Młode Konie

Ale ona ma zad! No pięknie! To ona się wyczołgiwała kiedyś? 😉
W tle to duża hala czy ta mała co już jest dłużej?
Witam was drodzy koledzy .
Ile może być warty taki koń ?:  Ciach - niebezpieczny link
Niech ktoś szybko zablokuje tego gościa wyżej, bo wszędzie wstawia te same linki i nawet boję się wchodzić, bo nie wiadomo  co tam jest 🙄
Met   moje spore
24 maja 2014 11:41
zgłosiłam już do moderacji. jak ktoś się pojawi, to dostanie bana
Moje szczęście ostatnio ciężko pracuje nad "mięśniami" brzuchobębenka 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 maja 2014 13:44
Ale ona ma zad! No pięknie! To ona się wyczołgiwała kiedyś? 😉
W tle to duża hala czy ta mała co już jest dłużej?

Tak Madziu to ta sama kobyła, która czołgała się pod ogrodzeniami. W tle nasza hala (dużej nie ma nadal).
Mój młodziak póki co fantastycznie się ogarnia mimo że w nowym domu jest raptem nieco ponad 3 tygodnie 🙂 na początku było bardzo ciężko, bo to była jego pierwsza przeprowadzka po 3 latach sielanki w hodowli, ale już się w pełni zaaklimatyzował 🙂 Ma dużo nowości, ale szybko się do nich przyzwyczaja, jest bardzo spokojny i chętny do współpracy z człowiekiem, co mnie bardzo cieszy 🙂

zdjęcia z dzisiejszej lonży (powoli wprowadzamy krótkie galopy, bo czasami ma jeszcze problem z równowagą):



w przyszłym tygodniu pewnie już dostanie pas, żeby się przyzwyczajał, a za jakiś czas wypięcie 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 maja 2014 21:04
Jest szał, młody przyjął jeźdźca jakby ten zawsze na nim siedział, był rozluźniony, skupiony i przede wszystkim okazało się że ma świetną równowagę 🙂. Koń łapał w lot o co chodzi jeźdźcowi i nic a nic nie kombinował. Nawet dziewczyna zagalopowała bez najmniejszego problemu. Powiem szczerze że gdybym nie wiedziała że koń kompletnie surowy po zobaczeniu jak chodzi pod jeźdźcem bym nie uwierzyła. Zdjęcia wstawię jak dorwę się do komputera 🙂
Biczowa, rewelacja! Jak będziesz mogła, wrzucaj zdjęcia!
sonatka, fajnie się prezentuje. Jakieś podejrzanie ogarnięte te wszystkie młodziany 😉

Wstawiałam już foty młodego z ostatnich PO w ZNK i kąciku skoków, więc tu  wrzucę tylko jedno:


Widać na tych wszystkich zdjęciach, które dostałam, że chłopak się za bardzo roluje, a ja mu w tym pomagam. Dobrze, że już nad tym pracujemy i są rezultaty 🙂 Nie ma to jak oko kogoś z ziemi 😉
Biczowa, fotki prosimy 🙂

anai, faktycznie podejrzane 🙂 może po prostu dajemy im tyle miłości i uwagi, że odwdzięczają się tym samym 😀 a Twój Siwy też świetny! Oby dalej tak progresował 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 maja 2014 21:39
Udało mi się wbić na komputer taty, mój niestety umarł. Oto mój skarb pierwszy raz z jeźdźcem na sobie.






Młody zrobił mi taką radochę że uśmiech to mi chyba z tydzień nie zejdzie. Ale przyznam że łezka mi się w oku zakręciła, człowiek wychowuje od małego i nagle bum z tego krzywonogiego źrebola nagle ma się dorosłego konia.

