Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 kwietnia 2010 19:35
Dzionka szczegóły lecą na PW 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 kwietnia 2010 19:36
cieciorka, a kto robil reszte? czyzbys dala mojemu M. aparat do zabawy?

Darolga bardzo sie ciesze! bede trzymac kciuki za 3 sprawe najbardziej!!

no wlasnie jak Anaa mi wysle pare zdjec z mojej jazdy w SKOKOWCE to costam tez pewnie wstawie 🙂 i w tym oto miejscu dziekuje KRowiczkom: Szafirowej, Aniee, oraz Koniczce za mila wizyte 🙂 jak sie zabezpiecze 😉 to szykujcie sie na re-vizyte w Bajardo 😉
wątek zamknięty
Raven, nie wiem, na razie matura a potem to juz z gorki😉 btw. przejezdzalam ostatnio kolo siwej, niedobrze to wyglada🙁
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
18 kwietnia 2010 19:45
kujka, nie- Dzionkowemu Wu 🙂
wątek zamknięty
Edziooooooooooooooooo! 😜 😜 😜


ehh no aż nie wierzę że tak się komuś może Gruby podobać 😀  :kwiatek:

Sankaritarina oj wiosna, wiosna 😀

Dzionka wiem że inny 😉 życie mu wraca wtedy 😀

ale fajne zdjęcia 😀 No i garb też  😁

Klami na razie majówka w Starogardzie a potem się zobaczy jak z czasem 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 kwietnia 2010 19:52
xxagaxx, bo bez garba nie ma szport-looku w skokowce, nie wiesz? xD

fajnie kicacie, ale Ci sie farci z tym fotografem ostatnio!
wątek zamknięty
kujka bo dostałam od zająca aparat i wykorzystuję koleżanki jak leci 😀 No i od marca zmieniłam stajnię, mam tu swoją ukochaną ekipę która dzielnie się spisuje w roli fotografa i nie tylko 😀 I co weekend na bank mogę mieć fotki 😉
wątek zamknięty
Ja to mogę coś wysłać/wstawić 🙂 tylko żeby wysłać to potrzebuję maila

Mnie też było miło - Gil jest mega fotogeniczny 😉 Oba chłopaki fajne 🙂
wątek zamknięty
kujka a gdzie zdjęcia?
Dzionka zdrowia dla Dzionka, znajduj treneiro i ruszaj w końcu na podbój parkurów! a wyglądacie bardzo bardzo ładnie
xxagaxx jakie konkursy jedziecie na majówkę?
wątek zamknięty
Anaa, w zasadzie to strzelam focha, że Dzionkowi ani-ani fotki nie zrobiłaś!!

Forta, szukam usilnie, spójrz do ogłoszeń 😀!! Dzięki 🙂
wątek zamknięty
Dzionka, wiesz co jakoś nie pomyślałam...  wyciągnęłam aparat tylko na placu, trzeba było krzyczeć jak wróciłyśmy 😉

Poza tym bez tej limonki to wiesz... nie ma lansu bez lansu a bez lansu nie ma fot :F
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 kwietnia 2010 20:11
Dzięki wszystkim  :kwiatek:
Jest wiosna, coraz piękniej, więc żyć sie chce  🙂 Konia bym chciała, ale chyba sie wstrzymam do po ślubie  😉

A tak w ogóle, to narzeczony zrobił mi parę zdjęć, ale są takie sobie.
wątek zamknięty
fin, to co jednak Iskra nie na sprzedaż, że dalej jeździsz?

xxagaxx, Edi wszedł do mojego Top koni voltowych słodziak 🙂

Nirv, bez obrazy ale straszne to zdjęcie pierwsze, Pamir wygląda jak szkapior jakiś 😉 w ogóle w opcji prawie-west mi się nie podobacie, sorry wolę was w klasyce.
wątek zamknięty
heheh słodki to on nie jest :P Ale jest kochany 😉

Zaraz po jeździe, puściłam go na trawkę. Tu na zdjęciu gdzie widać piasek zaczyna się placyk do jazdy 😀 I ja go tak mogę zostawić, i wiem ze nigdzie sobie nie pójdzie, nie zrobi aferki 😀 za to go kocham  😍

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 kwietnia 2010 20:51
obowiazkowy skokowy garbik:

😁
wątek zamknięty
aaa, zdjęcia niepokadrowane oczywiście więc zażalenia proszę kierować do wstawiających 😉
wątek zamknięty
kujka, Chyba Gil sie juz poprawil co? Fajnie wyglada🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 kwietnia 2010 20:58
Anaa, ojtam ojtam 😉

barbor, moze troszeczke, ale jeszcze duzo brakuje z lata 09'
wątek zamknięty
kujka, dawaj więcej tych fot lepiej 😉 :P
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 kwietnia 2010 21:08
Anaa, dopiero 1 porcje obejrzalam, zaraz poplynie wiecej 😉
wątek zamknięty
kujka, spokojnie sobie odpracujecie, btw. moja znajoma wybiera sie chyba w to samo miejsce do Syrii co ty, wiem komu podrzucic kolczyki 😁
wątek zamknięty
bo bez garba nie ma szport-looku w skokowce, nie wiesz? xD

zapamiętam, zapamiętam 😁 Swoją drogą, Kujka, chyba pierwszy raz widzę Gila w skokówce. Pasuje Wam!

