Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

musisz zaznaczyć na pasku adres i wcisnąć enter.  😉 mi tak wchodzi 😉
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
30 stycznia 2011 15:56
To na pewno chłopak  🤔 ? Chyba miał jakiś kryzys światopoglądowy  😵
wątek zamknięty
Ja żywię nadzieję, że on tak tylko dla żartu, bo inaczej będzie mi wstyd, że takich ludzi znam.  😁
wątek zamknięty
w Toporzysku na obozie w wakacje dziewczyny zrobiły jednemu chłopakowi długie włoy , różowe paznokci ukienke i tak chodził cały dzień i jeszcze tak w teren wyjechał a ja za nim to się z niego cały czas śmiałam  😂
wątek zamknięty
My na wycieczce klasowej ubrałyśmy chłopaka w różową koszulę nocną, wypchałyśmy mu stanik skarpetkami i pomalowałyśmy na "dziunię". Nawet paznokcie miał różowe.  😁
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
30 stycznia 2011 18:02
a to takie zabawy często się zdarzają 😉
impreza tematyczna sex-change party hehe dziewczyny jako faceci jeszcze spoko, ale widok facetów jako babki nie no umieram zawsze 😁
chociaż z drugiej strony metroseksualnych mężczyzn przybywa... i czasami to się obawiam, że grono facetów ma więcej kosmetyków niż ja xD
wątek zamknięty
Ja prawie pocałowałam ziemię, jak się dowiedziałam, że mój kolega wstaje przed 6 żeby uszykować się do szkoły na ÓSMĄ.  🤔wirek:  Chodziliśmy wtedy do gimnazjum, 10 minut lekkim spacerkiem, ja wstawałam o 7:10, narzucałam na siebie prześliczną koszulkę mundurkową, wyprowadzałam psa i leciałam, a on musiał umyć włosy, ogolić się, ułożyć włosy, wypachnić... Takie długie szykowanie było zawsze obiektem żartów ze strony klasy, na szczęście takich nie złośliwych.  😉
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
30 stycznia 2011 18:20
Chodziliśmy wtedy do gimnazjum
ogolić się


co on golił w gimnazjum!?   😂
bo nie wygląda na wczas dojrzewającego xD
wątek zamknięty
nogi  😂 😁 😜
wątek zamknięty
Kurczę, ucięło mi się zdanie nie wiem czemu. Chodzi o innego kolegę, nie tego ze zdjęcia.  🤣 I tamten miał akurat co golić.  😜
Co do golenia nóg... dziewczyna z mojej klasy chyba nie słyszała nigdy o czymś takim jak depilator.  🤔wirek: Może się czepiam, ale widok 16-letniej dziewczyny z nogami jak neandertalczyk nie świadczy o niej za dobrze. Zwłaszcza, że dziewczyna ciągle biega na zakupy i nakłada pół tony tapety na twarz. To tak jakby przed jazdą czyścić tylko pół konia.  🙄 Jak znajdę zdjęcie dobrze obrazujące sytuację to wstawię.
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
30 stycznia 2011 20:23
nopebow mogłaś mi jednak nie mówić, tak z zaskcozenia coś takiego zobaczyć, po cięzkim dniu... 😁
Altiria ja miałam taką nauczycielke w podstawówce, wszystko ok tylko że chodziła ciągle w mini  😡
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/niekrzywdztoboli/85922114                Jejku  😲 😕  👿
wątek zamknięty
Ugh, wszystkie zdjęcia takie są. Pewnie niedługo zablokują jej fotobloga, bo wstawia takie nieładne treści, bo jak tak można pokazywać takie okropieństwa publicznie, lepiej udawać, że tego nie ma.  🙄
wątek zamknięty
edit. ok. masz racje.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 stycznia 2011 16:06
Co w tym widzisz złego ? Że ktoś publikuje fotki, a których nie zawsze jest idealnie ?  😵 Że ogier brykał, a dziewczyna broni się, żeby nie upaść. Lub, że ogier sie podczas swoich bryków poślizgnął ? 🤔 😵
wątek zamknięty
no dokładnie!
każdy przymyka na to oko, niestety taka jest prawda!  🙄

Noen o jakim zdj mówisz? Można zobaczyć?
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 stycznia 2011 16:18
Time, koleżanka wyżej edytowała całkiem posta. Zdjęcie było mojej przyjaciółki, ktora jeździła nie swojego ogiera, który jej brykał, a ona chcąc nie spać, i zatrzymac bestię, biedaka pociągneła tak za jego delikatna mordkę, ze wedzidelko się wysuneło... 😵 Ten watek robi się coraz głupszy...
wątek zamknięty
żużka ma odpowiedź od greeys na fbl.
🤔trzałka: : "serdecznie pozdrawiam *** z revolty która uznała, że to, że koń mi bryka, świadczy o tym, że go katuję 😉 xDDD Ja ***... Łzy mi ciekną ze śmiechu xD "
według mnie te zdjęcia to nie żaden kwiatek . Po prostu koń wesoły był i tyakie sytuacje często się wtedy zdarzają  .


wulgaryzmy 🤦
wątek zamknięty
Aaaa u greeys.
Widziałam to zdj, nie widzę w nim nic dziwnego!  🙄

Szukanie kwiatków na siłę robi się nudne!  🤦
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/#koniareczkakinga/85918445/d.html

Dodawanie zdjęć jak koń sika ja uważam za trochę..ee..obrzydliwe 🤔
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 stycznia 2011 21:42
jest to trochę obrzydliwe, ale nie jest to kwiatkiem...  😵

edit: a btw. w sumie, to normalne, ja sikam, Ty sikasz, koń sika. Może nie od razu wstawiać fotki sikających koni, ale wszyscy sikają 😁 😂
wątek zamknięty
No jest to normalne że wszyscy sikają ale raczej nikt (przynajmniej nikt normalny) nie robi sobie zdjęć jak sika  😂
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
31 stycznia 2011 21:46
No ale koń sobie fot nie strzelił, tylko jego własciciel/ka  😉
wątek zamknięty
koniareczkakinga ma u nas bana. ale jest instruktorem i ma sportowe konie klasy LL 😎
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 stycznia 2011 23:16
wątek zamknięty
To mi wygląda na cosplay. Wcześniejsze fotki ma z konwentu więc pewnie w przerwie poszła do sklepu. Z tego co wiem to tego typu ludzie często chodzą po mieście w kostiumach  🤣
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
31 stycznia 2011 23:50
dokladnie. jak TO kogos szokuje, to niech sobie sprobuje wpisac w google ganguro, yamanba (czasem blednie yamamba) albo decora...
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lutego 2011 00:26
nie szokuje, no po prostu kwiatek, dla mnie przynajmniej.
ja wiem że wszyscy się interesują Japonią, ale ja jakoś wyjątkowo nie, wyglądało mi to na kwiatek, oczywiście znalazłam też konia zaciągniętego na ryju, ale chyba nie pasuje do wątku.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten konik w sumie nic wielkiego, a te się na niego 3 władowały..
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.