Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

ooo... i to jest promocja http://arcus-konie.pl/ko/derki/derka-horze-elite-2.html
ale ja szukam 145 i z jakimś malym wypełnieniem jak nie tylko z polarkiem...

jak coś znajdziecie - ale naprawde ekstra - dajcie znać 😉 choć bardzo mnie to zdziwiło, to zdaje się yorkowe nie przemakają chyba najdłużej (testy na brzózkowych po pożarze)... (moze poza eskadronami które fatalnie się ukladaja, a na moim to już w ogóle porażka...) - więc chętnie na nie 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
02 lipca 2012 19:54
moniland, tak swietnie zaczelas z bonem, taki fajny odzew, i tak teraz sama sobie robisz antyreklame 🙁. To prywatne forum, wlasciciel ma prawo narzucac zasady. I specyficznie tutaj jest, ze szczerego serca radze, nie zlosc sie tak. Jesli oszczednie i naprawde okazje bedziesz tu wrzucac nikt Cie nie pogoni, moderacja zareagowala dopiero po dluzszej chwili...

Aaa, ta derke z Villahorse polecam, Babcia u nas nosila cala zime, zaden deszcz jej nie ruszyl, napradwe zaden.
to czekam i wypatruje promocji także na nie w takim razie  :kwiatek:
Dla mnie beckersport to już antyreklama z tymi bonami i podniesieniem cen w sklepie ;-/
Po co to wszystko?
Nie lepiej było dać rabat na produkty danej firmy?? A nie teraz podwyższać ceny bna wszystkie produkty o 20 % ????  🤔

Dla mnie to poważny minus, pewnie zrobię tam zakupy z przypadku, bo będę zmuszona. Zero profesjonalenego podejścia, co to za reklama dla sklepu, tam pracuje jakiś menager, osoba od wizerunku sklepu?
[quote author=szemrana link=topic=15196.msg1444722#msg1444722 date=1340835135]
Pytałam o ceny pasz. Odpowiesz ?

"ceny ustala producenti sa one uzaleznione rowniez od dodatkowych kosztow

wiele czynnikow na to wplywa
[/quote] probujemy robic co w naszej mocy dla dobra klientow, jednakze nie wszyscy jak widac sa to w stanie zrozumiec."


ja również jestem pod wrażeniem ogromu nieprofesjonalizmu prezentowanego przez właścicielkę. Chciałam się tu zaopatrywać w pasze spillersa, ale patrząc na powyższe - juz mi się odechcialo. Zwłaszcza biorąc pod uwagę nowe ceny  🤔wirek:
Jasne, najlepiej puścić sklep z torbami, niech pooddają asortyment za darmo a najlepiej jeszcze dopłacą a właścicielka jedzie zbierać truskawki do Niemiec.
Dorosłe baby a jak dzieci...
Jak dzieci? Jak dla mnie to jak dzieci zachowali sie marketingowcy w beckersport. bo albo totalnie zle przekalkulowali akcje promocyjna - co juz o nich dobrze nie swiadczy,albo zalozyli ze klienci sklepu sa idiotami. skoro w dystrybucji bylo dajmy na to 100bonow, na caly asortyment to albo trzeba bylo podniesc te ceny przed promocja - tak zeby ludzie tego nie zauwazyli,albo nie podnosic wcale. Jak sie powiedzialo a to trzeba powiedziec be. albo jeszcze inne wyjscie - przyznac sie do bledu. powiedxiec wprost - drodzy klienci, niestety akcja w takim wymiarze nas pograzy wiec musimy ograniczyc asortyment w promovji do... mysle ze ludzie predzej zrozumieja to niz takie hocki klocki jak sie dzieja.
a w ogole mozna zmieniac ceny w trakcie promocji? w zaprzyjaznionej firmie (nie konskiej)wymagania grupy tego zabraniaja-ktos wie czy to nie jest jakos regulowane?
Baś Nie będę komentować Twojego postu.

Jak ktoś mi daje do wydanie 1000 zł to idę do sklepu i kupuję to co mnie potrzebne. A to, że kupię pasze na których ma najniższy zarobek to nie jest niczyja wina. Mam kupic kanarek za 50 zl, bo tak będzie uczciwiej?

