Konie hodowli SK Plękity

ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 lutego 2011 16:05
Michaaś masz może jakieś jego zdjęcia?
Nieestety Niee ; ((
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 lutego 2011 16:25
Szkoda 🙁 a pamiętasz go? Miałeś z nim kontakt? I to co mnie najbardziej ciekawi- czy miał nawroty ślepoty miesięcznej?
Hmm ... Niee Pamiętam Zbyt Dobrze Tego Konia ; )
Niestety W Tym Problemie Pomóc Niee Dam Rady ..
Pozdrawiam .
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 lutego 2011 16:36
W każdym razie dzięki 🙂
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
16 lutego 2011 10:25
JA MAM KLACZ SAMANTE PO ARIANINIE OD SCYLLA PO ALMANACH.ZNAŁ KTOŚ SCYLLE?MIŁO WIDZIANE JEJ FOTKI 🙇
  Ja znam Scyllę (Sawana-Almanach). Mój młody jest jej wnuczkiem.  Większość koni które mamy mają ją gdzieś w przodkach . Mój facet kupił ją z Plękit, potem sprzedał do Lubajn, tam z tego co mi wiadomo dała jedną klaczkę po Arianinie.Kobyłka miała  podciętą nogę przez weta - to ta twoja?

edit.Wieczorem jak wróci z pracy podpytam więcej, wiem że Scylla była jego ulubioną kobyłką, a życie zmusiło go do jej sprzedaży.Ja pamiętam ją jako 3-latkę.Wydaje mi się że jeżeli żyje , to ma już sporo ponad 20-tkę.
Zajrzyj na 4-tą stronę wątku tam wstawiałam zdjęcie córeczki Scylli.
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,10685.90.html
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
16 lutego 2011 18:26
tak to ta klacz,a możesz mi coś więcej napisać o tej ranie na nodze?rana jest,nie kuleje.można na niej jeżdzić.
/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
04 marca 2011 18:29
figaro2046dlaczego nie odpisujesz?bardzo bym chciała  wiedzieć co się stało🙇
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
08 marca 2011 18:13
figaro2046 dzięki za odp na pw :kwiatek:
a ktoś wie co się dzieje z Ardilą to chyba jedna z najlepszych klaczy wychodowana w Plękitach
To już po Plękitach szkoda
Moi Rodzice też tam mieszkali. Nie odważę się tego oglądać
[quote author=behemot__79 link=topic=10685.msg1000820#msg1000820 date=1304632484]
To już po Plękitach szkoda
Moi Rodzice też tam mieszkali. Nie odważę się tego oglądać
[/quote]
Zapytam Ojca, kogo z pracowników pamięta. Moja siostra urodziła się w domku, na terenie stadniny. Karetka nie zdążyła dojechać z Ostródy.
Pamiętają rymarnię ( była przed rozbiórką) i dużo ludzi. Nazwisk na forum nie będę wymieniać.
Pursat   Абсолют чистой крови
06 maja 2011 15:57
Dżizas, dlaczego tu jest taki bajzel? Umiecie edytować posty? 😵
Bajzel jak w Plękitach, kiedy ostatnio tam byłam 🙁
masz racje bajzel jak w Plękitach . Powinno już się nie pisać o tej stadninie Plękit już niema
masz racje bajzel jak w Plękitach . Powinno już się nie pisać o tej stadninie Plękit już niema

Powinno się pisać póki konie z tej hodowli żyją. Stadniny nie ma ale niektóre konie są na szczęście i to w wielu dobrych, prywatnych rękach.
Kochani....co się dzieje w Małdytach? Pomóżmy tym koniom, przez szacunek dla historii rodowodu wielkopolskiego....Czy ktoś kto tam blisko mieszka, moze zrobić jakieś zdjęcia? Czy wiadomo coś na temat sprzedaży koników? Pozdrawiam  🏇
W Małdytach??
hyba w plękitach tylko jak ty hcesz im pomuc
Kilka razy przejeżdżałam obok stadniny, cisza, nic się nie działo
konie z tego co wiem są w niewielkiej ilości i takiej sobie jakości
mi się  udało  złapać fajną klacz hodowli plękickiej,ale z prywatnych rąk🙂
U nas w stajni jest 2,5 ogierek od plękickiej mamusi 🙂 mamusi riderowego nepalka zresztą 🙂
Kasix1997   My little Princess
21 grudnia 2011 19:11
A u mnie w Starogardzkim Stadzie Ogierów jet klaczka hodowli Plękickiej zajmuje się nią od roku:

PEPITA:
o: Faruk
m: Perla I
ur: 1990

więcej info na : http://www.bazakoni.pl/horse_111312.html

Konik obecnie pracuje w lekkiej rekreacji w szkółce oraz hipoterapii.
Jest bardzo energiczna jest oazą spokoju ale bywa krnąbrna ;P
Niestety klaczka jest uczuleniowcem i ma problemy z oddychaniem w okresie wiosny i lata ;'<

A oto ona 😉
A znam, znam Pepitkę  😀...  Babcia słynnego Pietrka
http://www.bazakoni.pl/horse_121258.html
Wie ktoś może gdzie Pietrek się teraz znajduje  👀 ?
Forumowa araucaria , ma klaczkę po Pepicie .
Kasix1997   My little Princess
21 grudnia 2011 22:05
Oj babcia, babcia z niej ;D
staruszka 😉
Kasix1997   My little Princess
06 stycznia 2012 20:40
A wie ktoś coś przeszłości Pepity (tzn co się z nią działo zanim trafiła do Starogardzkiego Stada Ogierów i czy wcześniej też była alergikiem?)
coś na temat rodziców, potomstwa w sumie to interesuje mnie wszystko ^ ^

A tutaj zeszłoroczne foto  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
06 stycznia 2012 22:26
Maść ma niesamowitą. 🙂
irmina - ale o co Ci chodzi? czy tam coś się dzieje? to jest prywatny obiekt, co ktoś ma tam jechać i oglądać konie?  Masz jakieś podstawy aby sądzić, że dzieję się tam źle?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się