Kącik Ujeżdżenia

ash   Sukces jest koloru blond....
21 maja 2014 16:00
szczerze? Jakoś nie jestem już podekscytowana tą parą 🙁 Bardziej mnie ciekawi, jak sobie radzi Ekwador.
ash   Sukces jest koloru blond....
22 maja 2014 07:34
ikarina, ja też nie. Jakoś nie mogę się przekonać do tego duetu. No nie i już.
Obserwuje Gala i jego wyniki na nowych koniach.
Muszę to tu wkleić. Na miły początek dnia:

😉
beznadziejnie mu te ciągi wyszły 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2014 16:56
To już było w jakimś wątku i napisałam dokładnie to samo, co ikarina  😂
Również nie śledzę Totilasa. Tzn. nigdy nie śledziłam 😉 ale o ile fajnie mi się oglądało go pod Galem, tak teraz d...y nie urywa. Wolę oglądać teraz Glock's Undercover  💘
Do Ekwadora "zaglądam", ma fanpage na FB.
lostak   raagaguję tylko na Domi
22 maja 2014 17:06
A ja wam powiem, ze nawet dzis... Jest w totilasie cos magicznego🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 maja 2014 18:13
Totek zdziś


vissenna   Turecki niewolnik
22 maja 2014 18:26
Mam jak Lostak - nadal ten koń przyciąga uwagę - bawi się swoim ruchem i chce współpracować z jeźdźcem.  💘
No może poza tym że jest nierówny przodem-jedna noga idzie szerzej od drugiej,chwieje się na boki w zmianach i jak na Totilasa to jest połowa pasażu,który miał.
Z plusów to teraz technicznie piaff jest bardziej piaffem aniżeli pasażem w miejscu.Dla mnie Totilas stracił magię,jaką miał za Gala.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 maja 2014 18:59
właśnie. ta prawa noga w kłusie wyciągniętym jakoś niżej była ciągnięta.

No i błąd w zmianach co tempo.

Z plusów to teraz technicznie piaff jest bardziej piaffem aniżeli pasażem w miejscu.

ale że co - że bardziej teraz obniża zad w piaffie?
Tak,z punktu widzenia technicznie ''książkowego" to jest na plus,ale nie wiem w zasadzie który piaff bardziej mi się podoba.Zdecydowanie za to pasaże nie są jakości,jakiej były.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 maja 2014 19:14
Munsztuk też jak widać średnio dopasowany
carmelka   Extremly photogenic... potato
22 maja 2014 19:30
Mam wrażenie, że Totilas i Gal byli taką magiczną parą. Nadal są świetni, ale już się tego tak nie ogląda, ich przejazdy (oddzielne - żeby nie było wątpliwości  😉 ) nie hipnotyzują tak mocno.
carmelka, zauważ, że od dłuższego czasu Gal nie jeździ Totilasa
carmelka   Extremly photogenic... potato
22 maja 2014 21:47
revoltowiczka no właśnie o tym mówię. Może źle to napisałam. Chodziło mi o to, że razem byli świetni, oddzielnie też jest super, ale już nie tak magnetyzująco 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 09:52
Mnie się nadal Gal bardzo podoba (w sensie jeździeckim, żeby nie było  :hihi🙂. Fakt, z Totilasem to już w ogóle była magia. Ale on bez Totilasa stracił mniej, niż Toto bez niego. Chętniej obejrzę Gala na innym koniu, niż Totilasa pod innym jeźdźcem, ten koń już chyba pod nikim nie będzie chodził tak jak pod nim.
Mnie się nadal Gal bardzo podoba (w sensie jeździeckim, żeby nie było  :hihi🙂. Fakt, z Totilasem to już w ogóle była magia. Ale on bez Totilasa stracił mniej, niż Toto bez niego. Chętniej obejrzę Gala na innym koniu, niż Totilasa pod innym jeźdźcem, ten koń już chyba pod nikim nie będzie chodził tak jak pod nim.


Masz rację, więcej Totek stracił, a Gall jest cały czas w czołówce, mimo, że konie teraz ma średniej klasy.
Totka szkoda, obejrzałam go raz pod nowym jeźdźcem i nie zamierzam więcej  :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 14:45
titina, czy średniej klasy - no nie powiedziałabym, że Glock's Undercover jest średniej klasy. Baaardzo mi się podoba w parze z Galem. Chociaż Totilas to nie jest i raczej nie będzie, taki koń się trafia raz w życiu albo i nie.
offtop-

jak to jest z munsztukiem w C klasie? kiedys był obowiązkowy, a teraz? W przepisach nie umiem znalezc
vissenna   Turecki niewolnik
23 maja 2014 18:08
Możesz jechać na munsztuku lub zwykłym (zgodnym z przepisami). No chyba, że to międzynarodowe, wtedy tylko na munsztuku.

To może i ja się zapytam, bo znaleźć nie mogę w przepisach PZJ. Na jakiej randze zawodach nie można startować z batem?
To może i ja się zapytam, bo znaleźć nie mogę w przepisach PZJ. Na jakiej randze zawodach nie można startować z batem?

We wszystkich międzynarodowych oraz na krajowych MP, HPP, OOM, MMM i MR (chyba, że regulamin tychże stanowi inaczej).
W sumie nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku,więc zapytam tutaj: Gdzie mogę znaleźć program który połączy mi razem kawałki muzyki? (Tak,do kura)
Kto poznaje tych dwojga?  😉

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 maja 2014 17:31
Widziałeś przejazd Grzesiek?
Widziałem  😀 Galop robi wrażenie. Kłus wyciągnięty pojechany dosyć zachowawczo wg mnie, pasaż nieźle. Wrzucę filmik jak tylko załaduje się na YT.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 maja 2014 17:37
DressageLife, Polecam darmowy Audacity 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 maja 2014 20:33
Totek z GP Special 82,271%
A tu "mój" Totek, z pozycji bocznej-nieokreślonej  😎



Najlepsza była widownia, która po przejeździe przemieściła się ładnie razem z Rathem z powrotem na rozprężalnię 😉

+ zadowolony z siebie Totek

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2014 10:32
Jakoś nie miałam chęci oglądania tego przejazdu, ale jak już to zrobiłam, to spytam: czy on nie jest kulawy na przód? Zwłaszcza w dodanym kłusie widać, jak nierówno idą te nogi.
A pasaż to w ogóle nie ten pasaż, który ja pamiętam  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się