Końska Rewia Mody XIII (2019)

Ja też! Widziałam film i jest moc 😜

Podrzuć link do filmu please.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 września 2019 06:40
Mam nadzieję że to zadziała: Caball błyszczące
wątek zamknięty
zembria, o rrrrrrety jakie cudne!!!!! Takich nowości się nie spodziewałam
wątek zamknięty
Uuuuuu ja już mam złotko  🏇 jest absolutnie wspaniałe!!! jak się jeszcze zastanawiacie, to już przestańcie  😜
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 września 2019 09:46
Poka  😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 września 2019 10:16
kitty o nie  😵
Koniecznie wstawiaj fotkę 😍
wątek zamknięty
Z fotką to ciężka sprawa.... ja mam tylko kalkulatorek, a jego bardzo ciężko chwycić. Wygląda lepiej niż na zdjęciach i ten materiał jest taki "porządny", nie szmateczka  😉
wątek zamknięty
Fajne!

A powiedz mi czy ten materiał jest taki chropowaty?
wątek zamknięty
Mhhh chyba tak to nie. Jest sztywny mocno, gruby i nie jest taki super gladziutki jak np. Glossy eskadrona.
wątek zamknięty
Nowe kolekcje mnie nie urzekły, więc zgrzeszyłam na szmatkę na zawody z zeszłorocznej kolekcji:



Może byłabym bardziej asertywna, ale miałam bon do wykorzystania, no i cóż... ostatni czaprak był rok temu, a trzeba podtrzymać nałóg 😁
wątek zamknięty
O zacny zakup. Skromny ale b. elegancki.
wątek zamknięty
Piękny  😍 prosty i elegancki
Ja też idę tym tropem i kupuję Violet Grey z poprzednich kolekcji  😁
wątek zamknięty
Kurczę, nie kupiłam żadnego kolekcyjnego Eskadrona od czasu Mustangbrowna, chyba najwyższy czas się na coś szarpnąć. 👀 3 lata to chyba wystarczający detoks. 🤣
wątek zamknięty
3lata  😲 jak ty dałaś radę   😁
Ja to sie boje  do sklepu pojechać, że wyjdę z nowym czaprakiem 😁
wątek zamknięty
Haha żeby nie było, to nie był detoks od kupowania, kupiłam 5 czapraków, tyle że z drugiej ręki. Ale czuję, że już nadszedł czas na jakąś nówkę sztukę nieśmiganą. 😀
wątek zamknięty
A Capella w nowym Classicu  😍 kolor jest przepiękny, robi szał



Oraz Sinfonie w Ashblue  💘

wątek zamknięty
Nirv oba prezentują się pięknie
Czy gdzieś sa zdjęcia karych koni w nowym eskadronie? Wszędzie tylko gniade
Nowość od spooks https://www.spooks.de/horsefashion/horsefashion/schabracken/saddle-pad-crown-mobile-16809.html?farbe=BORDEAUX
wątek zamknięty
A ja dam taki staroć eskadorn green 2013 r
na Hucule
wątek zamknięty
anil22, ja jestem zakochana w tym Teal 😍 mierzyłyśmy wczoraj na kasztana i też szał, obstawiam, że na karym będzie kosmos

Wczoraj odwrotnie - Siwka w Teal:




A Capella w Heritage Ashblue
wątek zamknięty
Nir w tej kombinacji również super
Mi wykupili z kolejnej firmy kolor oliwkowy zanim się zebrałam 👿
wątek zamknięty
Nirv, - obie wersje super 🙂
anil22, - ja sobie zawsze mówię, że wyraźnie nie miało być moje 😉 Głowa do góry, w wielu kolekcjach jest teraz oliwka, może zrobią doszycie.
wątek zamknięty
keirashara może faktycznie tak miało być  😉
Na Matchy Dressage fajnie dobrane są nowe ochraniacze Anky do nowych czapraków Eskadrona
wątek zamknięty
A u mnie taki top komplecik, ochraniaczki mam już miesiąc i jeszcze nie były na koniu 😀 Premiera będzie pewnie na zawodach.
wątek zamknięty
Wigorrr, - jak w macanku ten czapraczek winderena?
wątek zamknięty
Czaprak jest super mateariał i wykonanie  😍 ... Anky i Eskadron się chowa.
Od spodu jest wafel i mega chłonie pot, na zewnątrz gładki materiał, nic mi się nie mecholi. Środek jest chyba najlepszy, tam jest filc i ja byłam do tego średnio przekonana, ale po kilku użyciach odpłynęłam. Czaprak jednocześnie jest sztywny i elastyczny, ciężko to opisać. Jest cieńszy niż cottony, a pot dosłownie wypija.
Bardzo dobrze układa się pod siodłem, po jeździe jest w tej samej pozycji.
No i minus jest taki, że są krótkie, przy moim siodle dla długonogich tybinka wystaje za czaprak ok 3 cm, dodam że nie wsadzałam przystuł w paski.
Jakby ktoś był zainteresowany to kod na stronie Winderena: wzetq
wątek zamknięty
wigorrr  piekny zestaw
Czy dobrał ktoś  bandaże  lub nauszniki do Ankowego Ruby?
wątek zamknięty
Wigorrr, - uuuu, to pokaźny minus za krój. Nie lubię takich tycich czapraków, mam za grubego konia 😂
wątek zamknięty
Wigorrr Mogłabyś go zmierzyć? :kwiatek:
wątek zamknięty
Jasne, zmierzę dziś lub w weekend. W moim 17" Doge'u nie było opcji żeby włożyć przystuły w szlufki, ponieważ nie mogłabym zrobić wysokiego dzióbka. Wszyscy znajomi pytali mnie czy on jest wszechstronny, bo taki krótki :P
Jeśli byłby te 5 cm dłuższy to zdecydowanie był by top of the top wśród funkcjonalnych czapraków 🙂
wątek zamknięty
O rany, wygląda jak kucykowy!  😜 😜

Koń piękny  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.