Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 sierpnia 2016 14:01
aż 23km;/


jak nie będzie wyjścia.... choć wolałabym bliżej, nic nie ma? Jadę na semi, wolałabym nie podróżować za długo każdego dnia 🙁
derby bedzie ciezko, to sa okolice akladow chemicznych, raczej nikt tu agro nie robi 🙂 najblizej wlasnie te nad zalewem, no bo tam jest jakiskolwiek sens 🙂w  trzebiezy moze ew cos jeszcze.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 sierpnia 2016 14:19
ajć, no trudno trzeba więc łapać,
sprawdzę te Brzózki, dzięki🙂
faith, ależ są agro w okolicy przecież...
Taki na przykład Koński Gaj w Tanowie, Ranczo Świdwie (Węgornik), Dworek Przy Świdwiu (też Węgornik) tyle mi ta tak na szybko przychodzi do głowy 🙂
faktycznie troche blizej 🙂

wegornika nie znalam a Tanowo mi kompletnie nie przyszlo do glowy, brawo ja, zwlaszcza ze czesto tam bywam ostatnio :P
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 sierpnia 2016 09:26
Dzięki Gaga! 🙂
Czy ktoś z zachodniopomorskich re-voltowiczów poleci mi (z czystym sumieniem) kogoś, kto mądrze i na spokojnie zajeździ 3,5 letniego fryzyjskiego wałacha?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 września 2016 16:04
A ja wpadam z pytaniem o sklepy jeździeckie 🙂

Czy w którymś z naszych szczecińskich,  jest szansa na obejrzenie eskadronow na żywo?  Zastanawiam się nad tym w kontekście nowej kolekcji 😉
A ja wpadam z pytaniem o sklepy jeździeckie 🙂

Czy w którymś z naszych szczecińskich,  jest szansa na obejrzenie eskadronow na żywo?  Zastanawiam się nad tym w kontekście nowej kolekcji 😉


Obstawiam, że w Kadrylu. 🙂
Na pewno a Kadrylu, chociaż ja nie lubię tego sklepu   🙄
Na pewno również w Cavallo  😍

Czy ktoś z zachodniopomorskich re-voltowiczów poleci mi (z czystym sumieniem) kogoś, kto mądrze i na spokojnie zajeździ 3,5 letniego fryzyjskiego wałacha?

A Twoja trenerka się nie nada?   🙄
_Gaga - Nie wiedziałam, że ona takimi rzeczami też się zajmuje, dzięki za informację, podpytam ją o to.
Z góry przepraszam, że pytam w dwóch wątkach.

Czy jest wśród re-voltowiczów ktoś z Kołobrzegu?
Czy ktoś jeździ lub stoi z koniem w KJ Kaja w Grzybowie?

Proszę o wszelkie opinie na temat tej stajni, tu lub na PW.  :kwiatek:
W szczególności chodzi mi o jazdy rekreacyjne.
Gillian   four letter word
05 września 2016 11:57
Chyba nikt z rv nie trzyma tam konia 😉 albo się nie ujawnia 😉
Cześć revoltowicze 🙂 zwracam się uprzejmie z pytaniem, które na pewno się już tutaj pojawiło, ale na które potrzebuje możłiwie jak najbardziej zaktualizowanej odpowiedni 🙂 Chodzi o pensjonat dla wałacha (lat 17) w okolicach Kamienia Pomorskiego (i dalej). Od razu chciałabym zaznaczyć, że szukam stajni, w której będą szanowane i spełniane moje prośby, głównie ze względu na chorowitość mojego konia: RAO i arytmia serca. Chciałabym zatem, aby możliwie jak najwięcej czasu koń spędzał na dworze (piaszczyste padoki nie wchodzą w gre), dostawał moczone siano i treściwe (2x dziennie lub więcej)  i aby była możliwość postawienia go na pellecie - a z tym stety niestety, wiąże się codziennie sprzątanie nieczystości i raz na 3-4 tygodnie wyrzucanie wszystkiego do zera. Hali nie wymagam, jedynie porządnego placu do jazdy 🙂 Wszelkimi innymi udogodnieniami typu solaria, myjki wewnętrzne, karuzele zainteresowana nie jestem aż tak bardzo jak tym, żeby nie pogłębić choroby konia.

Pytanie wynika z tego, że planuję przeprowadzkę z Wrocławia, najdalej w lutym, ale wiadomo, są stajnie, w których trzeba się ustawiać w kolejce poza tym chciałabym zrobić tour po ośrodkach i sama zobaczyć na własne oczy, ale musze wiedzieć gdzie uderzać 😉

Wierzę w to, że na tym forum są ludzie z dużą wiedzą i doświadczeniem, i że mi coś doradzicie 🙂 z góry dziękuję!
Witaj. Ja mam stajnię angielską, jestem koło Kamienia Pomorskiego. Zapraszam na pw. Pozdrawiam M.
Za tydzień już będę z powrotem w Szczecinie, także znowu apeluję: czy ma ktoś może jakieś info odnośnie koni do dzierżawy? Zaznaczam, że z ogłoszeniami tu, jak i na fejsie jestem na bieżąco.

A no i zapraszam na zdjęcia oczywiście. 😅
flygirl, w Trzeszczynie jest klacz do dzierżawy. Nic nadzwyczajnego - koń jak koń 😉
Na FB się ogłasza... podrzucić linka?
Pozwole sobie odpowiedziec - jesli Siwa to nie, Pati jedzie na obczajke w poniedzialek 😉
visenna zamieściła również na dniach ogłoszenie o tym, że rozważa oddanie swojego konia w dzierżawę (Galoper).
Gdzie wrzuciła, na fejsie? 👀

edit a dobra już wiem o które chodzi, potrzebuję starszego konia jednak 😀
Gdzie wrzuciła, na fejsie? 👀

edit a dobra już wiem o które chodzi, potrzebuję starszego konia jednak 😀


Dawaj na Einsteina naszego, duża dawka emocji gwarantowana  i nigdy nie będzie nudno 😍
seczuanowa, nie ma to jak płacić za dzierżawę konia, którego nawet Gosia Lewicka nie zamierzała jeździć (koń niebezpieczny) 🤔wirek:
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2594540#msg2594540 date=1473918302]
seczuanowa, nie ma to jak płacić za dzierżawę konia, którego nawet Gosia Lewicka nie zamierzała jeździć (koń niebezpieczny) 🤔wirek:
[/quote]

Zamierzała - sama się zadeklarowała, tylko nie dała rady wsiąść, to różnica 🙂
Póki co chodzi codziennie pod siodłem, mamy nadzieję, że ta sytuacja z Sediny była jednorazowa i biorę ją na klatę poniekąd bo była to wypadkowa mojego przekonania, że ówczesny dzierżawca jest odrobinę bardziej odpowiedzialny.
seczuanowa, z całym szacunkiem, jednak jak dla mnie taki koń nie jest materiałem na nauczyciela w szkółce rekreacyjnej. Nie masz czego brać na klatę, Ty go nie kupowałaś 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 października 2016 20:56
czy macie może rymarza w Szczecinie bądź okolicach godnego polecenia?
Jakieś konkretne namiary?
derby, ja wysyłam wszystko do Andersza. W samym Szczecinie nie ma rymarza, który znałby się na sprzęcie jeździeckim 🙁

Edit: inaczej: w samym Szczecinie osobiście nie znam takiego rymarza, ale znajomi koniarze też nie znają 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 października 2016 08:09
Super a dasz namiar? Skąd on?
Z Pleszewa...
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 października 2016 11:16
Dzięki wielkie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się