Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

darolga mam nadzieję że wszystko będzie tak jak zaplanowałaś 😉 Trzymamy kciuki 😀

Nirv a wy westowo?? (nie za nisko ten hak zapięty?)

A póki co 2 zdjęcie wstawiam, resztę wciąć zgrywam i zmniejszam 😀





wątek zamknięty
Aga, ano trochę za nisko, aczkolwiek nie moje ogłowie, bo swojego zapomniałam  😵 a my westowo do zdjęć tylko :P
wątek zamknięty
Nirv bardzo ładne zdjęcia! wyglądacie na nich jak z katalogu  🙂
Aga od razu widać, że Edek w swoim żywiole  🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 kwietnia 2010 15:54
darolga fajnie, że Twoje plany sie realizują  🙂

Nirv fajne fotki  🙂

xxagaxx nieżle sobie hopsacie  😉 Pokaż więcęj  👀

A ja wczoraj i dzisiaj byłam w terenie i jakoś powoli wraca mi ochota na jazdy i posiadanie sierściuhca  🙂
wątek zamknięty
Mam pytanie, ale nie wiem, w jakim wątku je zadać a nie wiem czy jest sens zakładac taki watek, więc pytam się Was, może pomożecie 🙂
Szukam jakiegoś ośrodka jazdy konnej, w którym można pojeździć na koni Fryzyjskim. Nie chodzi mi o regularne jazdy. Chciałabym umówić się na jedną, bo moim marzeniem jest pojeździć na Fryzie 🙂
Chodzi mi o okolice Warszawy, Płocka, Łodzi, Włocławka. Znacie może taki ośrodek? 🙂
wątek zamknięty
Darolga trzymam za Was kciuki , żeby się udało.
xxagaxx Edek ma śliczną maść  😍
Nirv, bardzo ładne zdjęcia  🙂
A tu moja Siwka, za 2 tygodnie minie rok, odkąd ją mam.



wątek zamknięty
Nasturcja-Renata  a czemu powoli?? Wiosna idzie, sama radość teraz z kopytnych 😀

_kate on najchętniej tylko by skakał.. Deptanie ziemi to nie jest to co gruby lubi 😉

Azbuka ale grzywa!!  😍

drążki


galopik


no i w końcu zaczynamy latać 🙂 Byłoby lepiej gdyby pańcia nie kładła się na szyję i wodzy nie rzucała, ale kiedyś do tego też dojdziemy :P





wątek zamknięty
xxagaxx dajesz czadu  😉
wątek zamknięty
Mentos2003, do nas wpadaj😉

xxagaxx, ale szalejecie!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 kwietnia 2010 17:21
Nasturcja-Renata  a czemu powoli?? Wiosna idzie, sama radość teraz z kopytnych 😀


aga powoli, bo po stracie konia nie miałam ochoty wsiadać. Potem się zrobiło strasznie zimno i mnie jakis mega dół dopadł  🤔 No a teraz jest coraz piękniej i jakoś tak się lepiej człowiekowi robi. A jak patrzę na Wasze śliczne futrzaki, to aż mi się zatęskniło do posiadania znowu własnego
wątek zamknięty
Azbuka, Alice my się dopiero rozkręcamy 🙂 konisko wraca w trening więc na razie bez szaleństw. Ja się muszę ogarnąć, koń przestawić na tryb pracy😉 Ale powiem wam że ja nie mogłabym tylko się dresiażyć 😀 Taka adrenalinka na skoku to jest to 😀

Nasturcja-Renata zima dołuje. Ale teraz przed nami wiosna, lato, nic tylko korzystać 😀

wątek zamknięty
Edziooooooooooooooooo! 😜 😜 😜
wątek zamknięty
darolga - szczerze życzę powodzenia! BTW, to wczoraj o Tobie w Sadłowicach  była rozmowa  😎

A to znów ja. Cudowny kucyś z lutego/marca i przytulaśny matołek (nie mój) ze wczoraj. Obaj mnie dzisiaj wkurzyli swoimi dziwnymi i niczym nieuzasadnionymi fochami, ale wmawiam sobie, że to taki dzień gorszy  :jogin:


wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, dobra wiadomość, że jakoś "wychodzisz" z dołka🙂 Kto wie, może za niedługo trafisz na niezłego konia? W końcu życie toczy się dalej.
xxagaxx, oooo, wiosna idzie,-> skoki są 🙂
Azbuka, fakt, grzywa niezła. I wygląda na zadbaną, o co czasem trudno przy "długim włosiu" 🙂
darolga powodzenia w pełnej realizacji trzech planów!

U nas i dobrze i źle. Dobra wiadomość to taka, że koń nie jest przebiałkowany. Jutro umawiam się z wetem, poproszę o komplet badań pro forma, żeby się uspokoić...
Złapałam doła, jakoś "inaczej" to czuję niż rok temu... zaczęłam wszystko robić jakoś mechanicznie. Boję się, że przestanie mi się chcieć i starać, a to jest najgorsze co mogę zrobić przy młodym. Jeśli ja się nie będę starała, to on tym bardziej. Potrzebuję kopa. 
Przeglądałam zdjęcia, pomyślałam o całym swoim krótkim stażu i... no, chyba jeszcze mi się chce. Nikt nie mówił, że będzie łatwo.😉
wątek zamknięty
Deb, jaką ma Szogun wstępną diagnozę?? Oby wszystko było ok!!

