paznokcie, żele, tipsy

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 marca 2020 18:30
A ja zdjęłam sobie hybrydy pod koniec października, bo mi się nie chciało robić, obecnie robię sobie japoński 😀
Umarły mi moje hybrydy.. a właściwie to zdjęłam je po 5 tygodniach :/ i zastanawiam sie nad zmianą na manicure japoński
Macie jakieś sprawdzone zestawy?  😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 kwietnia 2020 23:21
Ja zamawiałam zestaw z Ladiosa, paznokcie rosną mi jak głupie i są bardzo mocne.
efeemeryda   no fate but what we make.
01 października 2020 15:50
Czy któraś z Was używa pochłaniacza pyłu ? Możecie jakiś fajny polecić ?
Dobija mnie już trochę ile kurzu robi się ze ściągania hybrydy/ żelu. Używam frezarki i zawsze zostaje pyłowa masakra  😵
Hej, próbował ktoś lakierów hybrydowych All in One, 3 w 1 czy jakoś tak...?
NeoNail ma od pewnego czasu takie cudo wprowadzone. Jestem b ciekawa jak sie sprawdza i czy inne firmy też mają.
Korzystam od niedawna z Semilac 5w1 i polecam 🙂 trzymają się bez problemu 2-3 tygodnie. Tylko dla lepszego połysku nakładam jedną warstwę topu bez przemywania
O dzięki Agnesix 🙂
Spróbuję🙂 Nie wiecie czy wraz z otwarciem galerii wyspy Semilac też zostaną otwarte?
mils   ig: milen.ju
09 grudnia 2020 18:33
Dziewczyny, polecacie jakiś konkretny lakier w kolorze takiej złamanej bieli, taki mleczny jakby bardziej? Z dobrym kryciem jak na taki kolor, najlepiej z lakierów do dostania stacjonarnie.
emptyline   Big Milk Straciatella
02 marca 2021 02:02
Dziewczyny jaką teraz niezbyt drogą (powiedzmy w okolicach do stówki) lampę do hybryd warto kupić?
emptyline, klik
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 marca 2021 13:26
emptyline, też polecam SUNONE. Mnie sie tylko napisy pościerały bardzo szybko
emptyline   Big Milk Straciatella
02 marca 2021 14:06
Dzięki dziewczyny. Napisy to nie problem, byleby utwardzala 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 kwietnia 2021 16:27
Zapisałam się po raz pierwszy na pedicure, ale trochę się obawiam i koszmarnie wstydzę. 🙄
Stopy to dla mnie miejsce dosyć intymne i trochę się obawiam tam wyskoczyć.
Mam się jakoś przygotować żeby siary nie było? 😅
Umyj nogi 😎
Jak z lakierowaniem paznokci to warto wziac japonki, zeby tam potem pol dnia nie siedziec az lakier wyschnie i nie ryzykowac przyklejenia lakieru do skarpetki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się