Końska Rewia Mody XIII (2019)

Mogłabyś mi podesłać linka  :kwiatek: bo niestety te kolorystyki w różnych firmach ciężko wyszukać, bo np ciemnoczerwony to nie jest ciemnoczerwony tylko burgund, itd  😁

Boże, ale ja jestem świeżakiem. Nie mam pojęcia co wybrać, ani jednego czapraka ani nawet kantara nie mam. Jestem zagubiona jak dziecko we mgle  😁

edit. nie umiem w te szmaty. Ciężko mi coś znaleźć...

Wy kupujecie zawsze w zestawie? Typu pad + owijki + nauszniki? Czy jak to się kupuje? Lepiej osobno? Czy jak kupię czaprak, to potem już nie dobiorę owijek?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
O jaaa, zawaliste! I ceny też chyba bardzo przyjemne (ale ja się jeszcze zbytnio nie orientuję, łatwo mnie orżnąć :P). Boski kantar!  😍
Zamawiasz stamtąd i bez problemu wysyłają do PL?
wątek zamknięty
Dawno nie zamawiałam, ale kiedyś tak i nigdy żadnych problemów nie miałam.
ceny na ich markę wlasną- czyli własnie tą Fexi cośtam i Steeds są super.

Z innych hitów (już nie końskich) ale jeźdizeckich to mają dla mnie:
https://www.kraemer.de/Hersteller-Pferdezubehoer-Reitbekleidung/STEEDS/STEEDS-Damen-Reitbekleidung/Fleecejacke-Nanuk
czyli bluzy z takim konkretnym kołnierzem. To jest dla mnie najlepszy krój ever. Jest mijsce na brode, ale nie piździ po karku ani nie wieje po szyi i nie ma kaptura, czyli nic mi nie "skacze" po plecach.
wątek zamknięty
Meise, - szukaj jako ivy green, dla mnie sztos kolor 😀 Ja w większości kupuje czapraki, czasem czapraki i owijki, kaloszki, nauszniki w nigdy, bo i tak nie używam 😉 Mój koń ma za krótkie uszy i wygląda w nich koszmarnie.
wątek zamknięty
keirashara, ok dzięki za wyjaśnienie! 🙂 Na zdjęciach rzeczywiście jest szał, zobaczymy co przyjdzie, hihi. 😉
Meise, ja np. jestem kompleciara i zawsze zamawiam czaprak + nauszniki, owijek nie zamawiam bo nie umiem ich używać, ale biorę pod uwagę kolor ochraniaczy tak żeby pasowało mniej więcej (skokówki mam granatowe, dlatego te granaty u mnie często lecą, a ujeżdżeniówki białe - co nie było najlepszym pomysłem, bo ciężko je utrzymać w czystości, ale kolor pasuje do wszystkiego w miarę). Czasem dobieram też do swoich ciuchów komplety (głównie np. do kurtek, bo wiadomo, że bryczesy i koszulki to można w różnych kolorach kupować).
Jeśli chodzi o zielony to PS of Sweden ma piękną zieleń, ale już trochę droższą:

https://www.psofsweden.com/saddle-pads/saddle-pad-monogram-emerald-dressage

Zielonego w ogóle ostatnio sporo było, widziałam chyba też Laurię zieloną, zaraz poszukam.

EDIT:
O mam! 🙂

https://edaga.pl/wszechstronne/3315-czaprak-champagne-lauria-garreli.html
wątek zamknięty
Meise, - szukaj jako ivy green, dla mnie sztos kolor 😀


No piękności, o takie kolory mi właśnie chodzi  😍

A z tego Felixa Bühlera, to rozmiar Warmblut odpowiada naszemu full? Kleinpferd odpowiada rozmiarowi cob jak się domyślam? Zastanawiam się czy te owijki rozm. Warmblut będą ok na konia z bardzo suchą nogą  👀

Mam w koszyku czaprak, owijki i kantar, niestety nauszniki tylko pony dostępne  🙁

