Końska Rewia Mody XIII (2019)

Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2019 12:07
Czas na nowy wątek KRM - życzę spełnienia szmatkowych marzeń 🙂
wątek zamknięty
To tak na dobry początek wstawiam Pluszaka w zestawie z DobreSiodła i Harry's Horse. Dużo uśmiechu w Nowym Roku! :-D

wątek zamknięty
Słodki pluszak 💘 Fajny odcień tego koloru na czapraku. Idziecie zgodnie z trendami - neonowe kolory 🙂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 stycznia 2019 12:45
Boziu jakie ochronki 😍 😜
wątek zamknięty
te ochraniaczki to hit  😍  😍  😍
wątek zamknięty
Orzeszkowa, Pluszak absolutnie boski i te ochraniacze  😍


Ferka upolowana na BF w końcu doczekała się jakiegoś zdjęcia  😍
wątek zamknięty
Omojboze jaki piekny zestaw!  😜
wątek zamknięty
faith, zdjęcie generalnie trochę mikrofalówkowe, ale zestaw jest fenomenalny, do gniadych 😍 to jest taki beżyk? mieniący się złociście, uwielbiam go i jestem bardzo ciekawa jak będzie na Siwej wyglądał, ale na to się odważę dopiero po pierwszej kąpieli 😁 bo teraz może wyciągać gówno-plamy
wątek zamknięty
Absolutnie piekny  💘
Bardzo w moim typie, nie zebym miala wszystkie czapraki w odcieniach brazu...  🤔wirek:
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
05 stycznia 2019 20:17
Gdzie kupię czaprak z własnym napisem?  Tak żeby nie kosztował milionów monet, bo potrzebuje tylko jeden sztuki :kwiatek:
wątek zamknięty
iwona9208 Aperia (www.aperia.pl) 😀 robią zlecenia od jednej sztuki, ceny nie są z kosmosu, na prawdę polecam, możesz napisać do nich na Facebooku lub mail 😉
wątek zamknięty
Dopiero mam zdjęcia i muszę  😍 Prezent od mikołaja tegoroczny  💘


wątek zamknięty
A do mnie przyszły takie cudeńka  💘
Chyba muszę oddać lustrzankę do naprawy bo już nie mogę sie doczekać przymiarek  😅
wątek zamknięty
Orzeszkowa, - pluszaka chyba trzymałabym pod kocykiem na kanapie 💘 Przesłodki!
Nirv, - piękny beżyk, pewnie w słońcu będzie prawdziwy szał!
SzalonaBibi, - mega ciekawy 🙂
protoniasta, - o, widzę nie tylko ja poluje na starocie 😁 Ten pierwszy to schocko-orange?

Tak propo staroci, to po latach poszukiwań mam derkę pasiaka nici 😅 Do pełnego szczęścia brakuje mi cottona navy i padu navy-violet. Model jak zwykle bardzo zadowolony i pozujący 😉


Życzę wszystkim udanego szmatkowo roku, pełnych portfeli i super kolekcji! 😀
wątek zamknięty
Bardzo się cieszę, że Pluszak się podoba :-) a ochraniacze faktycznie miażdżą system, są tak malutkie zebnienzapiekabym ich na nadgarstku :-D
Nirv, ale cudo 😍 widzi mi się ten zestaw na kasztanowatą maść też bardzo ;-)
SzalonaBibi, skąd ten czaprak? :-)
protoniasta, jak nie lubię dralonow to pierwszego z lewej bym Ci ukradła 😍
keirashara, pięknie, chociaz z citroenem violet byłoby jeszcze piękniejsze chyba :-)
wątek zamknięty
Orzeszkowa, Co za słodkości 😍
SzalonaBibi, jaki fajny, nietypowy 🙂
keirashara, powodzenia zatem w poszukiwaniach (twój koń ze swoimi minami zawsze mnie rozbraja 😁 )
My też zaczniemy rok z włączonym trybem szmatoholika, a co! 😉 Boczek jeszcze pod siodłem nie pracuje, ale zaznajamia się z czymkolwiek na grzbiecie, więc wykorzystałam te pięć minut na strzelenie fotki 😉



Coś zupełnie innego, niż do tej pory miałam, bo tym razem skusiłam się na Pionier Horse i powiem Wam, że jest petarda. Solidnie uszyty, materiał jakby satynowy, bo z połyskiem, ale mocny. Kolor opisany jako złoto, niestety jest szaro-buro na dworzu i nie udało się tego tak uchwycić.
wątek zamknięty
Protoniasta o draony  😎  Niegdyś synonim luksusu.

Sama własnie "potrzebuję" jeden... ale nie lubię tej kratki. No jakoś mi nie lezy.
Ktoś poratuje pomysłem na jakś derkę grzejąco/osuszającą po jeździe (koń niegolony i kawałek mokry z hali na karuzele/do boksu ma).

wątek zamknięty
Protoniasta o draony   😎  Niegdyś synonim luksusu.