Dzionka
, a te skokowe zdjęcia to z kiedy? Szybkiego powrotu dla Dzionka z L4 😉

xxagaxx
, szalejecie z tymi wysokościami. A Wy coś tak regularnie trenujecie, startujecie?

A na śląsku wreszcie piękna wiosna, niebo czyściutkie (gdzie ta islandzka chmura? :hihi🙂, więc i w teren się z koleżanką wybrałyśmy. Drugi teren Fuksa w tej stajni, pierwszy w nowe rejony. Zeszło nam z 2 godziny i dla zorientowanych zajechałyśmy do Tychów (z Katowic). Jestem dumna z mojego konia! Wszystko było dla niego takie nowe, autobusy, samochody, pociągi jeździły, psy szczekały, ludzie na rowerach, sarny w lesie- wszystko odważnie przyjął na klatę. Pofuczał, pofuczał, trochę się ponapinał na wszystko i było ok. Dowiedziałam się nowej rzeczy- boi się wody. Na początku było ciężko, bo musiałyśmy jechać obok stawów (pluskające ryby są takie straaaaszne! :emoty327🙂, strumyków, a w lesie niestety, nie było innej drogi przejazdu jak przez podeszczowe bagna. Ale daliśmy radę! 10 razy się musiał zastanowić, 5 razy pozawracać, ale z bożą pomocą (czyt. z pomocą doświadczonego kolegi) jakoś poszło. Potem już szedł jak stary.
Co więcej były to nasze pierwsze kłusy w terenie! I nawet na otwartych przestrzeniach był w 100% zatrzymywalny (a musi chodzić jako czołowy). Był nawet moment, że szedł sobie równiutkim kłusem w dole, na luźnej wodzy, zrelaksowany. I to na wielkiej łące wzdłuż zjadającego konie w całości szumiącego strumyka 😁
Oczywiście Pan Ogier musiał sobie porozmawiać ze wszystkim co się rusza, a już najbardziej gadatliwy zrobił się przy indykach 😁

A tak przy okazji jak jechałyśmy chodnikiem między ludźmi wracającymi z kościoła, to uświadomiłam sobie, że spełnia się moje marzenie z dzieciństwa- żeby tak sobie jechać konno przez miasto i żeby ludzie tak patrzyli i uśmiechali się... 😁

Z każdym dniem coraz bardziej kocham tego konia, a każdy wspólny mały kroczek do przodu, daję mi taką radość, jak nic do tej pory. Utwierdzam się tylko w tym, że mam robić swoje mimo wszystkich przeciwności...
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 kwietnia 2010 21:32
barbor, do eeee....  Damaszku?
wendetta senkju  :kwiatek:

Ciocia Koniczka na Gilerku (mam nadzieje ze sie nie obrazi):



i na koniec znow ja:


w skokowce dziwnie sie jezdzi, wiecie? :P
wątek zamknięty
kujka Eeee.... dziwnie to sie siedzi w ujezdzeniowce. A jakos ostatnio co mnie nie wrzuca na konia to akurat musi miec na sobie ujezdzeniowke... 
😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 kwietnia 2010 21:39
Ciotkę Koniczkę nie tak łatwo obrazić 😉
wątek zamknięty
Haha, obowiązkowy garb skokowy wyszedł super 😀! Wię-cej wię-cej!
Gil wyładniał bez dwóch zdań 🙂
wątek zamknięty
Burza, w takim razie - specjalnie dla Ciebie - Szmcio klasyczny ;]

mój koń robi sie coraz fajniejszy  🏇galopy są kontrolowane, co raz bardziej przypominają to co przypominać powinny  😁 ogólnie, po raz kolejny zakochałam się w moim koniu  😁  😍  💘





a nawet i galopy jako tako nadają sie do publikacji ;]
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 kwietnia 2010 21:51
Nirv, klusy faktycznie fajne! ale za owijki to  🤬
wątek zamknięty
a co z nimi nie ten?

ani, z kłusów jestem mega dumna  🏇
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 kwietnia 2010 21:55
Nirv, spojrz na zdjeciu w galopie np jak Ci zjechala z przedniej nogi
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.