Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

asds, cokolwiek bierzesz to też to chcę 😉
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 września 2012 19:05
koniaraw, A swoją drogą znam konie które nie tylko nie boją  się jadącego pociągu,  ale są tak zafascynowane że trudno je odciągnąć.


A co to niby są wcieleniem kolejarzy, ewentualnie samobójców?  😁


asds  👍 padłam  😂
wątek zamknięty
asds Jesteś moim Miszczem !  🙇  🙇  🙇
no i jestem w kropce ! Bo kurcze jak mogę zgłębiać Torizm jak nie mam torów !  😵
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 września 2012 19:09
zrób sobie origami, tylko uważaj z denaturatem  😎
Chociaż z drugiej strony, było by bardziej efektowne.  😁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 września 2012 19:12
Okres mi się zbliża i siedzę jeszcze w pracy...Popijam własnie 5 kawę od rana z ekspresu. Polecam ten miks 🙂


Ku chwalę wiary chyba strzelę jutro rano sweet focię w tle z lokalnym bozkiem Torizmu. Tak z Torami!!!Po których to pieknych, smukłych szynach pędzie jak wiatr chwalebna kolej WKD którą codzień dojeżdzam do pracy!!!!

Czyż latem dla znuzonej młodzieży nie ma nic bardziej pokrzepiającego jak Tory? Te biedne młode błądzące niewiasty!!! Cóż im pozostaje w te skwarne dni jak nie próby przybliżenia się  do Boga Torów poprzez chronienie bezbronnych szyn swym prawie ( lub całkiem- zalezy od pozycji w hierarchi wyznawców) gołym dojrzewającym ciałem! A zdjęcia w internecie służą jednynie w celu wzajemnego przybliżenia wyznawców!!!

"Tor przeznaczenia jest tylko jeden....."




______________________________________________________________________________________________


asds Jesteś moim Miszczem !   🙇  🙇  🙇
no i jestem w kropce ! Bo kurcze jak mogę zgłębiać Torizm jak nie mam torów !   😵






Powieś zdjecie w sypialni na ścianie, jako tapetę na pulpicie w komputerze i w telefonie. Oddawaj Bogobojne pokłony zgodnie z grafikiem PKP Intercity! Chwal Tory!!!! Pamiętaj zawsze oddawać pokłony gdy jesteś twarzą skierowana na najbliższe torowisko. Zawsze przy sobie noś kawałek szyny poświęconej przez Mistrza twojego lokalnego Toristycznego Kościoła!!!!
wątek zamknięty
to ja już się nie dziwię, czemu pociągi nazwali Elfami 😁 to tacy wysłannicy Miszcza Toryzmu na ziemi, tak? 🤣
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 września 2012 19:21
to ja już się nie dziwię, czemu pociągi nazwali Elfami 😁 to tacy wysłannicy Miszcza Toryzmu na ziemi, tak? 🤣


To jego wysłannicy, którzy każdego ranka wysysają z niczego nieświadomych niewiernych życiodajna essencję i przekazaują innym rycerzom Pana, którzy tez podróżują w danym składzie!


Chyba powinnam juz przestać pić kawę....
wątek zamknięty
a ja przestać jeździć elfami! wiedziałam, że z nimi coś jest nie tak! 😉
wątek zamknięty
asds
Bogini zrobię co każesz  🙇 
wątek zamknięty
A ja wrzucam link do fajnego bloga, na który natrafiłam http://mokresny.blogspot.com/
Z polotem xD
wątek zamknięty
Ależ skoczne mają te konie ! WOW ! Pozazdrościć  😜
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
06 września 2012 20:06
I Chińczycy i Wietnamczycy. Co nie znaczy, że każdy z nim, ani, że tylko oni.


No to jest logiczne, że nie każdy i że nie tylko oni.
wątek zamknięty
Znacie to ?

