Obozy jeździeckie

Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2011 15:07
na dole są 4 prysznice

byłam tam dwa razy i dowiaduję się o tym teraz  😂

ogólnie to się muszę zgodzić z całym postem, Lewada to dobra stajnia jeśli o obozy chodzi.
akselka ja co prawda na obozie u Robsona nie byłam, ale to jedna z moich "miejscowych" stajni, mam tam trochę znajomych i co nieco się orientuję co i jak, także zapraszam na PW. 😉
Heej, ponawiam pytanie 😉

Czy ktoś z Re - Voltowiczów wie coś o obozach letnich w:

Makoszce,
Stajni Borysiuk,
Alano?

Bo tak się zastanawiam nad tymi, a chciałabym poznać opinię kogoś, kto już tam był.

Może być też jakiś inny obóz na Podkarpaciu lub w Małopolsce, tak do około 200 km od Rzeszowa, z 2 jazdami dziennie, za góra 1500 zł. 🙂

Pliis, pomóżcie!
Jakie obozy typowo skokowe polecacie?
Jeśli skoki to dużo skoków mają w Mosznej jeśli wykupisz ABC. nie byłam na obozie ale jezdze tam i wiem ze skokow maja duzo aczkolwiek nie wiadomo jak w tym roku bedzie czy bedzie tak smao jak wczesniej skoki skoki i tylko skoki.
Byłam w 2010 roku w Makoszce i osobiście nie polecam  😵 typowa rekreacja , prawie zero galopu skoków i wgl.
Polecam jak najbardziej Lewade  😍
moge polecić obozy tu:
http://farmazdrowia.info/ (zachodniopomorskie)
fajna atmosfera, jazdy nie jakoś ekstremalnie dużo, zależy od grupy i chęci. na pewno nie "masówka" po ok 10 os na turnusie, indywidualne podejscie - każdy może poćwiczyć co potrzebuje.
dla zupełnie początkujących z założenia ale i ekipy dobrze jeźdzące przyjeżdzają  i są zadowolone (mają indywidualne treningi), szybkie postępy, praca od podstaw. można ze swoim koniem przyjechać. no i warunki, jedzenie i atmosfera oskonałe.
fajnie bo mają często dosfinansowania na obozy i jest b. tanio., na te zimowe widze, że też.
robią różne szkolenia, rajdy, głównie polsko-niemieckie. a w wakacje są obozy z urozmaiconym programem - takie mniej końskie (wyycieczki, basen, biwak, jacht...). ogólnie polecam 🙂
taki zaprzyjaźniony ośrodek 🙂
polećcie coś dla dziecka 8 lat  :kwiatek:
jesli to twoj region to własnie polecam farme - robią wakacje i ferie dla maluchów "moje pierwsze wakacje" 🙂
Był ktoś z was na obozie w RANCZO ARKA w Sernikach?
konirka Byłam w Stajni Borysiuk dwa razy na obozach wakacyjnych. Za pierwszym razem było dość przyzwoicie i podobało mi się. Jazdy były w porządku. Dużo jazd na oklep, ale raczej mało się tam wtedy skakało. Za drugim razem było zdecydowanie gorzej. Prowadząca nie miała czasu na prowadzenie jazd i zajmowanie się obozowiczami (co było zresztą zrozumiałe - za dużo obowiązków wziętych na siebie na raz) przez co jazdy często prowadziły osoby bez uprawnień, tzn dziewczyny które same uczyły się tam jeździć.
Dodam że kilka moich koleżanek stajennych było tam rok po mnie i podobno trochę się zmieniło - na lepsze. Ale nie wypowiem się bo nie wiem jak to teraz wygląda. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat poprzednich lat, napisz na pw 😉
calisaneri Nie wiem skąd jesteś ale jeżeli dla ciebie to nie koniec świata 😉 to polecam Stajnię pod Ciechocinkiem (www.podolszyna.com). To jest idealne miejsce dla 8 letniego dziecka. Kuce dla dzieci, hala, super infrastruktura ośrodka i do tego przebogaty program dodatkowy-nic dodać nic ująć. Tylko trzeba szybko miejsca rezerwować!!! Pozdrawiam.
A co polecacie na ferie? 🙂 Zależy mi na porządnym podszkoleniu się, na możliwości zdania srebnej odznaki, również na tym, aby ośrodek był zadbany, konie dobrze wyszkolone, zdrowe i zadbane. Do ok. 250km od Torunia.  :kwiatek:
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
31 grudnia 2011 11:19
Pani 40 lat, uczy się galopować-możecie coś polecić? Lewada? Tylko widzę tam niższe grupy wiekowe 🙁
robakt   Liczy się jutro.
31 grudnia 2011 13:15
Jakie polecacie obozy w Małopolsce lub na Śląsku? Bardziej kierowałabym się ujeżdżeniowo. Toporzystko czy Lewada?
Był ktoś może w Agro Ranczu (www.agro-ranczo.com) ? Zastanawiam się czy na wakacje się nie wybrać.. Polecacie może jakieś obozy w okolicach śląska?
robakt   Liczy się jutro.
01 stycznia 2012 13:30
Dostałam jedno PW z odpowiedzią na moje pytanie, teraz pytam dalej 🙂
Jakieś spostrzeżenia dotyczące Lewady? Jednak chyba to będzie mój wybór.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
01 stycznia 2012 14:03
Hej 😉

