Końska Rewia Mody XVII (2023)

Czy planuje ktoś może jeszcze zakupy w Ps of Sweden ? Szukam chętnych, bo podobnie jak koleżanka wyżej mam ból tyłka o koszta wysyłki 😀
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 kwietnia 2023 10:58
Fokusowa, Aleks, In progress... 😎😍
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
12 kwietnia 2023 11:13
zembria, 😂😂😂 no to czekam na foteczki na koniu 😍 . Ten zielony z wszystkich dostępnych kolorów jest najładniejszy 🙃 .
wątek zamknięty
rybka   Różowe okulary..
13 kwietnia 2023 06:28
pszczolka90, ja chętnie dołączę 😇
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Na rozruszanie wątku wrzucam swojego Januszka w Kentucky Velvet Purple 😍
Kurde, jestem zakochana w tym kolorze. To mój trzeci Velvet i nie mam pojęcia, który jest moim ulubionym. Wszystkie piękne 🤠
E06597D1-4996-42E5-AE75-6D2F8BC8FE3E.jpeg E06597D1-4996-42E5-AE75-6D2F8BC8FE3E.jpeg
wątek zamknięty
A powiedz mi jak wygląda po praniu ? Znajoma wyprała i powychodziły jej nitki i od spodu zrobił się mega szorstki ..
wątek zamknięty
pszczolka90, ja swoje kentucky velvety piore normalnie w 40 stopniach i nic doe z nimi nie dzieje, po wyjęciu z pralki jsk nowy, tak samo mięciutki 😁
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 kwietnia 2023 08:38
pszczolka90, też prałam normalnie w pralce i wyszedł jak nowy 😉
wątek zamknięty
Też swojego prałam w pralce jak wszystkie inne i wyszedł jak nowy 🙂

infantil, - piękny! 😁
wątek zamknięty
Moje velevety piorę w 40 st, obroty 1200, nie ma problemu.

Floret Petrol Blue PS
IMG_20230418_115728_200.jpg IMG_20230418_115728_200.jpg
IMG_20230418_085956.jpg IMG_20230418_085956.jpg
wątek zamknięty
To koleżanka musiała mieć mega pecha.
Powiedzcie mi , ile wam szło zamówienie z Ps od Sweden ? Bo zamówienie składałam w piątek a do tej pory wisi jako "Pending"
wątek zamknięty
Za każdym razem jak zamawiam, to u mnie jest ok. 7 dni roboczych.
wątek zamknięty
Oj mi szybciutko przyszło, w ciągu kilku dni dosłownie.
wątek zamknięty
Szukam inspiracji na nie oryginalne owijki do tego czapraka - na żywo to głębsze bordo. Super by było się zmieścić powiedzmy w 100zł.
Ewentualnie jak nie bordowe to jakie by pasowały? Mam białe i powderrose eskadrona, ale one wydają mi się za jasne
🤔
SIGNATURE-wine-dressage-8436-1500x2000.jpg SIGNATURE-wine-dressage-8436-1500x2000.jpg
wątek zamknięty
Uwaga potrzebuje pomocy w znalezieniu szmaty. Pisze tu bo zakładam że ta grupa ma większe doświadczenie w szopoholiźmie.
Poszukuje samego kaptura do derki Kentucky 160g rozmiar M lub L ale kolor ORANGE🎃🎃🎃
Febro też już szuka 😎
Każdy europejski sklep jeśli by ktoś coś widział dostępnego będę wdzięczna za cynk🦄🦄🦄
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
24 kwietnia 2023 19:50
Czy w Platinum Pure są tylko białe i czarne kolory?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 kwietnia 2023 08:09
mam odpowiedź na swoje pytanie 😉
https://konik.com.pl/ESKADRON-Platinum-Pure-2023?fbclid=IwAR0sjvCQERGoZdp7ohH1pAuS8IIAuBfXYtmf-A0n6dGH4ac8rKLftEXXOQ8

za to ceny złamały mi szmatoholiczne serduszko 💔
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 kwietnia 2023 08:38
Pati2012, ceny -> 😮😨 jak na moje, to trochę ich poniosło...
Po moim ostatnim fakapie z Eskadronem, za cztery stówki to ja chyba wolę kupić jakiegoś PSa albo ESa, gdzie wiem, że jakość i kolor jest nie do zabicia. 😑
Acz niezmiennie cieszy mnie to, że w praktycznie każdej nowej kolekcji... jest granat.😜🤣

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 kwietnia 2023 08:40
i żeby nie być ignorantką - Kulisty w nowym granatowym ESie xD
Przez połysk kolor-kameleon, ale to jest piękny, głęboki ciemny granat <3

IMG_6422 kopia 2.jpg IMG_6422 kopia 2.jpg
wątek zamknięty
Eskadron jak zwykle zaskakuje oryginalnością! Żółty i granatowy, no kto by się spodziewal 🙃 ja jestem ciekawa czy im tam jeszcze ktoś coś kupuje, wieczne odgrzewane kotlety za ceny z kosmosu.
wątek zamknięty
O jeny... koszmarny ten eskadron 😅 ale żółtego chyba dawno nie było, a przynajmniej nie taki 😂
Ja od stycznia nie kupiłam żadnego czapraka :P
Szukam czegoś co mnie chwyci za oko, ale póki co kompletnie nic. Chyba wszystko mi zbrzydło, bo ostatnio już nawet średnio mnie obchodzi to, co za nokia włożyć. Biorę pierwsze z brzegu i jeżdżę, piorę i biorę następne.
wątek zamknięty
Moon, super ten czaprak! Aż kusi!
wątek zamknięty
Ja kupiłam ostatnio Kentucky fishbone i gdyby były jakieś sensowne kolory to kupowałabym tylko te czapraki. Fajne profilowanie i genialny materiał.
wątek zamknięty
Czy ja właśnie widziałam cottony za 235 zł?! 😅
Kolory to totalny bezszał, ale ja już nawet przestałam wyczekiwać nowych Eskadronów. Deepberry to był IMO ostatni naprawdę udany eskadronowy kolor.

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 kwietnia 2023 10:48
xxagaxx, zdecydowanie jest wart grzechu jak ktoś jest fanem minimalistycznej stypki 8-) <3

infantil, haha, a mówiłam że zwykłe cottony będą w końcu po 200zł, mówiłam. 🙄 Anyway, ja za Eskadrona jakiegokolwiek już podziękuję...
wątek zamknięty
Ale ten żółty to jest mój ulubiony kolor. Taki właśnie - mleczny żółty. Kocham...
Niestety mam karego konia - a imho żółty na karym to wiejski festyn.

... ale gdyby takie bluzy zrobili to ja chętnie.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 kwietnia 2023 11:34
Mi ten żólty też się podoba, pasowałby nam, no ale prawie 2,5 stówy za cottona to ich z lekka pogięło 😅
wątek zamknięty
Potwierdzam czaprak es z nowej kolekcji jest cudny 😍 taka klasyka w fajnym pikowaniu.

kotbury, ten żółty kolor faktycznie przyjemny, ale na gniade u kasztany. Chociaż z drugiej strony, raz się żyje 😁
IMG_20230423_184144.jpg IMG_20230423_184144.jpg
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
28 kwietnia 2023 12:50
O rety dziewczyny, granatowy i na gniadym 🙈😍🙈 gorzej nie mogłam trafić, a jeszcze nie kupiłam Amaranth-a, na którego się czaję 🙊 .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.