Zdjęcia marne bo robione komórką.
Biczowa macie taki "falowany" płot czy to mi już w oczach faluje?  😁 Super, że młody taki ogarnięty, oby tak dalej 😉
sonatka już podziwiałam na FB 😉 Mam nadzieję, że za jakiś czas będą zdjęcia Daviego pod Tobą  😀
anai jak nie lubię siwych, tak Twój mi się podoba, dobrze i mądrze mu z oczu patrzy  😀

A ja powiem tylko tyle, że mój Młodzian jest zajefajny  😎
Aczkolwiek póki co do tego wątku chyba się nie nadajemy, bo my jeszcze nie pracowici jesteśmy, bo dopiero 2 lata w kwietniu stuknęły, a tu wszyscy się pokazują pracowicie 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 maja 2014 21:59
Płot jest prosty ale ujęcie tego przekracza możliwości mojego telefonu zwłaszcza jak usiłuje zrobić zdjęcie.w.ruchu 😁
Fokusowa jak za młodzi jak to jest wątek o młodych koniach 😉
Biczowa no niby o młodych, ale wrzucanie zdjęć z trawowania wydaję mi się jeszcze nie do końca pasujące do wątku, jak zaczniemy coś robić pracowego to się wrzucimy na pewno 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 maja 2014 12:04
Fokusowa ten wątek jest od pokazywania swojej dzieciarni, jak się uczy, jak pracuje ale też jak się zmienia i rośnie. Tak się złożyło że większość udzielających się w wątku ma młode konie, które już zaczęły pracę. Jak dla mnie warto się pochwalić swoim młodzikiem nawet jak ten radośnie bryka po wybiegu a jakakolwiek praca z nim jest dopiero błyskiem w oku, dumnego właściciela 😉
Ponia   Szefowa forever.
25 maja 2014 23:37
deborah, jeśli chodzi o Złocisza to jest całkiem szczęśliwy. Po MŚ nie miałam za dużo czasu żeby jeździć, teraz  z kolei mam CSIO więc  też deficyt czasowy.

Kluska natomiast powoli się ogarnia, od czasu do czasu coś kicniemy i tyle 😉

Mam nawet filmiki z dziś, mojego małego czołgu 😉





Fokusowa, chwal się młodym, fajny jest 😀

Mam print screeny z filmiku z wczorajszej jazdy, młody już się tak nie roluje 🙂


Biczowa gratuluje zajazdki 😉
Wszyscy widzę dzielnie pracują i idą do przodu . My wczoraj lonża, a dzisiaj lub jutro rzeźbimy dalej 😀


a powiedzcie jak to jest z zawodami ujeżdżeniowymi? czy niespełna 4 latka  , treningowo puszczą?
anai - przepiękny jest ! Ciekawe za ile lat będzie biały 🙂 A tak w ogóle to jest owczarnia ? Bo podobne miejsce do tego gdzie byłam z koleżanką kupić konia.
Donia Aleksandra, koń musi mieć kalendarzowo 4 lata.
Koniczyna:
Crazy, zgadzam się z komentatorem  🏇
crazy to LLka czy Lka? Czy to  ta klacz kupiona w Niemczech czy ja coś mylę?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 maja 2014 10:40
crazy, LL z potrójnym szeregiem? Gdzie tak stawiają?
aleqsandra gdzie ty tam widzisz potrójny szereg?  😁

edit. Wcięło mi połowę posta..
To jest linia z szeregiem, na pewno nie potrójny  😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
28 maja 2014 12:41
Oczywiście, ze linia z szeregiem.  Najpierw 3 foule, a potem szereg na 2 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 maja 2014 13:01
whatever, kombinacja zacna 🙂 do tej pory widywałam raczej bardzo proste LL
aleqsandra, szkoda, że nie widziałaś parkurów w Lidze Kampinosu (zawody towarzyskie!!) w LL i L w zeszłym roku :>
salto czekamy na Ciebie  😉

"Moja" mloda 4-latka dzis zadebiutowala w Sopocie - plac juz zna, czesc przeszkod tez - za dwa lata oczekujcie jej na CSIO  🏇
Dla mnie nie ma nic bardziej prostego niz taka linia z szeregiem... wystarczy dobrze wejsc w pierwsza przeszkode.

I to jest klacz z Niemiec, od grudnia zajezdzona i w treningu 6 niesiecy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się