Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

kiwii, jak pięknie... też kiedyś miałam tereny nad Wisłą, były najpiękniejsze na świecie.
oj prawda takie tereny do jazdy są cudne . Trochę brakuje lasów, ale bez tego akurat da się żyć 🙂 A jedyny las w okolicy to taki :

jak widać może i jest długi ale nie szeroki miedzy drzewami widać już prześwity promieni słońca

no i jeszcze jedno i już mnie nie ma 🙂
kiwii, a w której części Polski Wisłę odwiedzasz?

Mi tam nie było tęskno za lasem bo nad wodą co chwila co innego, a to łąka, a to lasek, a to piachy 🙂
w kuj-pom. 40 km w górę za Bydgoszczą i 10 km przed Chełmnem. Do wału daleko nie mam bo aż ..... jest przed domem 🙂
Ja jestem pod wrażeniem tych terenów u nas. Co wyjezdzamy z meżem w teren to znajdujemy jakies nowe ciekawe szlaki. Ostatnio namiętnie szukamy gór i góreczek co by koniowi wspomóc rozrost miesni na zadzie 😉 Na tą na zdjeciu wjechalismy z zupełnie innej strony, bo podjazd był za stromy i za dlugi, juz nie wspomne o tym ze nigdy bym nie zjechała z tej góry :P
Swoja droga Pinio nie jest zwolennikiem wysokich górek, bo w pewnym momencie stwierdził ze dosyc juz stoi i  ze mu sie to wcale nie podoba i postanowił zejsc tym stromym zjazdem :P ale udalo mi sie przekonac go ze z innej strony bedzie lepiej.
Zrobilismy wczoraj 17 km w 3 godziny. Z postojem na popas i reedsa :P tyle ze mój koń rżał do ludzi siedzacych w lesie, w knajpie i nie dał nam spokojnie wypic. Albo sie wstydził ze sobie na nim do knajpy, na pivo pojechałam :P 
No i wczoraj pusciłam Pinia galopem takim jakim ma ochote. Juz bez meza na rowerze, bo nie dawal rady nadazyć 😉 I jestem zachwycona, bo bez problemu sie zatrzymalismy 🙂 Ja to teraz widze ,ze jak pozwoliłam Piniowi galopowac w terenie, to jego glowa jest pusta od dziwnych pomysłow. Ja sie nie zapieram i nie usztywniam ze strachu ze mnie poniesie, a on sobie tupta jak chce, nie capluje, nie ciagnie, nie zapiera sie i idzie takim tempem na jakie ja pozwalam.
Jestem z niego bardzo dumna 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 lipca 2010 08:33
Hypnotize super zdjęcie,
ale wam wszystkim  zazdroszczę  😜
Ze słonecznym pozdrowieniem 🙂

donka, 😉

Burza dzięki :kwiatek: - mam jeszcze jedno i tez nie wiem jak je 'uwidocznić' 😉

donka
Tak
Wklejasz link, zaznaczasz go i klikasz w ikonke obrazka w ramce. 🙂
Super, ze można liczyć na samopomoc Forumowiczów!!!!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Już wiem i będę w 100% samodzielna 🤣
donka - sliczne kasztanki 🙂

moge wstawic jeszcze dwa ?🙂


kiwii bardzo dziękuję
Twoje gniade też śliczne, a tereny powalają!!!!

kiwii, siodłasz konia za mocno na łopatkach.

donka, ślicznie! 🙂
Wrzucam coś z rajdu po opolszczyźnie. Tereny prze piękne! Odległość między dwoma wioskami ok.20 km. Taaakie pola!








najlepszy popas na tym rajdzie. Pod czereśnią.



E: coś się pomieszało.
Fatamorgana Ależ piękne fotki 🙂 Jak słonecznie 🙂
piękny jęczmień
MagBan93   Hennowata rudość :]
12 sierpnia 2010 20:59
z dzisiaj

Źrebek był świetny
Stoją sobie kucyki za ogrodzeniem: mamuśka z dzieciakiem
jak maluch nas zobaczył wyszedł na podjazd i podziwiał konie ;P
-Mamo! Czy jak dorosnę to też będę taki duży?

Grotniki i te drogi do niekończącego się galopu mmmm
Oglądnęłam wszystkie zdjęcia, są wspaniałe.
Najbardziej podobały mi się te z miasta, lub z pod sklepu, takie nietypowe..

Oczywiście , te z terenów, tez są piękne.

W związku z tym,że trochę w pracy mi się nudzi,  🙄 powstawię trochę moich:

Droga do  jeziora:


Jesteśmy nad jeziorem''Na Stargańcu''


I łabędzie:


Przechodzimy, obok lecznicy Dzikich zwierząt:


Mamy bar , gdzie, można ,rozsiodłać konie i zjeść coś:




A tutaj, wadomo gdzie jesteśmy🙂


Most nad autostradą,
🤣
Ja to zdjęć mam dużo z terenów ale te dwa najbardziej mi się podobają  😀
Fatamorgana, jak to jest ,że masz siły aby o takiej nietypowej godzinie jeździć konno?
A, tak na prawdę to Ci zazdroszczę, moja stajnia jest 15 km. od mojego ,miejsca zamieszkania, nie ma możliwości na szaleństwa 🙁
🙂
iwona35
Mnie dreszcze pzrechodza jak sobie mysle ze miała bym jexdzic w takie terny jak Ty tam masz. Gratuluje odwagi i konia 🙂 A sama autostrada to wywołala by u mnie zawal. Tymbardziej ze kolezanki klacz juz 2 razy tam po niej radosnie galopowała
Jeśli o tej drodze już mowa, to bardzo lubię to zdjęcie:


A tu jeszcze jedno które mi się udało zrobić w terenie, a które mi się bardzo podoba 😉

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duże zdjęcie.
Kudłaty_Durnowaty, my też zawsze na tych światłach przechodzimy w drodze do lasów ligockich! Miny kierowców bezcenne 😁
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
14 sierpnia 2010 07:26
Ja mam takie z ostatniego terenu. Jakoś nie było czasu robić zdjęć 😉
Kudłaty_Durnowaty, my też zawsze na tych światłach przechodzimy w drodze do lasów ligockich! Miny kierowców bezcenne 😁


Nam teraz drogę rozkopali i chwilowo zostało tylko te następne skrzyżowanie bez świateł. :/
Super zdjecia, uwielbiam ten temat!



Hypnotize
...Dziękujemy bardzo,mam to szczęście ,że trafiłam trzy lata temu do stani , prowadzoną, przez super faceta, który nauczył nas i nasze konie ''ogłady''
Jego konie,nie ponoszą, nie wariują, są wspaniale ujeżdżone.
Nie ukrywam,że tak dobrze ujeżdżone konie widziałam tylko tam-w Zabrzu.
A teraz parę zdjęć z tamtej stani:




Odpoczynek ,przy knajpce:


Terenik:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się