zima 2009/2010 meldunki

Załamałam się, 0 stopni juz mieliśmy a na środe zapowiadają nam śnieg
gdzie ja mieszkam 😵
u mnie 6 stopni, pogoda dołująca, od jutra też zapowiadają ochłodzenie.
Załamałam się, 0 stopni juz mieliśmy a na środe zapowiadają nam śnieg
gdzie ja mieszkam 😵

Gdzie Ty mieszkasz?  👀
sznurka, nie mów !! śnieg już ?! ja nie wracam do białegostoku ;/
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 października 2009 17:56
sznurka tez niesety widzialam ta prognoze  🙄 tegoroczna jesien strasznie nieoczekiwanie przyszla! pamietam, ze z dnia na na dzien zmienilam krotki rekawek na polar z kurtka  😲
U nas nie ma mrozów, ale pada... cały czas 🙄
pony   inspired by pony
11 października 2009 17:59
ja z niecierpliwością czekam na śnieg🙂 albo pełnia lata albo zimy- tego co dzieje sie teraz czyli tej paćki nie lubię bardzo! A jak będzie śnieg to i nartki będą 🙂
sznurka tez niesety widzialam ta prognoze  🙄 tegoroczna jesien strasznie nieoczekiwanie przyszla! pamietam, ze z dnia na na dzien zmienilam krotki rekawek na polar z kurtka  😲
w piątek chyba było 26 stopni i burza a w sobotę rano 0
chory klimat
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
11 października 2009 18:11
Od czwartku na Mazurach zapowiadają śnieg z deszczem. Temperatura w nocy narazie 4.
Na połowę tygodnia to chyba w całej Polsce zapowiadają śnieg z deszczem...
az takie skoki temperatury u was byly?? niezle.. ciagle slysze ze jesien tak szybko przyszla, a u mnie stopniowo i pomalu 🙂 i niech sobie ta jesien bedzie, tylko czasu na spanie mi brak a snu jesienia potrzebuje duzo duzo wiecej niz kiedykolwiek..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 października 2009 18:30
Bardzo lubię zimę, ale takie akcje przed połową października to chyba jednak przegięcie 😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 października 2009 19:29
Pauli, I tak najgorsze są świąteczne dekoracje półtora miesiąca przed świętami 🤔wirek:
Na razie jeszcze będą znicze, a zaraz po 1 listopada prezenty 😵
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2009 19:57
Połtora miesiąca? Ja obstawiam, że już za tydzień w tesco będą bombki ;-)

Na pomorzu strrrasznie... Zimno, pada, wieje. I od środy śnieg z deszczem zapowiadają... ja nie chceeee... 🙁
ovca   Per aspera donikąd
11 października 2009 19:59
we Wrocławiu na przemian pada i wieje, o temperaturach nie wspominając...


wiecie, co jest dla mnie najskuteczniejszym wyznacznikiem nieuchronnie zbliżającej się zimy?

tego, że zawsze jak się budzę, jest ciemno, a za oknem słyszę....kraaaaaaaaaa, kraaaaaaaaaa,kraaaaaaa.... 👿
Moon, ze co ?? Snieg z deszczem ?? Chyba oszaleli ...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 października 2009 20:03
Pauli, I tak najgorsze są świąteczne dekoracje półtora miesiąca przed świętami 🤔wirek:

Całkiem o tym zapomniałam 😂
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2009 20:06
W sobotę, jeżdżę, patrzę w niebo,a tam klucz ptaków odlatuje i tak mi się smutno zrobiło, bo chętnie bym z nimi poleciała... 🙄 😂
I akurat naprzeciw kłusuje kumpela: Coo, ptaki spier**** to i nam się ewakuować...? Dajemyy!

I nie znoszę takich dni jak dziś. Spałam za długo, wstałam ze strasznym bólem głowy, na niczym się nie mogłam skupić, dogadać z ludźmi, w dodatku chyba mnie jakaś chandra łapie... 👿 Ja nie chce takiej jesieni! 🙁

Klami, niestety, chociaż mam nadzieję, że akurat tu ich prognozy się nie sprawdzą...
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
Na Warmii ma być niby śnieg od wtorku, zobaczymy. Mam nadzieje, że nie.
Gdzie ta piękna, polska złota jesień?
U nas juz snieg jest i -6 stopni 😅
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 października 2009 07:57
u mnie zapowiadają śnieg na przyszły tydzien. W tym tygodniu wybieram sie na zmiane opon. Troche szybko w tym roku, nie? Słyszałam pogłoski o długiej, zimnej zimie. Mam nadzieje, ze sie nie sprawdza.
Epona, Norwegia sie nie liczy;]
Dawaj zdjęcia!!!
W Toruniu jesiennie. Deszczowo, pełne zachmurzenie, temp. 7-8 stopni.
I paskudne przeziębienie mnie dopadło :[
w Poznaniu tez syfff, teraz pada  i zimno!
Liczyłam na słoneczny, kolorowy 1 listopada, a tu kicha 🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 października 2009 11:23
Na rower bez kaptura pod kaskiem ,ciepłych dresów,rękawiczek to już można zapomnieć. u nas 13 stopni 🙁 ale zimno
ee.. ja bez kaptura, bez kasku, w rekawiczkach ale zwyklych i nie w dresach a dzinsach/sztruksach jezdze rowerem codziennie wiec bez przesady 😉 i w koncu sa przejezdne sciezki! nie ma tlumow rowerospacerowiczow no i otworzyli moja ulice, dodatkowo robiac na niej pas ruchu tylko dla rowerow - zyc nie umierac  😅
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 października 2009 11:33
http://pogoda.onet.pl/0,1039,38,,,bialystok,miasto.html
spojrzcie na pogode na jutro i pojutrze  🤔 🤔 🤔
margaritka, ciekawie chyba już oficjalnie z jazdą przenoszę się niestety na hale ;/
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 października 2009 11:46
a my czekamy na skonczenie ( jestesmu uzaleznieni od czasu schniecia betonu 🙄 ) mam nadzieje ze do listopada wejdziemy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się