Ja po prostu tego nie rozumiem. Nowy sklep, robi promocję, żeby przygarnąć klientów i jak rozumiem zachować ich przy sobie. Czy osoby które założyły ten sklep i z tego wynika też go czynnie prowadzą maja jakieś wykształcenie z zarzadzania, marketingu??? W sumie to wystarczyłoby logiczne myślenie. Od lat są promocje w sklepach jeździeckich, ale zawsze z wyłączeniem pasz i książek. Ciekawe dlaczego  😎
[quote author=BaŚ link=topic=15196.msg1449791#msg1449791 date=1341293093]
Jasne, najlepiej puścić sklep z torbami, niech pooddają asortyment za darmo a najlepiej jeszcze dopłacą a właścicielka jedzie zbierać truskawki do Niemiec.
Dorosłe baby a jak dzieci...
[/quote]

To po co robić promocję, która przerasta możliwości sklepu?
Zwłaszcza,że w trakcie były "dorzucane kupony", później zwiększono ich cenę i zmieniono zapis informujący o całym asortymencie sklepu.
Podwyżka cen pasz, usunięcie "literatury", mimo, iż początkowo była.
To jest reklama i promocja?

Najpierw trzeba zaplanować, przemyśleć a później się za coś zabierać, a jak się nie ogarnia to poprosić kogoś o pomoc ( to żaden wstyd) albo zająć się czymś innym.


I oczywiście to Klient marudzi i wybrzydza, bo przecież taka super promocja a "dorosłe baby" się czepiają...




Ale sklep ma chyba prawo zmienić asortyment i ceny..
Generalnie tak, ale jak jest jakis okres promocyjny?
Pewnie, że ma prawo natomiast jeśli robi to w dzień/dzień po sprzedaniu kuponów to na czyją niekorzyść działa?
Ludzie już mają kupony więc i tak je wykorzystają ale niejednemu niesmak zostanie.
Pasze nie zdrożały nigdzie poza tym sklepem jak wspomniały dziewczyny..
W Hooksie spora wyprzedaz/promocja.
jak już tak o becker, derkach i kuponach...to jeszcze tak sobie za-off-uje 😉 (niby o promocjach, ale jednak o derkach :P)
bo tak pomyslałam, że jesli mam te 50 % zniżki, to moge kupić droższą dere i wyjdzie mi na to samo... tylko czy napewno droższa będzie lepsza? ktos może używał
http://beckersport.pl/index.php?cPath=27_24&str=50&sort=5a&page=1 ? (przeciwdeszczowe Waldhausen - edna z kapturem, druga bez, ale chyba takie same pozatym)
nieprzemakają? mają być na zime ... a może porównanie do tych sprawdzonych? yorka i villa? bo po promocji cena taka sama:P

a one tez po akcji kupon podrożały? :>
A ja tam jestem zadowolona z promocji Beckersa.
Byłabym jeszcze bardziej zadowolona gdyby nie moja nieuwaga i gdybym kupiła 3 różne bony.... a że kupiłam 3 po 49 to dwa musiałam oddać.
Jeden wykorzystałam bezpośrednio w sklepie i za 49zł kupiłam czaprak eskadrona i smaczki.
Podnoszenie cen było trochę śmieszne ale co z tego skoro i tak kupiłam ten czaprak duuużo taniej niż normalnie?
Gorzej z tymi paszami i książkami... ale czy próbowałyście oddać bony?
[quote author=BaŚ link=topic=15196.msg1449791#msg1449791 date=1341293093]
Jasne, najlepiej puścić sklep z torbami, niech pooddają asortyment za darmo a najlepiej jeszcze dopłacą a właścicielka jedzie zbierać truskawki do Niemiec.
Dorosłe baby a jak dzieci...
[/quote]

Tak Baś, biedne, wredne klientki, jędze rzuciły się na promocję, którą przygotował dobry i kochany sklep 🤔wirek: Niestety, jak się robi jakiekolwiek działania marketingowe, to trzeba je przemyśleć, przygotować, przetestować.
Rozumiem, że wysyłka pasz zabolała, bo przy marży rzędu 20% do zamówienia klienta za 300 zł trzeba by dorzucić lekką ręką za 240 zł (minus te grosze, które odda kupbon, razy np. 20 takich kuponów) - ale to było oczywiste od początku. Wystarczyło ograniczyć promocję do wybranych marek. Promocja dotyczyła całego asortymentu (było to wyraźnie napisane). Niestety, jak się nawarzyło piwa, to trzeba to z honorem wypić. Podnoszenie cen w trakcie trwania promocji to sprawa, z którą z lubością przyjrzałby się UOKiK, oni wręcz kochają takie wpadki. 🙄

