matura

kisiel, nie warto czytać ;P
streszczenia i opracowania wystarczą? 🤔

jak nie odpowiem na pytania, ile dostaję pkt za samą prezentację tematu?
za sama prezentacje nie zdajesz, za pytania jest 15 pkt, za sama prezentacje 5.
Dobre opracowanie starczy.. Ale dobre i znajomosc tematu.
ja już od dzisiaj mam oficjalnie WAKACJE!
dziś polski ustny (temat o manipulacji w reklamie) na 18 pkt  🏇
trzymam za Was kciuki dalej 🙂
ja mam jutro, prezentacje napisalam, ksiazki przeczytalam, temat ogarniam, ale nie chce mi sie uczyc prezentacji. chce to tylko zaliczyc, i tak sie nigdzie nie liczy. myslicie, ze zdam idac na zywiol?  😀
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
18 maja 2010 20:28
Haha ja tez mam jutro..
Prezentacja wogóle mi nie wchodzi do głowy  🤔wirek:

Chce mieć to już za sobą bo to ostatni egzamin do którego muszę się czegoś uczyć.. Potem jeszcze tylko angol ustny ale to już pikuś  😀

Nie cierpię polskiego i uważam ze to głupota ta ustna matura.. O  😎
ja bardzo lubie polski, niemniej jednak ta matura ustna to glupota  😉
Prezentacja to głupota, uczenie się w większości przypadków prezentacji na pamięć, bez jakiegokolwiek pojęcia o temacie.

Powinni wymyślić coś innego..
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
18 maja 2010 21:46
Ja tam pojecie o swoim temacie mam, polski tez lubię ale mówiłam w kontekście tego ustnego..  😉

Już mam dość tego co mam jutro prezentować 😵
Dajcie spokój!! Jak masz pojęcie o temacie i nie masz prezentacje na temat i dobrze dobrane utwory do prezentacji to zdasz spokojnie...  😉
ja też jutro  🤔
sprawdzi mi ktoś konspekt? bo nie wiem czy nie za dużo napisałam
No i cóż.Nie pisząc nawet prezentacji, zdałam na 18/20. Babki zachwycone rozmową,mówią,że szkoda,że prezentacji nie dopracowałam  😁 😁
I kto mi powie,że trzeba się czegoś uczyć?
gratulacje 🙂
za 12 godzin piszę fizykę - po przemyśleniu sprawy stwierdzam - mogłam się trochę więcej uczyć 😵
a my z kolei mielismy trudne pytania i w ogole surowo oceniane. ja, chociaz nie chwalac sie, z polskiego jestem bardzo dobra, mialam 12 pkt.

no ale najwazniejsze ze zdane i tyle
salto piccolo,Nav,  gratuluje i zazdroszcze, ze macie juz z glowy.
Termin rzezi: piątek 14:20
Mówiłam Wam o tym :P

Salto jaki temat?
Najnowsza literatura fantasy w zwiazku z kulturowa tradycja.
Myslalam,ze pytania beda banalne,no bo co mozna o fantastyce powiedziec,pomylilam sie.W sumie zostalam przepytana ze wszystkich epok czego tylko mozna bylo zapytac od gatunkow,form,filozofii,do takich rzeczy jak A.Sapkowski i roznice z Tolkienem (pomimo ze tylko Tolkiena mialam w bibliografii).Ale nie powiem,zaskoczylam komisje,a co, w koncu nie wszystkie blondi to kretynki  😁 (dodalam to tylko dlatego,ze pan egzaminator puscil taka aluzje)  😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 maja 2010 07:27
Uprasza się o trzymanie dziś za mnie kciuków: USTNY POLSKI, godzina 12.00  😵 😵 😵

Salto - GRATULACJE!
martva to tak trochę.. w samo południe kowboju 🏇 😀
Wiekszosc z Was juz konczy egzaminy , i aby Was pocieszyc musze wam zdradzic sekret
Pojdziecie a studia to bedziecie miec taka maturke (Ja mam jeszce lepsza), co jakis semestr,wiecie jak sie wkopaliscie?? 😁
busch   Mad god's blessing.
20 maja 2010 09:11
kot - może trochę by mnie to zmartwiło, gdyby nie fakt, że przygotowując się do matury jakoś szczególnie mocno się nie przemęczałam. Jeśli tak wyglądają sesje i w dodatku nie trzeba tak martwić się o wynik bo ważne jest tylko zdanie, to ja się piszę na te studiowanie. Będzie zabawnie

