Końska Rewia Mody XVII (2023)

infantil, Moon, ja kupiłam Dove Blue cottona w zeszłym roku za szalone 110 zł na promocji i taka cena jest adekwatna, bo jakościowo szału nie ma, do tego materiału bardzo mało przez to jak te czapraki wycinają teraz. 235 zł to jest rozbój, chyba sobie strzelili w obie stopy na raz..
wątek zamknięty
ja nigdy fanka cootonów nie byłam.
Mi jakościowo tylko te wyższemodele pasują.
Dlatego się czaję... albo na ten żółty, albo ma PS'a czarnego 🙂
wątek zamknięty
W zeszłym sezonie też cottony były po 235 zł (platinum?) Także to już nie pierwsza ich odklejka.
wątek zamknięty
My narzekamy, ludzie kupują, karuzela jedzie dalej 😉 Pamiętajcie, że eskadron to dalej silna marka i wiele nastolatek kupi, bo eskadron 🤷 do mnie nowe kolekcje nie trafiają, ale na jakość posiadanych szmat nie narzekam. Ostatnim zakupem jaki popełniłam był cotton navy w zimie, bo wyczaiłam go w promce za 80zł - tyle mogę dać, czy tam powiedzmy te 110zł jak Fokusowa. Jak mam położyć więcej za czaprak to za glossy lub kentucky czy PS-a. Szczególnie, że za ostatni zakup z PS zapłaciłam jakieś śmieszne 140-150zł i w sumie teraz trochę żałuję, że nie wzięłam kilku 🙈

Na te platinum pure trochę się czaiłam, że może będzie coś fajnego białego, bo wiecie, deptacze kapusty są skazani na nudny biały na zawody 😜 ale strasznie odpustowe lub nieciekawe te wzory. Szkoda.

anai, Moon - z tego co tu obserwuję, to macie bardzo zgrane szafy z czapraczkami 😂 Super to pikowanie tego ES-a, czekam cicho, aż wyjdzie jakiś "mój" kolor w nim.
wątek zamknięty
keirashara, dżizas... dopiero mnie uświadomiłaś, że te zdjęcia ESów to dwie różne osoby wstawiały 😂
W sumie ES też lubię, ale jakoś to pikowanie a'la parkiet do mnie nie przemawia i kolor też niezbyt mój, więc poluję dalej na coś co mi wpadnie w oko.😉
wątek zamknięty
A powiedzciemi-ma ktoś z was spooksa czaprak?
Bo ja już muszę sobie coś kupić bo mi się poprzecierały moje i wiocha wygląda spod siodła i chciałam coś może w kolorze brudnego różu.
wątek zamknięty
kotbury, ja mam... i szczerze nie polecam
wątek zamknięty
kotbury, a może mattes ma taki kolor co by Tobie pasował albo qhp. Ja z czapraków tych firm jestem chyba najbardziej zadowolona tylko pytanie materiał to velvet, jakiś połyskujący czy klasyczny?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 kwietnia 2023 06:05
kotbury, zaryzykowałam i kupiłam jednego spooksa zimą jakoś. (Nie mam fotki na modelu, szok i niedowierzanie xD) najpierw wydał mi się dość cienki, ale po dłuższym użytkowaniu, jest spoko - trzyma kształt po praniach, fajnie się dopiera, kolor nie schodzi, mimo ze swojego czasu dość mocno go ciurałam.

Ja mam model Annber, wiec jest taki trochę satynowy. Z drugiej strony widziałam live kilka starszych modeli (tych z haftem w kształcie korony) No i na moje one są z total innego materiału bo, yhm, blakły i zwijały im sie lamówki 😑

keirashara, haha, No akurat ten granacik nawet razem zamawiałyśmy, stajenne zamówienia u nas są częste 😀
wątek zamknięty
Ja jednak jestem nudna...
szukałam "brudnego różu" a znów chyba wjedzie czarny.
Eskadrona nie kupię, przypomniawszy sobie jak wygląda moje platinum sprzed kilku kolekcji.
Pierwszy czaprak, który mi się przetarł - pod spodem, na końskich plecach.

Moon- a jak użytkujesz czapraki. Bo ja to jestem miłośniczka jednej stylówki i jak mam coś, co mi się podoba to używam nonstop. Piorę zakładam, piorę zakładam i tak cały czas.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2023 13:59
kotbury, ja tak użytkuję. Jeżdżę w jednym aż mi zbrzydnie. Mam Spooksa i chwalę sobie bardzo. Nic się z nim nie dzieje podejrzanego. Mam natomiast „ruchliwą łydkę” i faktycznie mam minimalne podtarcia w tym miejscu gdzie przykładam nogę. W każdym tak mam, Eskadron, Kentucky, ES.
wątek zamknięty
Gillian, nie pomogłaś... bo się napaliłam jak szczerbaty na suchary na czarnego PS'a..e
a ja tak mam, że jak się nie mogę zdecydować to się obrażam sama na siebię i przekonuję, że mi niepotrzebny czaprak...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
29 kwietnia 2023 20:58
Popatrz mi głęboko w oczy. TAK. Jest Ci potrzebny kolejny czaprak.
wątek zamknięty
kotbury, - tak jest potrzebny 😉 Błagam, Ty się przy kilku zastanawiasz? Ja na wyprzedaży PS-a nabyłam 33-ci 😂
wątek zamknięty
Kotbury, jeśli sprawiają Ci radość i możesz sobie na nie pozwolić, to nie warto sobie robić wyrzutów za to. Personalnie szukam wszystkiego, co mi tylko wyprodukuje endorfinami, życie jest ciężkie i trzeba sześciu pomagać. 😅

