Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 marca 2011 21:40
ankers nie znasz się, w ten sposób można złapać muchę, a mucha=białko.
w sumie fakt, można włączyć tryb "wesoły motocyklista" 😎
Uwaga! bielizna termoaktywna jest taką naprawdę. Świetnie rozprowadza i utrzymuje ciepło. Gdy wrócicie ze stajni zimą, nie rzucajcie się od razu do gotowania, bo nawet jedna kropla wrzątku ułała.. jak boliiii!
Nie pomylcie pianki do włosów z pianką do golenia nóg. 🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 marca 2011 20:55
w hiszpańskim 'g' wymawiamy jak 'h' ale nie próbujcie tego na słowie 'guiada'
Graba.   je ne sais pas
07 marca 2011 21:02
madmaddie, przypomniało mi się jak na francuskim kolega przeczytał l'equitation jako: le kutasjon 😀
Gillian   four letter word
08 marca 2011 23:54
jeżeli w lodówce są tylko 3 jajka, z których można zrobić jajecznicę a w dodatku jesteście obleśnie głodni - to nawet nie fatygujcie się z nimi do garnuszka, przecież to z góry wiadomo, że się potłuką  🤔
Gillian, bo garnek trzeba sobie pod lodówkę podstawić :P
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 marca 2011 08:34
Zanim będziecie komuś w żartach życzyć połamania nóg to dwa razy się zastanówcie. Wasze życzenia mogą się spełnić, a Was będą gryzły wyrzuty sumienia 🤔
w hiszpańskim 'g' wymawiamy jak 'h' ale nie próbujcie tego na słowie 'guiada'


Wymawiamy "G",jak "H" ale tylko kiedy jest zbitek "GE", więc nie siej paniki  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 marca 2011 09:13
teraz już wiem, uczę się dopiero😉 poszłam na hiszpański żeby się dowiedzieć jak jest:'nie strzelaj do mnie ze swojego futerału na gitarę' 😁
To ja polecę
, choć nikt nie prosi. One semester of Spanish Spanish Love Song... Ja się wzruszyłam  😍
jesli w terenie nie macie sie w co wysmarkac, to smarkanie w suchy lisc wcale nie poprawi waszej sytuacji. rowniez proby smarkania cisnieniowego przy braku tej umiejetnosci nie sa najszczesliwszym pomyslem...
jesli w terenie nie macie sie w co wysmarkac, to smarkanie w suchy lisc wcale nie poprawi waszej sytuacji. rowniez proby smarkania cisnieniowego przy braku tej umiejetnosci nie sa najszczesliwszym pomyslem...

Uwaga u liściu dotyczy też innej czynności fizjologicznej.  😡
Próba ...... ciśnieniowego też pewnie tak samo.  😂
Tania  😁 😁 😁
[quote author=katija link=topic=11182.msg964562#msg964562 date=1301994989]
jesli w terenie nie macie sie w co wysmarkac, to smarkanie w suchy lisc wcale nie poprawi waszej sytuacji. rowniez proby smarkania cisnieniowego przy braku tej umiejetnosci nie sa najszczesliwszym pomyslem...

Uwaga u liściu dotyczy też innej czynności fizjologicznej.  😡
Próba ...... ciśnieniowego też pewnie tak samo.  😂
[/quote]
Hahah dobre! 😂

Jeśli zapomnicie zabrać klucza od domu, nie próbujcie otwierać drzwi drutem... Mama zostawiła klucz sąsiadowi 🙄 (i drut może się złamać w drzwiach, ciężko go wyciągnąć  🤔)
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 kwietnia 2011 21:00
Malując paznokcie nie trzymajcie lakieru między kolanami. Szczególnie jeśli buteleczka nie jest kwadratowa. Właśnie przed chwilą załatwiłam swoje (całe szczęście już robocze) ulubione jeansy  😵
Jeśli kąpiecie siwe konie, to po kąpieli nie puszczajcie ich na piaszczysty padok- będą wyglądać gorzej niż przed  🤬 😁
Przetestowane dziś na dwóch sztukach  😵
To ja poradzę zmywacz do paznokci jako odplamiacz do horciakowch dżinsów. I podziękuję za poradę dot. kąpieli siwków, zamierzam wkrótce kąpać. W ogóle nie polecam padokowania mokrych koni.

I polecę, co zrobić, żeby nie elektryzować konia przy zdejmowaniu derki polarowej: zdejmujcie jedną ręką, a drugą cały czas trzymajcie na skórze konia. To działa  🙂
a ja bardzo nie radze uzywac do tego zmywacza.
plama od lakieru jest mniejsza niz od zmywacza. ja tak zalawilam kremowe jeansy, wylalam na nie taki cielisty lakier po czym ratowalam je zmywaczem. zmywacz odbarwil material i plama jest 50 razy wieksza. po paru praniach na szczescie sie troche wyrownalo i od biedy moge je nosic
Wobec tego tym bardziej uważam - właśnie maluję paznokcie. Dzięki!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 kwietnia 2011 22:02
wł. Felix-Huston, forever felicis! - dzięki za radę, ale własnie obawiałam się tego co napisała Sigma. Całe szczęście spodnie już i tak nie nadają się do wyjścia w nich z domu, więc nawet z lakierem mogę je nadal nosić.
jesli lubicie sluchac muzyki z telefonu podczas jazdy, nie wkladajcie go do sportowego biustonosza miedzy piersi. a przynajmniej nie glosniczkiem do skory. jak wpadnie tam troche potu to glosniczek sie psuje...
ovca   Per aspera donikąd
19 kwietnia 2011 08:23
jesli lubicie sluchac muzyki z telefonu podczas jazdy, nie wkladajcie go do sportowego biustonosza miedzy piersi.


😂 a byłam pewna, że tylko ja tak jeżdżę  😂
z tego miejsca dobrze slychac 😉
Jeśli przez spr. szóstoklasisty zapomnicie zabrać klucza od domu, nie próbujcie otwierać drzwi drutem... <edit> (i drut może się złamać w drzwiach, ciężko go wyciągnąć  🤔)


Nie piszcie na forum informacji, które bez problemu może wykorzystać złodziej.
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2011 22:00
wbijając widły w luźny snopek słomy upewnij się, że nie ma pod nim Twojej stopy. AŁA  😵
nigdy nie operuj widłami mając na sobie klapki czy sandały lub nie mając żadnych butów. to dopiero boli!
Jeśli przyjdzie Wam do głowy przycinać róże i nie ubierzecie rękawiczek,
nie wsadzajcie potem pokaleczonej dłoni do indyjskich pikli z mango.
A jak już wsadzicie i łzy Wam z bólu polecą -nie przecierajcie oczu ręką z piklami.
😵
Jeśli przyjdzie Wam do głowy przycinać róże i nie ubierzecie rękawiczek,
nie wsadzajcie potem pokaleczonej dłoni do indyjskich pikli z mango.
A jak już wsadzicie i łzy Wam z bólu polecą -nie przecierajcie oczu ręką z piklami.
😵


Ałała!

Nie popędzaj "słodziutkiego kucyka szetlandzkiego" do galopu, bo może Cię staranować swoim ciałem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się