To zupełnie tak jak ze sklepami, które wszędzie epatują hasłem darmowa wysyłka wszystkiego 😁 A potem się okazuje, że klient kupił paletę lizawek, gdzie koszty wysyłki są wyższe niż towar i bardzo mętnie trzeba tłumaczyć, że towar jest niedostępny i trzeba sprowadzać z innego źródła 😉
Zawsze trzeba myśleć, a już szczególnie w biznesie 😫
eqiushop -20% na eskadrona/pikeura/kingsland  😀 biedny mój portfel
Wracając do beckersport.pl czy tylko ja mam problem z kontaktem i brakiem wysyłki zamówienia?

PS. w hooksie Artemis sporo taniej  😍
Louisa zadzwon. Quanta jaki biedny, bedzie mu lzej!
Od dwóch dni próbuję się dodzwonić, co prawda w pracy jestem więc nie wiszę cały czas na tel, ale kilka razy próbowałam, sygnał wolny nikt nie odbiera  👿.
Będę próbować
Insomnia_90   equo ius civile
04 lipca 2012 10:11
Louisa masz ten sam problem co ja. zamówienie złożone i opłacone 26.06 kontaktu brak, telefonu nikt nie odbiera ( dziś próbowałam już kilka razy). 😤
Super sobie reklamę i promocje sklep zrobił nie ma co...
ja kontaktowałam się w sprawie zamówienia, i jakoś przedwczoraj właścicielka wyjechała na 2 tygodnie i pisala ze nei bedzie odp., moze ma jakieś zastępstwo? no chyba powinna..., no ale ze kontakt będzie utrudniony bo ona nei będzie miala dostępu do neta.
Oj dziewczyny czarno to widzę. Ja też złożyłam zamówienie w becker i nie mogę się dodzwonić. No na razie zostaje nam cierpliwie czekać  👀
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 lipca 2012 10:32
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg1451285#msg1451285 date=1341393924]
ja kontaktowałam się w sprawie zamówienia, i jakoś przedwczoraj właścicielka wyjechała na 2 tygodnie i pisala ze nei bedzie odp., moze ma jakieś zastępstwo? no chyba powinna..., no ale ze kontakt będzie utrudniony bo ona nei będzie miala dostępu do neta.
[/quote]

No po prostu jaja.....
Jakie macie statusy tych swoich zamówień?

1)zamówienie realizowane
2)zamówienie przyjęte ?
Realizowane, z tyym ze ja bralam towar z terminem 7 dni na realizacje.
tzn napisala zanim wyjechala, uprzedzając. napisala ze albo zloze teraz (a nie moge sie zdecydowac) albo za 2 tyg jak wroci to sończymy "100 pytań o", bo nie bedzie miala neta, nie bedzie na coś tam odp (zrozumialam ze na pv bo tu z nią pisalam) i będzie utrudniony kontakt. ale ktoś tam na sklepowe na pewno będzie odp... moze wolniej bo nie ogarnia, ale będzie...no inaczej chyba być nie może  😲
zamówienie realizowane, tylko ja brałam towar dostępny na magazynie (dalej jest dostępny).
Moje zam jest z 28.06 i w ten dzień kontakt był jeszcze super. We wtorek jak nie otrzymałam info o wysyłce ani towaru napisałam maila, potem drugiego, potem zaczęłam dzwonić...
Napisałam tutaj żeby sprawdzić czy po prostu mam pecha, czy może faktycznie jest jakaś większa lipa.

No sorry! wyjechać na dwa tyg i zostawić zamówienia w realizacji  🙄, na stronie też nie ma info o żadnym urlopie...
Weźcie nawet nie straszcie.... ja zamówiłam w piątek, tylko myślałam, że to opóźnienie spowodowane jest tym, że dostępność jednej z rzeczy jaką zamówiłam to 7 dni....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się