Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dance Girl ale kupujesz zagranica przez internet czy sama jeździsz do sklepów? No i gdzie kupujesz, bo też bym chętnie pooszczedzała 🙂
Dance Girl też chętnie się dowiem 🙂
na www.koniesklep.pl od soboty do poniedziałku 30% na wszystko i darmowa wysyłka
larabarson, azazu93, to żadna tajemnica, kupuję na kraemer.de, niestety dostawa do PL zawsze kosztuje 15 EUR ale jak robisz tam wszystkie zakupy to masz coraz większe zniżki (5%, 10%, 15%, 20%). Ta firma ma też bardzo duże sklepy przy autostradach w Niemczech i Austrii, więc jak gdzieś jadę to zawsze wstąpię i kupuję rzeczy, które trzeba mierzyć albo takie niezbyt poręczne do wysyłki. Numer klienta jest taki sam na obydwa kraje. Więc jak jesteście w okolicach Berlina, Norymbergi, Monachium, Wiednia, Graz, Hamburga etc to zawsze można podjechać.

Moi znajomi też powoli przestawiają się na Kramera bo różnica w cenach jest spora a jakość produktów dobra. Większość suplementów tez tam kupuję. Pasze kupuję w PL bezpośrednio ze strony producenta. Żeby się opłacało to trzeba kupić paletę, ale dogaduję się z kimś, żeby tę paletę podzielić na pół.

No i najbardziej się opłaca, jak macie konta w EUR z podłączoną kartą. Ja kupuję EURo jak zniżkuje, żeby potem nie przepłacać i żeby banki mnie nie orżnęły na kursie. Ale to już insza inszość.

Właśnie kilka razy widziałam przy autostradach te sklepy ale pomimo moich najszczerszych chęci nie było możliwości zatrzymania się tam 😉 No nic, muszę się przyjrzeć tym cenom w Kreamerze.
larabarson, one są w kompleksach z innymi sklepami i zawsze jest zjazd z autostrady ale jak widzisz kostkę z niebieskim koniem i jedziesz 150 km/h to już rzeczywiście jest za późno. Musisz wcześniej wiedzieć, że chcesz zjechać. Ja jak jadę to patrzę wcześniej czy jest Kramer po drodze plus od razu tydzień wcześniej "powiadamiam" męża, że podróż będzie trwała dłużej o 2 godziny i potrzebne jest miejsce na zakupy ... jak powtórzę to odpowiednią ilość razy to się nie burzy  🤣
A propos zakupów w sklepach zagranicznych. Ja kupowałam w equestrianclearance, mieli dobre ceny i tanią wysyłkę do Polski, ale się zlikwidowali. Moze ktoś zna jakiś podobny sklep angielski?
Dance Girl a pasze od jakich producentów najczęściej bierzesz żeby właśnie było "tanio i smacznie" 🙂
Dance Girl haha dobre z tym mężem - u mnie pewnie byłoby tak samo  🤣 A Kramera widzę najczęściej jak jedziemy autokarem na narty i to dlatego nie mam możliwości zatrzymania się tam. Zawsze po minięciu tego sklepu jeszcze długo powłóczę wzorkiem za niebieskim konikiem  😁
trusia ja nie znam 🙁 Chciałam się tam obłowić jak tu przyjechałam to sie okazało ze juz nie ma!  😵
Kramer od dzisiaj do poniedziałku 2 kwietnia -20% na wszystkie bryczesy.
W Hidalgo od dzisiaj do poniedzialku 16.5% rabatu na wszystko- co ciekawe pasze i suplementy również. Kod rabatowy: ALEJAJA2018
DanceGirl Własnie mam upatrzone jeansowe bryczesy w Kramerze 🙂
Ja właśnie kupiłam 3 pary letnich  😍. Rabat nalicza się dopiero w koszyku.

ja się chętnie dołączę do zamówienia, żeby podzielić koszty przesyłki
Rzuciła się może komuś darmowa wysyłka na paszę hippolytu (krauter musli dokładnie potrzebuję) lub jakiś rabat na nią gdzieś?
na www.koniesklep.pl ta darmowa dostawa mi nie działa, cały czas dodaje 15zl do zamówienia, czy komuś się udało zamówić z dostawą za free?  🤔

30% off też nie zadziałało ale kupuję produkt z wyprzedaży więc może nie być objęty dodatkową zniżką...
na fb napisali "Rabat 30% oraz darmowa wysyłka niestety nie naliczają się same.Prosimy o składanie zamówień, a my "uporządkujemy" to we wtorek 🙂"
oo super, dzieki azzawa :kwiatek:
Ja teraz weszłam na stronę to ceny są po rabacie - rano jeszcze były normalne.
tam się dziwne rzeczy dzieją- zapakowalam do koszyka towar za 160 zł, a po kliknięciu w niego otwiera mi się na stronie za 250 , ale w koszyku jest dalej po 160.
Znać informatyk jajca goli tfu maluje 😉 na Święta i nie ma czasu na pierdolety.
teraz chciałam skończyć koszyk i już mi przeskoczyło w koszyku na 250. ale mam zdjęcie na dowód 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
31 marca 2018 18:21
ja zrobiłam zamówienie ale kompletnie nie wiem czy to były ceny po rabacie, przed rabatem, są też zamówione pasze, wysyłka naliczyła się 15 zł, mimo że piszą że 15 zł to do 30 kg, a gdzie indziej że gratis... zamówienia nie opłacam dopóki sklep się ze mną nie skontaktuje
ktoś robił kiedyś zakupy w koniesklep ?? jakie opinie, bez problemu wysyłają towar po wpłacie na konto ?? proszę o opinię
Tak jest to sprawdzony sklep.
drobcio wielkie dzięki  :kwiatek: nigdy nie robiłam u nich zakupów, a trafiłam na mega cenę paszy dla mojego młodziaka więc robię spory zapas  😀
Na koniesklep jest info, ze promocja nie dotyczy pasz a ceny maja obnizone. Kupowal ktos?
Moze maja po prostu obnizone. Cena na stronie jest cena zobowiazujaca wiec bym robila zakupy i ew
Zrobila prt screena.
A czy ktos tak jak ja ma problem ze mozna zaznaczyc jedynie odbiór osobisty? Włozyłam pasze do koszyka i nie widze opcji wysylki

EDIT: po włożeniu jednego worka jest opcja wysyłki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się