W końcu doleciał do mnie komplet do LeMieux Fig. 😀 A gratis Anky Tawny Port z bryczesami MD. Może nie pasują idealnie, ale wyglądają razem bardzo dobrze. 😅
IMG_20230426_121506.jpg IMG_20230426_121506.jpg
IMG_20230426_122747.jpg IMG_20230426_122747.jpg
wątek zamknięty
kotbury, ja mam to samo, od miesiąca mam dwa Kentacky w koszyku, które na zmianę dodaje i wyrzucam 😀 Mam niedługo urodziny i tłumaczę sobie, że to będzie wspaniały prezent haha
Dobrze też, że mam kuca i większość czapraków są na niego za duże, więc i tak kupuję stosunkowo mało 😉
wątek zamknięty
kotbury, Potrzebne Ci 2 w takim razie 😅
Ten pudrowy róż ze Spooksa faaaajny jest. Sama kupiłam go dwa tygodnie temu i powiem Ci, że na żywo jest dużo ładniejszy niż na zdjęciach katalogowych 🙃
wątek zamknięty
kotbury, Potrzebne Ci 2 w takim razie 😅
Ten pudrowy róż ze Spooksa faaaajny jest. Sama kupiłam go dwa tygodnie temu i powiem Ci, że na żywo jest dużo ładniejszy niż na zdjęciach katalogowych 🙃

IskraADHD, zmoro ty!!!
Dawaj foty! Nawet "brzydkie"! Zawsze to lepsze poglądowo niż cacane i retuszowane katalogowe.

keirashara ja dziś piję za dom z wieeeelką szafą dla Ciebie!

wątek zamknięty
kotbury, to najładniejsze jakie udało mi się zrobić 😅
Fajny jest przez ten satynowy połysk, w każdym świetle inny 😄
Ostatnie miało być z naczółkiem, ale modela zbyt interesowały smakołyki 🙄
Screenshot_2023-05-04-22-33-35-39_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg Screenshot_2023-05-04-22-33-35-39_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
IMG20230503185447.jpg IMG20230503185447.jpg
IMG20230503193023.jpg IMG20230503193023.jpg
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 maja 2023 22:43
IskraADHD, Rewelacyjny ten róż, taki mega delikatny 😀
Sivrite, bardzo mi się podobają twoje komplety, takie stonowane kolory, ale bez nudy

To i my dorzucimy foty, żeby ożywić wątek:
Eskadron Navy Platinum 2022 i ulubione bordowe Kentucky <3
eskadron.JPG eskadron.JPG
343624490_6340689666404193_7911149238546855016_n.jpg 343624490_6340689666404193_7911149238546855016_n.jpg
bordo.JPG bordo.JPG
wątek zamknięty
Mój absolutnie nawzdymany trawą koń w PSoS Blue Horizon. Niestety przy odrobinie potu „przeciekł” i zacieki zostały, więc pare lekkich użyć i do pralki. Wolałabym też, żeby paski od popręgu były przyszyte ciut bliżej przodu czapraka, żeby nie było go aż tak dużo z przodu, ale to już moje preferencje.
IMG_5748.jpeg IMG_5748.jpeg
IMG_5754.jpeg IMG_5754.jpeg
IMG_5758.jpeg IMG_5758.jpeg
IMG_5759.jpeg IMG_5759.jpeg
wątek zamknięty
Fokusowa, ja właśnie lubię, jak ps się układają, wg mnie u ciebie to bardzo dobrze wygląda 😍

Sivrite, fajne kolory 😍

keirashara, bo z Moon, kochamy granaty, tylko ja lubię więcej blingu 😁 więc u mnie oprócz niebieskości wszelakich znajdziesz też mnóstwo kryształków i glitterów. Drugim moim kolorem jest bordo w każdym odcieniu.

Tu my w wersji Blue meadow, koń i ja:
IMG_20230502_113901_506.jpg IMG_20230502_113901_506.jpg
IMG_20230504_202710_696.jpg IMG_20230504_202710_696.jpg
IMG_20230504_203547_667.jpg IMG_20230504_203547_667.jpg
wątek zamknięty
Hm. Zjadło mi posta. Może nie pójdzie zdublowany...

Pati, no właśnie był plan na coś żywego w końcu, ale że się nie doczekałam Kiwi z LM na żadnej promocji majówkowej, to czystym przypadeczkiem wpadł inny zielony... Już nie taki żywy. 😆

Wiosna jest, można się wozić po lesie. To jest teoretycznie ostatni, w zamian za inny komplet sprzedany, więc muszę hołubić. 😅
IMG_20230509_105818.jpg IMG_20230509_105818.jpg
wątek zamknięty
Sivrite, o wow! Piekny zestaw 😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 maja 2023 11:19
Sivrite, Jak się zohan ładnie skomponował! 🙂
wątek zamknięty
Azzawa, dziękować.
Zembria, tak myślałam, że będzie pasował, ale nie sądziłam, że tak dobrze. 😆
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 maja 2023 13:30
Sivrite, Jak się zohan ładnie skomponował! 🙂
zembria,


Wow pięknie 😍 myślicie, że do starszego amazonite tez będzie pasowała taka koszulka ?
wątek zamknięty
Aleks, one się różnią tylko lamówką, więc na pewno.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 maja 2023 17:14
Sivrite, no tak liczyłam, że to te same kolory są. Dzięki 🌻 .
No nie oprę się, tak mi się ten Twój zestaw podoba, a nie mam kompletnie garderoby pod amazonite i se tak pacze na niego ... jak to ja 🙈 .
wątek zamknięty
anai, dziękuje, może się przekonam z czasem do takiego ułożenia 😀 ten Blue Meadow piękny, a jak z użytkowaniem? Nie schodzi bling póki co?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.