Jasnowata super ten kucyk, całkiem pro 😀

xxagaxx zupełnie inny Edzio niż po płaskim 🙂 Faajny.

Jako, że Dzionek kulawy, to zasypię was fotkami od cieciorki 😀! Siedzę strasznie pokrzywiona i mam otwartą rękę - wszystko to widzę  🙄









Obiecuję już nic nie wrzucać 😀
wątek zamknięty
deb, co z Szogunem ?

aga, rozkrecacie sie widze. Jakie plany na ten sezon ?

Nasturcja-Renata, bedzie dobrze. Teraz lato, swieci slonce, wiec i swiat staje sie lepszy. Trzymam kciuki za przyszlosc.

Dzionka, jak to Dzionek kulawy?? Co sie stalo ?
wątek zamknięty
Walnął się porządnie w koronkę i kuleje od tego. Nie jakoś bardzo, no ale widać że go boli i raz na parę kroków znaczy. Został opatrzony i zostawiony w spokoju, ale wydaje mi się, że za parę dni nie będzie śladu 🙂
wątek zamknięty
Dzionka
wydaje mi się, że za parę dni nie będzie śladu
Ja mysle !  🤣
wątek zamknięty
Kucyk tylko stwarza pozory, że jest pro i ma swoje humorki zwłaszcza gdy ktoś karze mu po płaskim pracować. On woli fruuuuuuwać, ale trafił do złego właściciela   😀iabeł:
Dzionka - wrzucaj! wrzucaj! Śliczne konisko  😀 I niech Dzionek szybko zdrowieje 🙂
Haha, mojego garba nikt nie pobije  🏇

(zdjęcie było na ŚK)
wątek zamknięty
Ja myślę że mój garb z drugiego zdjęcia bije twojego na głowę 😀 Sama się zdziwiłam jak go zobaczyłam 😀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
18 kwietnia 2010 18:59
Dzionka, ja niby wysłałam, ale nie wszystkie są moje- ja zrobiłam dwa pierwsze i dwa ostatnie 😉
wątek zamknięty
Dzionka - no dobra, może rzeczywiście drugie zdjęcie maskuje mojego garba  😁
A tak w ogóle, to ja osobiście zainwestuję w pajączka  😎
wątek zamknięty
Cieciorka ja z niedyskretnym pytaniem: kiedy do nas wpadniesz??? 😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 kwietnia 2010 19:04
Dzionka dawno Was nie widziałam kicających 🙂 A z dzisiejszych nawiedzin niewiast coś masz?? Jakieś portrety albo cuś, skoro Dzionek na L4 😉 Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia i oby Ciocia Raven miała czas (w końcuuuu! 👿 ) na odwiedziny 😉


Wiecie co - jak to dziwnie (i wprost re-we-la-cyj-nie) pojeździć na koniu, który dużo umie 😲 Moje ego urosło z 10cm 😎
wątek zamknięty
Raven z dzisiaj nie mam nic, tylko kujka się dorobiła masy ładnych zdjęć 🙂 Dzionek tylko sobie łaził koło nas ciekawsko i niuchał nas sobie 🙂

Wrzucam jeszcze dwie fotki, nie mogę się powstrzymać 😀 Tak mi się ten zielony podoba!

wątek zamknięty
Nirv, super zdjecia
Dzionka,  swietny macie ten komplet, wyjatkowo ladna zielen
Raven, oj wiemy, wiemy 😁 Jak Nowa?
Mi sie dzisiaj jezdzilo rewelacyjnie, oby wiecej takich jazd. Jestem dobrej mysli, bo powoli ogarniam coraz wiecej rzeczy, musze jeszcze zebrac to do kupy tak jak dzisiaj i bedzie cacy 😀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
18 kwietnia 2010 19:26
ewuś, już raz się dzisiaj zbierałam, żeby do ciebie napisać 😉 zaraz się odezwę
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 kwietnia 2010 19:29
barbor a kiedy planujecie jakieś zawody? 🙂
Miło, że pytasz o Nową - na razie jesteśmy na etapie powrotu do częstszych jazd 😉
Dzionka no to szkoda, że na żadne zdjęcie Dzionek się nie załapał. W takim razie czekamy na fotorelację z kujką i Gilsonem w rolach głównych 🙂
wątek zamknięty
Raven, a na jakim koniu jeździłaś, że taki dobrze zrobiony?
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
18 kwietnia 2010 19:33
Pozdrawiamy wszystkich w konciku z  Grubciem🙂 Uwielbiam go popsoetu!!! Praca ujeżdzeniowa idzie nam coraz lepiej  , koń chodzi na kontakcie jest rozluźniony i w ogóle...płynę nie jadę 😉  💘


Z pozdrowieniami dla Cioteczek w Kąciku  :kwiatek:

asds & Bandos



I od razu dopisuje...Nogi brudne po jexdzie..Czekamy na naszą kolejkę na myjce 😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.