Szukam ojakiegoś obozu jeździeckiego ujeżdzżeinowego (ale takiego strikte) w pobliżu Krakowa. Mam dość młodą klacz, któa niewiele potrafi i potrzebowałabym rozsądnych treningów na miejscu.
Czy ktoś ewentualnie mógłby mi polecić coś?  :kwiatek: Toporzysko...? Ale podobno Pani Kasia (?) wyjechała za granicę...
Nie na stałe - do Toporzyska wciąż okresowo dojeżdża 😉
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
01 stycznia 2012 15:31
O to moż się uda! 😀 Dziękuję.
robakt oczywiście polecam Lewade !  😉
robakt   Liczy się jutro.
01 stycznia 2012 18:04
Kamita01 jak z zakwaterowaniem?
Może ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś o Poland Parku? Ostatnio przeglądałam ich stronę i zaciekawiła mnie.
robakt super , mieszka sie w pałacu,pokoje są duze ja byłam akurat w pokoju yy chyba 8-osobowym.jest tam bilard,tv,kawiarnia wszystko  😀
maison a Lewada i treningi indywidualne?
Chyba że chcesz stricte koło Krakowa to nie wiem.
robakt ja również polecam Lewadę. Coprawda byłam tam dwa lata temu, ale myślę, że od tego czasu wiele się nie zmieniło. Przede wszyskim świetni instruktorzy i atmosfera. Miejsce przepiękne, pałacyk otoczony lasem, lepiej nie można sobie wymarzyć,. Wg mnie, jedynym minusem w zakwaterowaniu to dwie łazienki (pryszniców jest ok 8, nie pamiętam dokładnie) i czasami trochę kolejki się tworzyły, ale nie przeszkadzało to aż tak bardzo. No i przepyszne jedzenie - jeśli ktoś jedzie tam z zamiarem zrzucenia paru kilo, to będzie baaaardzo ciężko  🙂 byłam tam dwa razy i gdybym mogła wybrałabym się tam po raz kolejny
jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam na pw 🙂
Zapraszamy ciach
a wie ktoś coś o Leśnym dworze?
bo tak dzisiaj sobie patrzyłam na różne stajnie i się na niego natknęłam, oferta ze strony wydaje się być fajna, był ktoś może? 🙂
Ja byłam, powiedz mi co chcesz wiedzieć 😉
Ja bym chciała wiedzieć, czy te same konie chodzą pod uczestnikami turnusu rekreacyjnego i sportowego?
Ile jest koni a ile kucy?
Czy każdy ma przydzielonego konia, czy są zmieniane?
Ile jest skoków?
Może ktoś polecić jakiś obóz zimowy tak do 200 km od Białegostoku?  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się