UnicornWitch, ja planuję ochraniacze czarne, żeby właśnie niknęły na czarnych nogach i nie było problemu z doborem reszty 🙂
wątek zamknięty
A poszperaj sobie po tej stronie tam, bo oni chyba w 3 ostatnich kolekcjach mają zieleń.
wątek zamknięty
Tak, mam już  😍 😍 😍

Biorę jeszcze Schabracke Autumn Breeze Pro II w kolorze merlot + nauszniki. Pytanie czy pasuje do karego taki kolor czy totalnie z czapy? I czy białe owijki do zestawu merlot będą ok?

klik
wątek zamknięty
Szalona😉
Merlot brzmi bardzo smacznie na karego.
wątek zamknięty
Nie wiem kto za to wszystko zapłaci, ale jak szaleć to szaleć :P
Dzięki za ten sklep  💃  :kwiatek:

Biorę green-lake set i merlot, aj  💘
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
04 listopada 2019 17:53
Meise To czekamy na zdjęcia na modelu!  😍 i gratulacje!!
wątek zamknięty
No ale co ty myślałaś, że się przy takim ładnym, nowym koniu jednym komplecikiem najesz?  😂


...
W kwestii argumentów dla rodziny to wytłumacz, że trzeba mieć MINIMUM dwa komplety, bo przecież nie będziesz co drugi dzień jednego (słownie one) czapraka do pralki wsadzać, bo gdzie ekologia  🏇
wątek zamknięty
Martita, na pewno pokażę, jak już przyjedzie model i szmatki  😍

kotbury, coś mi się zdaje, że zakupoholizm mi się udziela, bo siedzę na tym sklepie i już mam 7 rzeczy w koszyku na bardzo okrągłą kwotę  😂

Rodzina nie ma nic do gadania, bo stety niestety idzie wszystko z mojej kieszeni  🥂
Ale przynajmniej nie będą już mieli kłopotu z prezentami dla mnie  😁

Królików wystroić się nie da, więc dam upust zapędom przy koniu  😉
wątek zamknięty
Tylko po co ci te nauszniki. :P Zamiast tego już lepiej mieć dodatkowy czaprak. 😀
wątek zamknięty
Meise, spoko, zakupoholizm to sinusoida, w końcu ci zapał ostygnie na jakiś czas :P Najlepszym remedium jest brak kasy 😂 No i masz pecha, bo na czarnego to niemal wszystko pasuje. Byle nie przegiąć :P
Pokazuj lepiej tego konia jak przyjedzie, im więcej karych tym lepiej  😎
wątek zamknięty
Tylko po co ci te nauszniki. :P Zamiast tego już lepiej mieć dodatkowy czaprak. 😀


Jak to po co, by szyku zadawać  😁

budyń, a mi się wciąż wydaje, że na czarnego mało co pasuje i jak przeglądam naszą galerię Rewii Mody to tym bardziej mam wrażenie, że w niczym mu nie będzie do pyska. Ale może ogranicza mnie moja wyobraźnia 🙂

Przelew poszedł, 65 zł za przesyłkę trochę boli, ale cóż. Myślę, że ceny szmat spoko, więc...  😜

Pierwsze końskie zakupy W ŻYCIU za mną  🥂 😅
wątek zamknięty
Meise, - rewia jest mocno nieaktualna 😉 Merlot na karego bardzo si, sama mam blackberry, on jest mocno podobny 😀
budyń, - taaak? 👀 Bo ja ciągle czekam aż mój ostygnie i cholera nic z tego... studzi mnie tylko stan konta 😁
wątek zamknięty
A obczaiłyście dziewczyny te apkę na telefon "dress my horse"?  😜 czuję się jakbym znowu miała 12 lat, ale kolekcję eskadrona mogłam sobie poprzymierzać na moim koniu  😁
Ja teraz szukam czegoś co będzie wyglądało ładnie na gniadym i na karym, więc ten heritage do mnie nie przemawia. Pewnie skończy się którejś ance, ale czekam jeszcze na young star  👀
wątek zamknięty
Meise, bardzo dobrze, miło oddać się czasem zakupoholizmowi, o ile tylko koń i Wy macie co jeść to jest ok. 🙂 U mnie też listopad będzie taki zakupowy bo wiele ładnych rzeczy jest. 😉 Koniecznie pokaż i konika i kompleciki na nim. Mają rację dziewczyny, kary to we wszystkim dobrze wygląda.  😅
charlieeee, słyszałam, ale nie zainstalowałam, dobrze, że mi przypomniałaś! 🙂
wątek zamknięty
Meise, - rewia jest mocno nieaktualna 😉 Merlot na karego bardzo si, sama mam blackberry, on jest mocno podobny 😀