Mnie to czeka w sobote !
wątek zamknięty
[quote=http://mokresny.blogspot.com/]A że od dziecka dobrze wychowywany i zajeżdżany dokładnie, konsekwentnie i z sercem, to żadnym head-shaker’em nie był.[/quote]
no wlasnie! wstretni wlasciciele koni z hss! niedokladnie, niekonsekwentnie i bez serca zajezdzaliscie wasze konie!
wątek zamknięty
nie wiedziałam gdzie wstawić, ale to zdjęcie z koniem wydaje mi się być znajome, nie robił to ktoś z voltowiczów?

http://allegro.pl/hannah-suknie-slubne-bez-czekania-chojnice-i2590032057.html
wątek zamknięty



Julia Zielińska Kucyk nie ejst biedny ja ważyłąm tam 33 kilo a kucyk unosi do 80 kg skońćzyłam ;]
wątek zamknięty
photoblog Kasi Okrzesik
i w sumie nic by nie było w tym zastanawiającego i dziwnego gdyby nie wpis pod zdjęciem niejakiego konietosmieci
cyt:
konietosmieci - 21 godz. temu
Nienawidzę koni, a już najbardziej to tych j*ebanych kuców !.....

cały wpis dostępny tutaj
http://www.photoblog.pl/tigra949/132434922/revoltoso-xxix.html

komuś brakuje pewnie kilku klepek, ale chyba warto takim zdarzeniem zainteresować odpowiednie służby

Edit; na prośbę r-v-towiczów
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 września 2012 09:46
🤔 🤔
m.indira, tu są dzieci, weź to jakoś w link albo co?? 🤔 🤔

trzeba to zgłosić.... znajda go po ip
wątek zamknięty
o boże, to jakaś masakra  😵
Aż smutno się robi, że są tacy "ludzie", wiem że to prowokacja, ale niestety smutna prawda, niektórzy są pozbawieni 5klepki. .
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 września 2012 10:11
Yyyy  🤔  😵 Jakiś chory człowiek, totalnie. Świr i tyle  🤔 Zgłosił to już ktoś?  👀
wątek zamknięty
Mozii, autorka bloga napisała, że sprawa zgłoszona 😉
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 września 2012 10:20
maiiaF, dzięki  :kwiatek:
I jak tu człowiek może spokojnie spać?  😵
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 września 2012 10:47
m.indira, prosze usuń cytat, zostaw link
jest taka jedna strona w sieci gdzie sa zdjęcia...przeróżne o wypadkach, chorobach i innych; jest tez dział poswiecony temu co ludzie robia zwierzetom wraz z filmami i zdjeciami  🙁
byłam tam tylko raz...skończyło sie mocnymi srodkami uspokajającymi, a raczej twardy ze mnie człowiek 🙁
zmierzam do tego ze powyzszy opis moze byc "tylko" wytworem wyobraźni, ale nie musi...ludzie to potwory 🙁
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
08 września 2012 12:03
zostało to gdzieś zgłoszone? mam tylko nadzieję że to nie prawda, chociaż w sumie to i tak nie wyobrażalne...  🙇
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 września 2012 12:27
ja się o mało nie porzygałam czytając to  🤔 mam nadzieję, że to tylko prowokacja.
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 września 2012 12:56
Lizzy, maiiaF już pisała, że zostało zgłoszone

Mozii, autorka bloga napisała, że sprawa zgłoszona 😉

wątek zamknięty
Jak można być tak głupim, żeby wierzyć w taką nędzną prowokację?  😵
Śmieszą mnie reakcje komentujących i ta tym blogu i tu.
wątek zamknięty
Ale czy ktoś tu napisał, że to nie prowokacja?? Raczej wszyscy piszą, że to jest prowokacja, ale napisana w taki sposób, że należy to zgłosić.
wątek zamknięty
Julie tak jak napisała Cierp1enie, nikt nie bierze wpisu na poważnie, jednak sadystyczne zapędy Tego osobnika są do napiętnowania, obojętnie czy to fakt czy fikcja
bo skąd wiesz czy ktoś czytajac sadystyczne opisy takich zachowań z nich nie skorzysta by się przekonać czy tak jest faktycznie? bowiem za dużo w tekście szczegółów które prawdą mogą się okazać, a to już podlegałoby karze
należy pietnować takie wpisy i dusić je w zarodku
gdyby jednak to co opisane byłoby prawdą, to nie chciałabym być w skórze autora gdy pójdzie siedzieć...
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
08 września 2012 14:48
m.indira ma rację. Nawet jeśli nie była to prawda to mimo wszystko jestem w szoku jak ktoś tak mógł napisać w ogóle...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.