Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Manta   Tyłkoklep leśny =)
15 grudnia 2009 15:04
Solina - a on robi wszelakie tatuaze? bo w galerii sa glownie takie bardziej realne, a ja to sie bardziej sklaniam do konia z kilku kresek (dlatego chce, zeby ktos mi to narysowal, ew. poprawil wzor ktory mi sie podoba, ale wole zeby wygladal troche inaczej =) )
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
15 grudnia 2009 15:13
Manta, Artur rysuje tatuaże na zamówienie, poprawia już narysowane lub zmienia te z katalogu. z tego co sie orientuje robi wszystko, ode mnie robiło już 6 osób włącznie ze mną u niego i każdy wyszedł super, każdy w innym stylu. dwie koleżanki maja konie, ja mam krzyż, inna kolorowy a jeszcze inna w 3d a ostatnia tribala.

najlepiej sie z nim umowic lub podejsc do studia i pogadać z nim. na pewno pokaże Ci swoje inne prace.
Manta   Tyłkoklep leśny =)
15 grudnia 2009 15:29
Dzięki wielkie =) napewno się przejdę jak znajdę chwile =)
Solina - a jakie oczekiwanie na termin i jakie ceny? tak okolo??:>
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
15 grudnia 2009 18:12
terminy dosc dlugie ja czekalam miesiac ale tylko dlatego ze jeszcze mi rysowal wzor, najgorzej jest w marcu bo najwiecej osob robi. ostatnio z nim rozmawialam to mowil ze jak w sobote sie przyjdzie juz z gotowym wzorem a bedzie mial czas to zrobi od reki, wiec to zalezy
Ja uwiebiam tatuaże Daveee'a z KULTu.  😍
http://www.tattoo.biz.pl/kult/?gal=8

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 grudnia 2009 19:06
Dziewczyny mam małego stracha czy wyrobie na krześle pod igłą.... nie ma odwrotu bo decyzja zapadła. Tylko lekko się cykam :P Co zrobić żeby nie bolało? :P pierwszy tatoo..... masakra  🙄 😲 🙁
Pol godziny przed wysmaruj miejsce emla i przykryj folia,
troche powinno  znieczulic miejsce tatoo
Mozesz użyc autosugestii,ze to nie bol ale przyjemnosc-u mnie działa lepiej niż emla
A ja tak chciałam mieć kiedyś tatuaż, a teraz się cieszę, że nie zrobiłam  😎
Widać, tak jak nie byłaś gotowa na niego wtedy, tak nie jesteś teraz.  😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 grudnia 2009 20:07
ja od 5 lat marze o własnym tatooo.... 🙂 już nie moge sie doczekac kiedy w końcu będzie po... eh ;] dziękuje za porade
Zabeczka17 ja mam tatuaż w ponoć jednym w bardziej bolesnych miejsc (ponoć, bo na kości, bo cienka skóra, bo nie ma tkanki tam za wiele pod spodem itp), straszyli, straszyli... a ból był porównywalny do depilacji depilatorem. Kontur zdecydowanie mniej bolał niż wypełnienie, ale i tak ból był absolutnie do zniesienia.

