon, ale skąd to info? bezpośrednio od HBO?
Achaja, to dziwne. Ja mam i zwykłe i Vnecki i tanktopy i są to jedne z lepszych jakościowo tshirtów jakie posiadam, biją na głowę wszystkie sieciówkowe szmaty  🤔 a że jest zakaz prasowania to oczywiste, przy każdym sitodruku tak będzie. Ja prasuję na lewej stronie, nic mi się nigdy z żadną z koszulek nie stało.
Przyjaciółka ma od nich chyba 15 tshirtów, wszystko gra i śpiewa
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2017 11:36
Ja mam to samo, tylko ja nie prasuję w ogóle ubrań poza jakimiś koszulami 😉
Materiał jest grupy, nie rozciąga się, nie spiera ani kolor ani nadruk.
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2017 11:43
JARA, ja też raczej nie prasuję, ale czasem jak zapomnę wyjąć od razu pranie to ekhm... tshirty wyglądają jak psu z gardła 😉 ale przetestowane, nic się nie dzieje z nadrukiem przy prasowaniu średnią temperaturą na lewej stronie
pokemon, ale skąd to info? bezpośrednio od HBO?

A teraz mnie zamorduj, bo od godziny szukam gdzie ja to widziałam 😁 Właśnie od godziny szukam. Znowu jakieś fanfiction!

A i znalazłam:
http://westeros.pl/kiedy-premiera-8-sezonu/

Czyli spekulacje jednak...
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2017 15:11
pokemon, dlatego ja póki HBO na swojej stronie nie walnie wielkiego banera 'premiera tego-i-tego' to w nic nie wierzę ;D spekulacji jest od groma, ale - tu ręki nie dam uciąć bo dawno czytałam - hbo chyba wypowiadało się na ten temat, że jednak przerwa dwuletnia na przemian z WW. I jakoś bardziej temu wierzę, skoro z WW poszli w 2letnią produkcję, to z GoT pewnie też to zrobią. Oglądalności na tym nie stracą na pewno więc mogą sobie pozwolić na takie coś. Ja wolę poczekać dłużej a mieć więcej smoków, większe bitwy i większy konkret 😀 ale ja też chyba w mniejszości jestem i jestem usatysfakcjonowana tym sezonem :P
pokemon, ja widziałam jak Ty nieoficjalny (jak się okazało, ale to było do przewidzenia) plakat właśnie z datą 11.18 z dwoma smokami w tle, Drogona i Viseriona, ziejącymi ogniem. Może widziałaś to samo?  🤣

Spekulacje, ale w sumie chyba dość realne, z tym 03.19.
Mi się ten sezon też bardzo podobał chociaż był mocno przewidywalny. Widać, że to Martin nie pisze już... Przecież nawet nikt nie zginął, no oprócz LF w majstersztykowym wydaniu.
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2017 15:17
cóż, historia powoli dobiega końca, po tylu sezonach można lepiej przewidywać co się stanie niż w początkowych. Dodatkowo wydaje mi się, że powoli kończą im się postacie do uśmiercania :P Jakby nie patrzeć, aktualni 'główni bohaterowie' są dość istotni dla nadchodzącego finału. Teraz zabicie kogoś z top 'istotności' nie tylko zdruzgotałoby fanów ale też pozbawiło zakończenia istotności. Tak mi się wydaje. Może i mógłby zginąć Tormund czy Sansa ale większość wydaje mi się bardzo istotna dla wielkiego finału. Bez Cersei nie będzie bitwy, martwy Jaimie nie mógłby się siostrze zbuntować, bez Tyriona Danka dawno sfajczyłaby pół Westeros i nic nie miałoby sensu no a Jon to w ogóle życ musi, jako prawowity dziedzic tronu :P
Jaimie mógł przecież zginąć ostatnio. Co by to zmieniło? Chociaż jest przepowiednia, że ją zabije z tego co pamiętam?
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2017 15:38
pokemon, e, ja wolę już tą minę Cesei, jak ją zostawił :P Gdyby wtedy zginął, nie byłoby tego smaczku 😀iabeł:
Jaimie mógł przecież zginąć ostatnio. Co by to zmieniło? Chociaż jest przepowiednia, że ją zabije z tego co pamiętam?


