Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 kwietnia 2010 18:02
Olkaa-zobaczymy, ale tak szczerze mowiac to wisi mi to co bedzie wyczyniac na wyjezdzie.Dla mnie najwazniejsze jest to, ze w koncu w 100% zaczal ze mna wspolpracowac w domu i sprawia mu to satysfakcje.Kiedys moze dojdziemy do tego by na wyjazdach bylo tak samo, a jak nie to tez nie bedzie tragedii 😉
A fotki bardzo chetnie.Juz od dawna nie mam nic nowego 🙁
wątek zamknięty
milusia No pewnie, masz rację, a Zwiastun i tak jest obłędny 😜 Ty zawsze rano jeździsz więc nie mam jak Cię przyłapać i zdjęć popstrykać :P
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 kwietnia 2010 18:20
Wiesz bo ja to tak prosto z poscieli w siodlo i tak do obiadu-tylko konie zmieniam 😁
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 kwietnia 2010 18:24
DynamoTristiaAngeel śliczne macie koniska 😀


Moje dzisiejsze.Ciężko się jeździło,ale w końcu trochę popracowałam 🙂 i jazda była na większym porządnym terenie.
wątek zamknięty
szafirowa jestem pod wrażeniem koniska 👍
A to nasze pierwsze w miarę przyzwoite galopy po przerwie:
wątek zamknięty
obiecałam koleżance zająć się jej koniem, a on dziś akurat rozwalił sobie nogę  😵 rana jak 5zł na koronce.  🙄 żyć będzie, ale parę dni postoi
wątek zamknięty
Fantazja, cudownie wyglądacie, z jazdy na jazdę coraz fajniej!

Atamanka, fajne kucowate gniade 🙂
wątek zamknięty
milusia wiem i za to Cię podziwiam (oczywiście nie tylko za to :hihi🙂  👍
wątek zamknięty
Burza, dzięki :kwiatek: A gniade zwie się Argos. Swoją drogą to wrzuć aktualne foty Piorka, coś dawno go tu nie widziałam 😁
wątek zamknięty
Atamanka, no właśnie tak mi się po głowie kręciło, że podobnie do Forty konia 😉 nie ma aktualnych, nie zrobiły się. Teraz długo pewnie nie będzie, zobaczymy 🙂
Dawaj coś więcej 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 kwietnia 2010 19:43
Koniczka będziesz bogata


Trzymam za słowo!
wątek zamknięty
Burza, nie bardzo mam coś więcej, co by się nadawało do pokazania 😁
wątek zamknięty
Muffinka - taki był akurat plan na sobotę 😉
wątek zamknięty
incognito dzięki, że pytasz. Powoli zaczynamy pracę. Główny cel to zgubić brzuch  😁 Powoli zaczynamy się jakoś dogadywać. W dodatku całkiem możliwe, że raz w tygodniu będziemy jeździć z trenerką 🙂


I najaktualniejszy Kucu pod siostrą.





A ja ostatnio miałam okazję pojeździć na czymś minimalnie większym niż Kucu  😁
Oregano Mills, całkiem fajny młodziasz 🙂


(Dobry garb 🙄 )
wątek zamknięty
Burza, dziekujemy ślicznie, a gdzie Piorek? jakieś zdjęcia?

a my dziś hopsałyśmy, dosłownie troszeczkę nad ziemią i pracowałyśmy nad zagalopowaniami i samym galopem
tak średnio czuje się w skokach, a nawet nie czuję się, ale kobyła to lubi i ratuje mnie
może niebawem jakiś zdjęć ze skoków się dorobię
wątek zamknięty
A ja to już bardzo dawno się nie udzielałam 🙂
Fantazja wielka przemiana, pamiętam jeszcze "starą" Fantazję 🙂 Cudo !  👍
Blondek kucyś jest przepiękny <3
wątek zamknięty
Ambrozja, dzięki  :kwiatek: , ja nawet mam tą "starą" Fantazję uwiecznioną na zdjęciach - masakra  😵
Milusia jutro rano będę, to pstryknę Wam fotki, więc lansik  😉 ps weź nugata
wątek zamknięty
Anaa rozumiem 😉 to może kiedyś wpadniecie do nas na taki plan sobotni 😉

Kurczę, jest u nas taka ilość muszek, upierdliwych jak nie wiem, że wczoraj mój koń zwiał z trawy - postanowił że tak będzie dla niego lepiej. A to koń który raczej jedzenia sobie nie odmawia w żadnej sytuacji. 😉

wątek zamknięty
Mój też wczoraj uciekał z trawy, ale dzisiaj wiał silny wiatr i muszki się pochowały - żarły więc trawę w najlepsze.

