Kącik Ujeżdżenia

lostak super komentarz ! milo posluchac 😀 wlaczcie tvp sport
Wygonili mnie sprzed tv, ale na szczęście tvp sport ma relację w internecie 😀
Bardzo podobał mi się przejazd (i podkład muzyczny) Hiszpanki 😉
Eeee czy wam tez sie wyswietla na kwadracie?
robakt   Liczy się jutro.
16 sierpnia 2015 13:53
Kłusy Portugalczyka  😜 😜 😜
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
16 sierpnia 2015 13:58
A przejście Batuty z galopu wyciągniętego do piaffu spowodowało, że szczękę musiałam zbierać z kolan.
nie moge obejrzec na tym komputerze relacji. Pozostaje mi oczekiwanie na filmiki z yt 🙁
A ja mam wrażenie, że mam jakieś opóźnienie... Kto teraz u Was jedzie? 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2015 14:35
Ja mam dodanie w galopie po przekątnej Isabelle Werth... Dopiero włączyłam.
Da ktoś link do listy startowej? Nie mogę znaleźć :/
edit: jakby kto potrzebował: http://results.aachen2015.de/show/7/event/34/competition/3/startlist/
Mhm, czyli jednak nie mam opóźnienia.

Edit: a teraz losują jakieś kulki... 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2015 15:00
Przerwa była. Hester jedzie m. in. do Iron Woodkida  😍
Wiem, że była przerwa. Ale rozbawiło mnie trochę to, co w tej przerwie puszczali.
Muzyka, do której jechał Hester - super! Abstrahując od samego przejazdu - kompilacja utworów mi się bardzo podobała.
a gdzie ta transmisja?
ja cos ślepa...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
16 sierpnia 2015 15:14
Magda Pawłowicz tutaj 😉 http://sport.tvp.pl/21134110/jezdziectwo-mistrzostwa-europy-ujezdzenie-program-dowolny
Ha! Ja też zawsze, tłumacząc zupełnym laikom, porównuję ujeżdżenie do łyżwiarstwa figurowego 😀
dzięki :kwiatek:
Glock's Johnson - uwielbiam! 😍 Galopy wyciągnięte - miło było popatrzeć...
A ja właśnie zakochuję się w koniu Beatriz  😍
O matulu, Delgado - co za koń, muzyka, pasaże, galop wyciągnięty, no wszystko  😍 😍
Zostały dwie pary, więc mają medal  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2015 15:29
[quote author=budyń link=topic=11.msg2406601#msg2406601 date=1439735074]
O matulu, Delgado - co za koń, muzyka, pasaże, galop wyciągnięty, no wszystko  😍 😍
[/quote]
Idealne to było!!! Za nisko ją ocenili.

Desperados miał idealną muzykę do zmian, jednak Delgado zrobił na mnie większe wrażenie ogólne, chociaż uczciwie Desperados miał lepszy czworobok. Piruety obłędne!
W hiszpance się zakochałam już pierwszego dnia. Cudna para.
Komentzarze Lostak w tiwi super. Oboje są świetni.
Charlotte ma wysoko postawioną poprzeczkę... 🙂 Nie żebym zakładała, że będzie miała problem z uzyskaniem lepszego wyniku... 😂

Ok. Dla mnie wygrała. Za samą muzykę... 😉
Valegro jest fantastyczny, ale jakoś nigdy do mnie nie trafiał :/  Może dlatego, że wygląda jak kulka na cienkich nóżkach...
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2015 15:47
Mam nadzieję, że te pomyłki w zmianach nie odbiorą im medalu...
No i jest złoto  😀 ale o włos, 0,18%
Oo nieźle, niewiele brakowało...  Desperados fenomenalny dzisiaj  😍
Ja jestem zaskoczona, że wygrała, myślałam, że te błędy będą surowiej ocenione. Ale przejazd fajny, choć nie tak jak Delgado 😁 Podobało mi się zwłaszcza, tak laickim okiem, jak on zmieniał tempo do muzyki, aż było widać tę energię i spokój w koniu.
U mnie te dzis fworytem byl Delgado, bardzo przyjemny dla oka przejazd 🙂
Nooo, różnica faktycznie o włos. Choć w sumie Desperados miał więcej ekspresji i to jest to, czego u Valegro mi trochę brakuje - i przez co w końcowym rozrachunku przejazd niemieckiej pary podobał mi się bardziej... Nie mówię o samej kwestii technicznej (choć mam wrażenie, że gdyby to Desperados czy w ogóle jakikolwiek inny koń miał pomyłkę dwa razy w tym samym elemencie, to poleciałoby mu więcej punktów 😉), ale o całości.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2015 16:00
Moim skromnym, laickim zdaniem podium powinno prezentować się Desperados - Delgado - Valegro, mimo że Delgado podobał mi się najbardziej. No niestety dzisiaj na mnie Valegro nie zrobił takiego wrażenia, jak pozostałe dwa konie.
Czy wg Was przejazd Charlotte naprawdę zasługuje na tak wysokie oceny? Gdyby nie pomyłka w zmianach znowu pewnie byłby wynik powyżej 90%. Przy takim ocenianiu para musiałaby zrobić 2 lub 3 duże błędy, żeby zając drugie miejsce.  Liczyłam dzisiaj na zwycięstwo Desperadosa... naprawdę, wydaje mi się, że zasłużone.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się