paznokcie, żele, tipsy

Niestety nie, bo serii uczuleń u moich znajomych wolałam nawet nie ryzykować.
Ale przymierzam się do zakupu bazy proteinowej z Indigo, tej która pomaga wzmocnić paznokcie. Tylko najpierw muszę zużyć CZ a jest wyjątkowo wydajna.
Testowałam wczoraj bezbarwnego Harda z NeoNail(pech chciał że złamałam jednego paznokcia akurat przed weselem znajomych) i powiem wam że jestem pod mega wrażeniem,super się na nim pracuję, a paznokieć przedłuża się w kilka minut  🤣 Co do lakierów z CZ kupiłam ostatnio beżowy i oprócz tego że są rzadkie nic mi w nich nie przeszkadza normalnie trzymał sie 3 tygodnie ale ja ogólnie uważam że dobra baza i top załatwia wszystko  😉
Moje wczorajsze pielgrzymkowo-weselne  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 sierpnia 2016 15:49
Potrzebuję polecenia :kwiatek:
Będę w przyszłym tygodniu w Warszawie/Piasecznie, szukam kogoś kto zrobi mi hybrydę z uzupełnieniem żelowym dwóch paznokci(jeśli to w ogóle możliwe 👀 nie znam się na tym 😡 ). Moja babeczka akurat urlop bierze :/
Możecie kogoś polecić? Jakby była dojeżdżająca to już w ogóle byłoby super :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 sierpnia 2016 11:27
Ratunku! Potrzebuję jakiegoś salonu w Warszawie, gdzie zrobią mi piękne, długie, żelowe paznokcie ze zdobieniami na ślub  😉 Zależy mi  na salonie a nie prywatnej wizycie u kogoś w domu bo to ma być prezent.

W Lublinie żona kolegi robi przepiękne i właśnie czegoś takiego szukam, bo niestety nie dam rady do niej pojechać przed ślubem.. profil na FB. Ktoś coś?  👀
rybka   Różowe okulary..
03 sierpnia 2016 13:16
Ratunku! Potrzebuję jakiegoś salonu w Warszawie, gdzie zrobią mi piękne, długie, żelowe paznokcie ze zdobieniami na ślub  😉 Zależy mi  na salonie a nie prywatnej wizycie u kogoś w domu bo to ma być prezent.

W Lublinie żona kolegi robi przepiękne i właśnie czegoś takiego szukam, bo niestety nie dam rady do niej pojechać przed ślubem.. profil na FB. Ktoś coś?  👀


Polecam : http://www.hollywoodnails.com.pl/galeria.php?gal_id=1

Tylko zapisać trzeba się do właścicielki, cuda wyprawia (najlepiej z góry powiedzieć o co chodzi).
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 sierpnia 2016 14:21
Dziękuję! A jak nazywa się właścicielka? Żebym wiedziała o kogo pytać  😉 Myślisz że zmieszczę się w 200zł?  👀 Kompletnie nie mam pomysłu na paznokcie, chciałabym żeby były widoczne z daleka i wypasione  😜 Bo cała reszta będzie skromna  😉
Doradźcie mi proszę  :kwiatek:
Przyszedł do mnie dzisiaj zestaw do hybryd z Cosmetic Zone i oczywiście juz zrobiłam mani. Wyszło ślicznie, krwiste czerwone pazurki a top nadał im pięknego blasku. Obawiam sie tylko ze nie wytrzymają jutrzejszego dnia w stajni 🙄
Czy ktos z was ma hybrydy i nic sie z nimi nie dzieje w stajni? Dają radę?
Na dodatek 2 pazurki te najcześciej używane wskazujący i środkowy są słabe i czesto sie rozdwajają na końcach. Te rozwarstwione spiłowałam ile sie dało, a resztę ew oderwałam jak się mocno rozwarstwił, wiec gdzie nie gdzie została tylko cienka warstwa paznokcia pod hybrydą.
Co prawda chwilowo nie jeżdżę i nie przebywam w stajni, ale robię mnóstwo innych rzeczy z używaniem detergentów i częstym moczeniem rąk i kompletnie nic się nie dzieje.
Jestem zachwycona bo zwykły lakier trzymał mi się max 3 dni, a hybrydy 2 tygodnie *_*
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 sierpnia 2016 18:12
Na moich paznokciach 1,5tyg to max. Później mogę ściągać płatami 😵 A siedzę w domu i tyle, co umyję naczynia czy posprzątam, więc nie robię nic specjalnego. Kładzione miałam kilka razy przez najróżniejsze osoby, więc problemem jest prawdopodobnie sama płytka.
Ale już u moich znajomych trzymają się właśnie 2-3 tygodnie minimum.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
03 sierpnia 2016 18:21
U mnie hybryda trzymała się 3 tygodnie bez zarzutu. Teraz (4 tydzień) już odłazi. W stajni spędzam ponad 8 h dziennie jeżdżąc, prowadząc jazdy, lonżując, myjąc, więc jestem pod wrażeniem. Od maja łykam też Biotebal i po nim wreszcie mam paznokcie.
Robiłam hybrydę jak jeździłam, trzymało się bez zarzutu 🙂 zresztą przy koniach to tylko hybryda, ja uwielbiam długie paznokcie, ale w stajni zawsze któryś mi strzelił.
Przy hybrydzie nie ma takiego problemu 🙂 zmieniam ją co ok.3tygodnie, mam już wtedy konkretny odrost, ale sam kolor trzyma się u mnie super.
To super bo juz sie obawiałam ze pozostanie mi albo mieć krótkie pazurki albo żele których szczerze nienawidzę.
Mam nadzieje ze i u mnie wytrzymają conajmniej 7-10 dni, potem mogą odłazić bo i tak po tylu dniach musze juz zmieniać bo za duże odrosty
Semilac na primerze kwasowym - inne hybrydy trzymają się u mnie max 4 dni - ten zestaw trzy tygodnie
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 sierpnia 2016 19:45
Ja też pierwszy raz zrobiłam hybrydy, bez przedłużania. Na to zwykły lakier, bez topu i przeżył dzisiejszy dzień w stajni. jestem mega zaskoczona.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 sierpnia 2016 19:46
Sophia, u mnie trzymają się ok. tygodnia na bazie witaminowej, na zwykłej 2 tyg, ale ona gorzej schodzi.
rybka   Różowe okulary..
03 sierpnia 2016 20:37
Dziękuję! A jak nazywa się właścicielka? Żebym wiedziała o kogo pytać  😉 Myślisz że zmieszczę się w 200zł?  👀 Kompletnie nie mam pomysłu na paznokcie, chciałabym żeby były widoczne z daleka i wypasione  😜 Bo cała reszta będzie skromna  😉