Dzionek dzisiaj kulawy w pień, widać, że go ta noga mocno boli 🙁 Wygoliłam mu koronkę wokół tej rany i jest równa okrągła, wielkości 5-groszówki. Boli go, zabiera jak się dotyka. Dzisiaj oczyściłam mu porządnie ranę wodą utlenioną i zasuszyłam gencjaną. Dobrze, że jest sucho, żadne syfy mu się tej koronki nie czepiają. Oby się szybko zagoiło i oby tylko od tej rany tak kulał :/

Za to Gil dzisiaj szalał 😀 W pełnej ogierzastej krasie kwikał dzisiaj do 2 grzejących się przed nim kobył na sąsiednim pastwisku. Wyglądał komicznie 😀 Ale one zakochane w nim po uszy 🙂

[quote author=_kate link=topic=14622.msg560165#msg560165 date=1271700273]
obiecałam koleżance zająć się jej koniem, a on dziś akurat rozwalił sobie nogę  😵 rana jak 5zł na koronce.  🙄 żyć będzie, ale parę dni postoi
[/quote]

_kate i co koleżanka robi z tą raną? Wezwała weta?
wątek zamknięty
Dzionka a u nas absolutnie nie było dziś wiatru, a i muszek nie było.

Mój koń ma na plecach dwie małe kulki/guzki...cos jakby go ugryzło. Ale jest to już kilka dni. Napewno nie od siodła. Nie mam pojęcia co to może byc.
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 kwietnia 2010 13:25
Dzionka jak dalej w pień kulawy to ja bym weta wolala. Od takiej ranki w pień kulawy być nie powinien, a już na pewno nie tyle czasu. Nie lepiej sie poradzić weta i mieć pewność co sie dzieje?
wątek zamknięty
Dzionka wołaj weta!!
ja żyję nadzieją, że w sobotę będzie ładna pogoda, bo jak będzie lało, to sezonu chyba nigdy nie zacznę  🙄
wątek zamknięty
No macie rację, umówię się z wetem, bo kuleje strasznie 🙁 Jutro akurat jest w stajni wet, bo szczepi, a ja cały dzień w pracy, grrr!!

Forta musi być ładnie, wszak przyjeżdżam wam kibicować!
wątek zamknięty
Dzionka superrrrr  🙇 😅 a jaki wet u was będzie?
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 kwietnia 2010 15:22
Blondekśliczne to Twoje 😀 oby udało się z tymi treningami 😉
wątek zamknięty
Dzionka
nie wołała weta. Myślę, że nie ma takiej potrzeby, bo rana jest powierzchowna a koń nie kuleje. Lekko skraca tą nogą, ale trzeba się przyjrzeć, żeby to zauważyć. Dziś go zobaczę, jeśli zakuleje, to wezwę weta.
wątek zamknięty
Ojojoj... cu tu tak weterynaryjnie sie zrobilo ??
Migiem do zdrowia i roboty wracac !
wątek zamknięty
my twardo pracujemy  😉 głównie ja, bo od dziś do odwołania telepię się na lonży  😉 😉 😉 😉
wątek zamknięty
my ostatnio spacerkowo leniwie
szczęśliwe jest życie staruszka czyli wygrzewamy się w promeniach popołudniowego słoneczka

po jakże stresującym spotkaniu z odkurzaczem- tak, odkurzyłam dzisiaj 2 konie- zostałam natchnięta przez czytanie Was  😁 (nosek wytarty (chociaz na zdjęciu wyszło jakby miała tam niewiadomo co a ma tylko siersc wytartą) od- aż jeden raz- niezałożonego futra...)
[img]http://lh6.ggpht.com/_MCqkx8ntGhI/S84BeIZDNNI/AAAAAAAAA4I/BevmI8zkIuU/s512/IMG_6299.JPGmg][/img]
i wiejski lans

teraz kiedy jeżdże rzadziej i krócej wziełam się za leniuchującą Bryzę, brzuch do ziemi, tłuszczyk się przelewa ale mam nadzieje, ze się ogarniemy i niedługo wrzuce jakieś fotki 🙂
swoją drogą cięzko chora i zmęczona życiem, co widać na zjęciu  😁 emerytka urwała mi się dzisiaj, uwiąz popażył mi ręce, a ona hepi latała sobie po łąco z uwiązem na uszach..  🙄
wątek zamknięty
LOVELY, przeuwielbiam Twoją rudą, jest piękna. I zdecydowanie jej nam skąpisz.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.