Ma ją zabić brat - obstawiam, że Królobójca potwierdzi swoje "kwalifikacje" :P

[quote author=yegua]Krążą spekulacje, że 8 sezon wyemitują w lecie 2017 lub wiosną 2018.


Lato 2017 właśnie się kończy.
[/quote]
Miałam w myślach 2018 / 2019. Już poprawione.
Ice and Fire bedzie moje! Kocham ich koszulki mam już 3 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 września 2017 07:42
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
01 września 2017 13:01
:wysmiewacz22: Świetne. Chichram się  😁 😜
Przyszła dzisiaj do mnie koszulka  💘
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 września 2017 17:37
Szczęściara! 😀 Ja nie zdążyłam zamówić i teraz nie mogę ich znaleźć 😵 😂

jak wyglądają partnerzy aktorów z gry o tron
Ostatnie najlepsze 😁
Ej, powiedzcie mi bo sobie kminię. Jon jest wnukiem Szalonego Króla, Danka jego córką (Króla w sensie). Kto ma większe prawo do tronu 😀?
Ej, powiedzcie mi bo sobie kminię. Jon jest wnukiem Szalonego Króla, Danka jego córką (Króla w sensie). Kto ma większe prawo do tronu 😀?


John, bo jest synem starszego brata Danki 🙂
Czyli to idzie po linii męskiej? W sensie ona nie ma większych praw bo jest pokoleniowo wyżej? W sumie gdyby brat nie zginął to on byłby Królem a potem jego syn (zakładając, że po drodze nic dziwnego by się nie działo). Hmmmm nigdy nie orientowałam się w takich tematach 🤣
Pierwszeństwo mają dzieci po najstarszym bracie Danki czyli John, potem średni brat Danki, jego dzieci i dopiero Danka 😀
Biedna... 🙂 Dzięki.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 września 2017 20:30
Z całą sympatią do Jona, ale on się według mnie tak nadaje na króla jak Arya na księżniczkę 🤣
Moim zdaniem Jon wzbudza bardzo dużą sympatię tłumu i jest na pewno ładnym figurantem, ale do rządzenia Siedmioma Królestwami potrzeba kogoś naprawdę silnego i pewnego siebie, a Jon taki nie jest. Jest zbyt honorowy, zbyt "szlachetny" i zaraz by go zjedli. Jedyna opcja jaką bym widziała to to, że Jon zasiada na tronie, ale to Denny faktycznie rządzi.
CzarownicaSa, bo większość wzorów jest dostępna tylko przez 48h i potem znikają na zawsze, ale ten akurat wrzucili do sprzedaży regularnej KLIK, cena wyższa, alr oni zawsze w newsletterze przysyłają jakieś kody rabatowe 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 września 2017 08:28
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 września 2017 08:34
CzarownicaSa, heh, chciałam to Wam wrzucić, hicior 😀
CzarownicaSa, no już raz go "poddani" zaciukali a obecni się na niego wkurzają więc to chyba nie wróży dobrze na przyszłość 🤣
W temacie koszulek
Obczajcie co dostałam na urodziny 🤣
https://www.instagram.com/p/BY0ID-5hWZl/?taken-by=ewraj
Chess, o jaaa jaka śmieszna 😀 W pozytywnym tego słowa znaczeniu 😀 Ja mam w domu jeszcze taką:

[img]:large[/img]

Wkurzają mnie w niej trochę rękawy, bo są takie zagięte (przeszyte), ale lubię ją tak czy inaczej 😀
Ja jestem kocim świrem i w sumie wiedziałam, że istnieje tego typu tekst ale nigdy nie myślałam o koszulce. A tu proszę 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się