I tak jak Kot, cieszyłam się jak dziecko na myśl o tatu, więc ból był sprawą drugorzędną 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 grudnia 2009 20:29
Ja obiecałam sobie w  tym roku ze kiedy dostane pierwsza kasę z wypłaty śmigam  do salonu 🙂 oczywiście mój Men stwierdził ze zwieje albo że nie będę mieć odwagi.  Zadziałało mi to lekko na dumę i nie ma bata szoruję ostro do ... tylko ciary mnie przechodzą na samą myśl o tej igle.
W każdym razie marzyłam od dawna o własnym wzorze na łopatce. A że wybór padł na konia w dodatku podobnego do mojej kobyły to nie jest dla nikogo nowością. jak zrobię to się pochwalę. Muszę się jeszcze tylko umówić z gościem na termin .
swoje ciało oddaje kolesiowi który  jest sprawdzony ima swój salon tatoo... Widziałam jego kilka prac na kolegach i koleżankach i jak na razie nikt nie narzekał. ja się modlę oby tylko miał delikatna rękę i nie  wciskał igły na chama. 
tyle razy odgrażałam się znajomym że będę mieć swoje tatoo ze w końcu no przyszła pora aby spełnić moje i ich oczekiwania 🙂  a ja jak coś powiem to mur beton 🙂 No więc słowo się rzekło. Jak nie teraz to nigdy !
Jak bedzie wciskał igłe na chama,to znaczy ze gówno a nie tatuazysta!!
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
15 grudnia 2009 20:48
zabeczka17, a kto ci naopowiadal ze boli? ja robilam i to dosc pokazny tatuaz na plecach i nie bolalo, jedynie na kregoslupie bylo niemile wrazenie a tak to da sie przezyc 🙂
moja kolezanka np twierdzi ze ja to łaskotalo ( miala tatoo robiony na łopatce)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 grudnia 2009 20:52
na żebrach też mnie będzie łaskotało?  🤣
patataj   tyle smaku - we fraku
15 grudnia 2009 21:09
kot, padło na kosmetyczkę. Zrobiła to dobrze i już prawie mi się wygoiły uszy 🙂
Igła czy dziurkacz??
Ciesze sie ze sie wygoilo, to jeden plus juz jest 🙂
patataj   tyle smaku - we fraku
15 grudnia 2009 21:24
dziurkacz
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2009 06:21
`no nic pożyjemy zobaczymy, co mnie nie zabije to wzmocni. Dziekuje za opinie ;]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 grudnia 2009 11:49
Zrobiła to dobrze
Dobrze, niesterylnym pistoletem to bardzo wymowne słowo.
Koleżanka smarowała alantanem i szybko się wygoiło i wygląda świetnie 🙂 ( ma gejszę )

Żabeczka - powodzenia 3mam kciuki - pochwal się później
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2009 16:00
Spoko na razie umawiam się na wizytę  i zobaczymy na kiedy wyznaczy mi termin ;] Dzieki
fajnie masz 🙂 ja też bym już chciała...zwłaszcza, że miałam umówioną wizytę a 2 dni wcześniej dowiedziałam się, że jestem w ciąży 🙂
no ale czas przeleci i będę mogła 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 grudnia 2009 16:38
Edytka masz tatuaż?

jeszcze nie. najpierw muszę schudnąć, a idzie mi to koszmarnie. nie mam cierpliwości i po miesiącu wszystko rzucam w pi**u  😵

ale tatuaze chodzą za mną strasznie. więc jak kiedyś będę wyglądać jak człowiek, nie tocząca się kulka to od Brody nie wyjdę przez miesiąć  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2009 16:58
Edytka nie przesadzasz? przecież są partie na ciele człowieka które nie chodną i nie tyją diametralnie - tak jak w moim przypadku łopatka w wyższej części zaraz pod ramieniem. Wiesz no ja sama tez mam nadwagę-  a wyszłam z otyłości. Dziewczyno do boju po co  sobie odmawiasz ? Rób tatooo puki skóra  jędrna 🙂
Wiesz no gdyby to była sytuacja jak u mnie - półroczny brak kasy to zrozumiem ... ale tak? pffff    😜 😎
laska do boju. 😎
no chyba że zamierzasz sobie wytatuować brzuch.... wtedy to nie ma zmiłuj się . Trzymam kciuki i powodzenia w zrzucaniu wagi.

A ja dalej czekam na telefon od  gościa z tatoo i wyznaczenie terminu 😀

cierp1enie co ma wisieć nie utonie takie jest moje zdanie. Jeśli pisany jest ci tatoo to bedziesz go miala predzej czy pozniej. ja podjelam decyzje BANKOWĄ w marcu. A że rok sie kończy to nie ma bata robie !!!
no moja decyzja o tatoo była w wieku 17-nastu lat... wzór wybrany też jakoś rok temu.. zrobię za kolejny rok 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 grudnia 2009 17:25
zabeczka17 ja chce na udzie, zebrach i dól brzucha (ta czesc, którą zakrywają majtki) 😉 gdyby to byl nadgarstek czy kostka nie miałabym problemu
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2009 17:27
Edytka   no przyznam że tez chciałam na udzie 🙂 ponoć fajnie zakrywa celulit 🙂 ale jednak pozostanę przy łopatce  😁 A Tobie życzę powodzenia w wytrwałości przy diecie  🙂
no moja decyzja o tatoo była w wieku 17-nastu lat... wzór wybrany też jakoś rok temu.. zrobię za kolejny rok 🙂


moja w wieku 16-nastu  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się