KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Moje plany :

-niciak fiolet
-impuls turkus
-dera w paski ???
-euro-stary 2

o mamuniu....dobrze ,ze ANKY zle leza na mojej  😁
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 września 2010 12:19
Na stronie Mustanga jest już odpowiednia zakładka. 😀
wątek zamknięty
Pursat, za dużo rzeczy tam na szczęście nie ma. 😀
wątek zamknięty
Caira, do czasu  😁
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 września 2010 12:27
Jeszcze nie ma. 😎
wątek zamknięty
Nic mi nie mówcie.  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 września 2010 12:46
Moje plany :

-niciak fiolet
-impuls turkus
-dera w paski ???
-euro-stary 2

o mamuniu....dobrze ,ze ANKY zle leza na mojej  😁

nie ma impulsa turkusowego, chyba ze chodzi ci o brillanta 😉
wątek zamknięty
jak to nie ma ?  😲 od kiedy nie produkuja ? i czemu ? 🤔
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 września 2010 12:52
przejzyj te fotki katalogowe impulsy sa tylko po 1 z kolekcji i to jakis granat i niewiadomo co
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
01 września 2010 12:54
Strzeżcie się! Nadszedł wspaniały czas dla szmatoholików, dzień zagłady natomiast dla ich portfeli!  🏇
Koniu - od dziś nic nie jesz, za to będziesz miał wór nowych szmat! Idziesz na to?  😂

Już dawno nie było tak, że podobało mi się praktycznie wszytko z nowych kolekcji (no, może poza majtkowo różowymi ESami).
To kiedy okradamy ten bank?  😁

wątek zamknięty
już miałam płakać, że nie kupię wszystkiego, ale kupię niciaka fioletowego albo cottona zielonego (a jak odróżnić brillanta od impulsa) ?  🤔wirek:
vissenna taak! już dizś w nocy!  🏇
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
01 września 2010 12:57
Vissenna - Mnie zagięła ta kolekcja .. dla siwego ahhh!  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 września 2010 13:03
już miałam płakać, że nie kupię wszystkiego, ale kupię niciaka fioletowego albo cottona zielonego (a jak odróżnić brillanta od impulsa) ?  🤔wirek:
vissenna taak! już dizś w nocy!  🏇


Impulsy wykonane sa z tkiego zamszowego materiału cottony to chyba bawełna tak jak cotton
wątek zamknięty
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
01 września 2010 13:13
vissenna, powiedz tylko który. U mnie w pobliżu jest sześć 🙂.
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
01 września 2010 13:21
Ja się będę czaić na granatowego niciaka. Bo fiolet do rudego to chyba nie bardzo, nie?
wątek zamknięty
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
01 września 2010 13:22
fiolet do rudego... czemu nie...
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
01 września 2010 13:25
granat chyba lepszy od fioletu ten jest za jasny
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
01 września 2010 13:38
No właśnie też mi się widzi, że za jasny, choć tragedii pewnie by nie było. Ale granat praktyczniejszy i ładniejszy 🏇
wątek zamknięty
Umarłam  😵. I tak już jestem bankrutem, a MUSZĘ mieć turkusowego cottona i lawendowego niciaka... Skąd ja na to pieniądze wezmę?  😜


jeny ja tak samo
wołają do mnie "weź mnie"
wątek zamknięty
Zawiodły mnie niciaki trochę liczyłam na coś lepszego 🙁 Ale źle nie jest IMO lepsze niż rok temu . Podoba mi się kantar i czaprak granatowy ,ale potrzebuje derki ;P tylko średnio podoba mi się ten napis wielki Eskadron :P może kupie niebieską derkę polar jak będzie z tej zielonej kolekcji i  niciaka granatowego ? Albo na odwrót.
wątek zamknięty
Ja kulturalnie zaglądnęłam dwie strony wstecz, a miałam się zapytać o derki zimówki, ale widzę, że są. Śliczne, ten turkus jest bezbłędny, czekam tylko, żeby wyraźniej te kraciaste zobaczyć. Mam nadzieję, że też będą w przystępnych cenach jak o tej pory.
wątek zamknięty
no to po mnie-Niciak. Rodzice mnie wydziedziczą  😁
wątek zamknięty
ahahah ale jazda 🙂 kolory niciaków to dokładnie te, które za mną łażą od hohohohooo, nawet derkę taką zamawiam 😀
chyba kupię tego cottona i poprostu naszyję coś na konika...
wątek zamknięty
Turkusy z brązem są fajne, chociaż na kolana mnie nie rzucają. Ten granatowo-zielony to jakaś pomyłka... A co do Niciaków... Właśnie wkleiłam obrazek kolekcji na gg i jęczę mojemu blondynowi, że takie nędzne te kolory, czy w ogóle mógłby sobie wyobrazić, Kuc w takim majtkowym fiolecie  wyglądałby przecież beznadziejnie... Blondyn na to się ze mnie nabija, że jak tak konia wystroję, to mogę go od razu nazwać Milka... 😉
wątek zamknięty
Quanta - To zabawne, ale 20 minut temu mój Prawie Blondyn powiedział mi to samo "Tam wiesz, gdzie ten konik czy coś, to mogła by być krówka, ta wiesz - Milka?" hehe za to turkusy z brązem jak najbardziej do mnie przemawiają.
wątek zamknięty
Amarotsa, chłopaki mają zatem jednoznaczne skojarzenia 😉 Ale nic dziwnego, podobno rozróżniają tylko 16 kolorów :P
wątek zamknięty
mi się podoba milkowy niciak
wątek zamknięty
Kurde....zakochałam się w derce Eskadrona.  😵  Tej z wielkim snobistycznym/burackim  napisem Eskadron. Na górze turkus, na dole brąz, napis i rysunek biały. Śliczna.  😍
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
01 września 2010 16:13
o mamuniu... 😵





już wiem jak będzie wyglądać zimowa derka Belfasta 😜 😜

Ja też wiem  😜
Idę obrabować bank...  🥂
wątek zamknięty
turkusowa kolekcja boska i akurat do mojego futerka mattesa który tez jest turkusowy  😁 nici tez sliczne ta derka w paski <3 tylko mam juz troche za duzo tych derek 🙁 i sie tak zastanawiam czy ten milkowy czaprak bedzie pasował do rudego...bo konia z boku ma slicznego,a te pady niciakowe sa duzo mniejsze niz normalne?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.