O, to szkoda kurcze. Widzę, że króluje jeszcze stara dobra Anky w rewiowej galerii  👀

UnicornWitch, ja jako human being jestem totalnym zaprzeczeniem zakupoholika (moja mama jest natomiast przypadkiem klinicznym i potrafi kupić 3 pary tej samej sukienki na wszelki wypadek - a to tylko promil jej zakupowych wyczynów). Ja naprawdę ubieram się w ciuchy, które mają po 15-20 lat. Nie wiem, czy jest w Polsce jeździec, który miałby przez 15 lat jedną i tą samą parę bryczesów i jedną, jedyną parę sztybletów, które dopiero mc temu zutylizowałam  😁
No ale teraz nie mogę wyglądać jak bej przy koniu odwalonym jak stróż w boże ciało, trza będzie zainwestować i w siebie kapkę  😂

Niemce mi odpisały, także wygląda na to że początkiem przyszłego tyg przyjadą moje szmatki  😅 i koń chyba też dopiero wtedy, bo mam wyjazd w Góry Stołowe...
wątek zamknięty
Meise, chyba tylko pferdetrends jest aktualne szmatoholicznie. I trochę na insta jest, coś tam zawsze można podejrzeć, zwłaszcza wiodących marek.
Ja mam 12 letnią kurtkę zimową z daslo, którą ciorałam co sezon i dopiero w tym roku stwierdziłam z przyzwoitości, że może jednak już wymienię 😁 I oczywiście koń ma stertę szmat, a większość mojej garderoby to lumpeks 😂 Ale szkoda mi kupować markowe, bo wiem jak to skończy - ostatnio koń mi szurał pyskiem po ramieniu (bo szeleści materiał), a potem zjadł marchewkę i oblizał mi cały rękaw z wdzięczności 🤔wirek:
wątek zamknięty
a gdzie to Pferdetrends mogę znaleźć?  🙂

Ja mam dużo babek w rodzinie, każda jedna ma miliard ciuchów, więc ja niejako po nich dziedziczę i to nie byle co, same firmówki  😁 Moja mama nie zna górnej granicy ceny jak coś jej się spodoba...  🙄
wątek zamknięty
Wystarczy klepnąć w google :P https://pferdetrends.com/index.php/en/
wątek zamknięty
budyń, ale świetna stronka, nie wiedziałam, że coś takiego istnieje.  😍
wątek zamknięty
Spooks ma teraz ładny róż i dwa odcienie niebieskiego 😍
wątek zamknięty
anil22, też śliczne kolorki. 🙂 Widzę, że niebieski i różowy będzie królować w kolekcjach. 😉
wątek zamknięty
UnicornWitch najgorsze ,że  widzę mojego konia w każdym z nich 😂
wątek zamknięty
anil22 piękne te spooksy  😍 szczególnie te niebieskie  👀

Mi z róży przypadł do gustu najbardziej PS w kolorze rose, którego mi się udało upolować na promce w tackshopie  😅 i w sumie w wątku się nie pochwaliłam  😜
Zieleń z schocke to dla mnie jest hit sezonu jesień/zima jak na razie  💘
no i fiolecik z anky, który niestety się na razie nie dorobił dobrych zdjęć  😜

wątek zamknięty
Ale pięknie w tej zieleni  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.