Sama własnie "potrzebuję" jeden... ale nie lubię tej kratki. No jakoś mi nie lezy.
Ktoś poratuje pomysłem na jakś derkę grzejąco/osuszającą po jeździe (koń niegolony i kawałek mokry z hali na karuzele/do boksu ma).

Polecam Jarpole, mają bardzo gruby, ciężki polar. Widzę, że tylko 4 kolory mają 420 gramów, reszta 540. Są naprawdę ciepłe, a nawet zostawiona na krawędzi ujeżdżalni na godzinę jazdy, przez którą cały czas mżyło, nie przesiąkła i mogłam ją założyć na konia. Mowa o tych zwykłych, "Derka polarowa osuszająca".
wątek zamknięty
O proszę, w ogóle zapomniałam o istnieniu tej marki!
Dzięki!
wątek zamknięty
O proszę, w ogóle zapomniałam o istnieniu tej marki!
Dzięki!

Ja mam z nimi dość słabe wspomnienia w związku z próbą zamówienia padu przez pół roku, chyba 2 lata temu. Materiału cały czas nie było, a pad jak wisiał na stronie, tak po latach nadal wisi. Praktycznie wzięłam tę derkę do tego padu i o ile derka doszła, to pad nigdy nie dotarł. Ale może bym nawet upchnęła w kąt swoje wkurzenie na nich, gdybym potrzebowała jeszcze jedną taką, bo jest zajebioszcza. :P
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 stycznia 2019 15:55
Caball też ma takie grube ciepłe polary, mam po 2 dla swoich koni i są bardzo fajne. z Jarpolem również mam nienajlepsze wspomnienia, za to z Caballem same dobre 🙂
wątek zamknięty
SzalonaBibi, skąd ten czaprak? :-)


Produkowany przez Mustanga, kupiony w salonmiko
Ale widzę, że są już tylko ujeżdżeniowe.
wątek zamknięty
Orzeszkowa, - cotton też mam i odpalimy 😎
harja, - no co ja zrobię, taki jego urok 🤣 Całe życie z podejściem " no jak muszę..." 😉 Boczuś śliczny i ogromnie poważny z tym siodłem! Taki szkrab był przecież przed chwilą. Ślicznie mu w czapraczku i pozowanie widzę ma już opanowane 😀
wątek zamknięty
keirashara, co zrobisz, jak nic nie zrobisz, jest przynajmniej charakterystyczny, taki wiecznie zadowolony, nawet jak go ładnie "ubierzesz" 😉
Dziękuję! Kolor na fotkach nie wydaje się może do końca dla niego, ale ja przepadlam jak zobaczyłam na żywo😀 pewnie będziemy się tu czasem pokazywać również w innych szmatkach 🙂
wątek zamknięty
harja, o jeżu, jaki on jest piękny 😍 i czaprak też, jak mówisz że jakość fajna to muszę się bliżej tej marce przyjrzeć 🙂
kotbury, a nie było w którejś kolekcji przypadkiem gładkich dralonów? Widzi mi się że był zdaje się fiolet 🤔 Albo te z jebitnym napisem Eskadron po całości? Jarpola polary też polecam, Caballa zdecydowanie nie 😉
wątek zamknięty
Manio w klasycznym szarym czapraku air cool od schockemohle  i nausznikach z tegorocznej kolekcji 💘
Niby nie komplet, ale chyba nie wygląda tak źle, co myślicie?  👀 :kwiatek:
wątek zamknięty
charlieeee, ślicznie. Właśnie szukam jakiegoś ładnego szarego czapraka do  jazdy na co dzień.
wątek zamknięty
harja, aaaaaaaaa oszalałam z radości, zaczęło się! 😀 😀 😀

charlieeee, kolory przeboskie, szkoda że jakość żenująca 🙂
wątek zamknięty
anai ten mi się bardzo spodobał, klasyczny, ale z ta szersza lamowka i pikowaniem taki trochę inny  🙂
Burza te poprzednie kolekcjie może i owszem, ale te rzeczy które teraz wychodzą sa dużo lepiej wykonane  😉 jak dla mnie jakoś jest super, no i w końcu porządnie wyprofilowane czapraki na kłębie  😍
wątek zamknięty
Orzeszkowa, dziękuję! 🙂 Mimo, że mój jeszcze nieużywany do jazdy, to w kwestii wyglądu i wykonania - polecam! Kilka moich znajomych ma też ich czapraki czy derki, non stop w użytku - wyglądają i trzymają się nadal świetnie.
charlieeee, bardzo ładnie! Stonowany czaprak z szeroką lamówką - bomba na koniu!
Burza, hahah! 😀 Na stanie mamy już również swoją pierwszą Ankę 😁 , więc... Dobrze mówisz, zaczyna się, chociaż już myślałam, że się z tego wyleczyłam sprzedając większość swojej kolekcji szmatek 🤣 A jest się tu kim inspirować co do doboru kolorów do gniadoszy 🙂😉)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.