Ja mam sklerozę i zawsze jak dzwonię i chcę koniecznie do właścicielki to mówię, że chcę do Pani Właścicielki bo chodzi mi o paznokcie na specjalną okazję. co do ceny to  to trudno mi powiedzieć,bo ja zwykle ozdabiam 1 paznokieć na dłoni i wtedy płacę za niego dodatkowo 10zł, więc dedukując powinnaś w 200 się zmieścić.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
04 sierpnia 2016 22:11
Zrobiłam sobie po raz pierwszy tytan. I powiem wam - wow!! Trzyma się już miesiąc, nic się nie roluje, nie odpryskuje, nie oddziela, tylko przydałoby się domalować odrośniętą część. Do tego paznokcie twarde jak skała.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 sierpnia 2016 13:00
Zrobiłam sobie po raz pierwszy tytan. I powiem wam - wow!! Trzyma się już miesiąc, nic się nie roluje, nie odpryskuje, nie oddziela, tylko przydałoby się domalować odrośniętą część. Do tego paznokcie twarde jak skała.



do tytanowych nie da się wykorzystrać nic z hybrydowych, nawet lampa jest zbędna, zupełnie nowa inwestycja???

moje ombre z beznadziejnych lakierów hybrydowych ale udało sie coś z nich zrobić




Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
05 sierpnia 2016 14:09
Euforia_80, robiłam w salonie, to są pyłki, w których macza się paznokcie, lampa nie była uzywana
Euforia_80 ładne! robiłaś pędzelkiem, czy gąbeczką? Znam ból beznadziejnych hybryd, sama chciałam zaoszczędzić i teraz mnie szlag trafia  😤

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2016 21:10
Według mojej kosmetyczki tytanowe są .. i tu użyła epitetów. Puder z klejem akrylowym, nie da się wtapiać i bardzo mocno niszczy płytkę 😉
O kurde, a ja właśnie się na jutro umówiłam na tytan... Ciekawa jestem co będzie z tego 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 sierpnia 2016 09:03
[quote author=Ollala🙂 link=topic=11436.msg2579979#msg2579979 date=1470405469]
Euforia_80 ładne! robiłaś pędzelkiem, czy gąbeczką? Znam ból beznadziejnych hybryd, sama chciałam zaoszczędzić i teraz mnie szlag trafia  😤


[/quote]

Pędzelkiem, nie potrafię gąbeczką.

A ja odwrotnie, pędzelkiem wychodzą mi jakieś bohomazy  🤔 a już szczególnie na prawej ręce. Lewą nie jestem w stanie tak elastycznie wykonywać ruchów pędzelkiem  🙄
w ogóle nie umiem malować sobie paznokci  😵 potrzebuję jakiegoś lakieru w naturalnym kolorze, który nie "smuży" bo jak do tej pory paznokcie bez smug mam tylko po bezbarwnym  😁 i takim jednym rimmelu, ktorego już chyba nie robią. Znacie coś?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
23 września 2016 17:17
essie mademoiselle
Martita   Martita & Orestes Company
23 września 2016 18:49
hanexxx Polecam lakiery z Golden rose, łatwo się maluje, szybko schną i wybór kolorów ogromny. Miałam te z serii Color Expert  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 września 2016 17:59
Sally Hansen, Stocking Nude miałam długo i był spoko, a ostatnio jestem zakochana w Cafe Au Lait  💘
Donoszę, że mój tytan absolutnie się nie sprawdził. Pękał, odpryskiwał. Może dlatego, że robiony na długaśnych paznokciach a na krótkim, mniej "pracującym" byłoby lepiej. Wracam do naturalnych 🙂
@Sophia a robisz sama czy w salonie? Jak sama to przyda Ci się lampa do paznokci, sa całkiem tanie http://www.ceneo.pl/oferty/lampa-do-paznokci - a pozanokcie nie do zdarcia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się