Jutro ostatni egzamin: ustny polski od samego rana. Na angol ustny przygotowywałam się oglądając south park, ale na to będę musiała sobie temat powtórzyć. Oh, crap   🤦
kot - może trochę by mnie to zmartwiło, gdyby nie fakt, że przygotowując się do matury jakoś szczególnie mocno się nie przemęczałam. Jeśli tak wyglądają sesje i w dodatku nie trzeba tak martwić się o wynik bo ważne jest tylko zdanie, to ja się piszę na te studiowanie. Będzie zabawnie


oj busch nie chcę cię martwić ale matura to pestka w porównaniu do sesji... 😉 powiem tylko że na maturze musisz mieć śmieszne 30% żeby zdać, a na egzaminach średnio powyżej 60% (w zależności od kierunku i od przedmiotu) więc nie śpiesz się i ciesz się 4-ro miesięcznymi wakacjami 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 maja 2010 12:17
Potwierdzam zdanie wer. nie jest aż tak łatwo jak myślicie. Dodatkowo jest więcej zaliczeń ustnych i 'wypracowań' do napisania. A zazwyczaj wypracowania muszą mieć minimum 5-10 stron, z czego połowa studentów przy pierwszym podejsciu nie zdaje i musi odpowiadać z tego co pisali ustnie. Przyajmniej jest tak u mnie. Raz miałam 2 podejścia z wypracowania z historii państwa zanim zaliczyłam.
Mam aktualnie do napisania takich 3, a zaliczeń ogólnie mam 13. 😵
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 maja 2010 12:23
[quote author=fruity_jelly link=topic=131.msg592499#msg592499 date=1274340296]
martva to tak trochę.. w samo południe kowboju 🏇 😀
[/quote]

Hahaha nic nie wyszlo z mojego "kowbojowania" 🙁 o 10 zadzwonila znajoma, ze wlasnie wchodzi numer 5 a ja mialam numer 9  😁 Szybka akcja i w szkole znalazlam sie o 10.45 - zamiast o 12 to weszlam o 11.05 😉 

Noooo i ugralam... 90%!  💃 💃 💃
ja miałam miec ustny angielski 18  ale niestety angina mnie dopadła i przepisano mnie  na 26 ehh a już miałabym WAKACJE  😁

powodzenia wszystkim  😉
Ja z kolei dzisiaj się dowiedziałam,że komisja u której ja zdaje jutro angielski,uwaliła już 4 osoby.W drugie komisji nawet "asy" zdają po 60 i więcej procent.Modlę się o zdanie,bo babka w mojej komisji szczerze mnie nienawidzi..Angielski niby umiem,ale jak mi dowalą jakiś durny temat,to koniec! 3 majcie za mnie jutro o 9!!!! 😵
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 maja 2010 17:45
Mój M na studiach nie ma zadnych wypracowan ani ustnych odpowiedzi 🤔 uczy sie tylko do sesji,jedyne co mają tak w ciągu roku to prezentacje w power poincie
Hm, ale największy brecht miałam na studiach, jak się okazało, że z każdego przedmiotu na każdych zajęciach wejściówka, a przecież każdy mówił, że tylko na sesje się uczyć trzeba 😀

Weszędzie jest inaczej, np. u mojej koleżanki na zaliczenie jest zrobienie prezentacji w powerpoincie 😀 pff
Averis   Czarny charakter
20 maja 2010 19:02
salto piccolo, a od kogo to wiesz i czy to są pewne informacje? Bo u mnie w szkole też krążyły legendy, że 18 osób nie zdało i jest pogrom. A takie plotki najczęściej rozpuszczają ludzie, którym po prostu nie poszło, albo usłyszeli, że ktoś kiedyś komuś gdzieś mówił. Prawda jest taka, że nauczyciele nie mogą oblewać ludzi bez powodu, bo dyrekcja by ich zjadła. Statystyki się bardzo liczą. Trzeba się bardzo postarać, żeby oblać.
jak to dobrze, że mam to już za sobą  😅
a całej reszcie: do boju!  😀iabeł: 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się