Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Extra, myslalam właśnie o exxentialu! Dziękuję za Wasze opinie! Ja z kolei z pewnością dokupię czapkę na zimę 😅
Ja pare dni temu Exxentialq zwróciłam, bo totalnie mi nie leżał. Do tego wykonanie jakies takie marne według mnie.
Fokusowa, ooo nieee 😜 Na szczęście dziś zlokalizowałam je stacjonarnie, także pojadę najpierw przymierzyć zanim kupię...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 maja 2023 07:48
malaga, Przymierzyć kask to trzeba koniecznie! Każdy ma inna budowę i nie wszystkim pasuje to samo.
zembria, tak, jasne że trzeba. Wizyta stacjonarna jest natomiast alternatywa do zamawiania z neta i ewentualnego odsyłania tam i z powrotem 🙂
A ja się skusiłam, tym bardziej że były przecenione - kupiłam tego Uvexa exxential 2, wczoraj przyszedł i zostaje, bo naprawdę fajnie leży na głowie.
Niby jakieś ryski, bo powystawowy, ale tak niewidoczne, że pewnie po kilku terenach w lesie pod gałęziami będzie wyglądał dużo gorzej, a ze 250 zaoszczędzone.
Na dodatek lekki jak piórko, a takie lubię.
_Gaga, KASK Kookie Lady - do 1,5 koła
Dziewierz, dużo bardziej mi się podoba star lady - tj przekonuje mnie siatka wywietrznikowa, nie wiem jednak jak jest wielki. Generalnie wiem co mierzyć: Samshielda i Kask. Teraz czekam na Cavaliadę w Świnoujściu lub CSIO w Sopocie - może tam coś będzie względnie moim rozmiarze. Dzięki 🙂
_Gaga, w pegazshop akurat są jakieś przeceny na niektóre kaski KASK 🙂
Kayraa, super, tylko chcę najpierw przymierzyć, co z resztą wszyscy sugerują. Niestety na miejscu nie mam ani KASKa ani Samshielda 🙁 zatem czekam do CSIO / Cavaliady (jestem na obu imprezach). Tam coś pomierzę 🙂
_Gaga, jeśli ci cokolwiek to pomoże to w kasku mam identyczny rozmiar jak normalnie, w samshield 1 wyżej. Więc gdybyś ewentualnie skusiła się na próbę przez internet to bierz swój rozmiar.
A ja mam w Samshieldu dokładnie swój, więc chyba nie pomoże. 😀
Poczekam na oferty targowe , tj. opcję przymiarek. Dzięki 🙂
Mam w czym jeździć. Nowy kask to raczej kaprys, niż realna potrzeba 😉
Używacie jakiegoś daszka od słońca? Wyszukiwarka nic nie wypluwa, albo wpisuje złe hasła.. 😉
Jedyny jaki znalazłam aktualnie dostępny to ten https://horse-trade.pl/pl/p/Daszek-przeciwsloneczny-PS-OF-SWEDEN-Kimberly/9450 kojarzycie jakieś inne?
_Gaga, nie nastawiała bym się na Świnoujście- będzie mało sklepów z małą ofertą z tego co rozmawiam z wystawcami.
Do tego z towarem będą celowali w to, czego Niemcy nie kupią u siebie.
kotbury, to co mam zrobić? Pracuję na tych dwóch imprezach, zatem próba przymiarek w Sopocie i Świnoujściu to chyba najrozsądniejsze wyjście na teraz? W Szczecinie mogę sobie poprzymierzać Yorka 😕
_Gaga, zadzwoń do Magdy Nowaczyk i dowiedz się, kto jej już potwierdził udział. wtedy zadzwoń do tych sklepów i sobie znegocjuj, żeby ci wzięli to, co chcesz przymierzyć.
Nie obrażą się. wręcz przeciwnie.
kotbury, nie wiem nawet czy na 100% czas znajdę na oglądanie kasków, poza tym wcześniej mam CSIO w Sopocie. I nie mam kompletnie ciśnienia. Znajdę coś - super. Nie, to trudno
Zwłaszcza, że nie mam pojęcia co chcę mierzyć. Chcę zobaczyć i przymierzyć, nie mam zatem jak poprosić o przywiezienie czegoś konkretnego...
Ja od dwóch tygodni mam KASK Star Lady. Szczerze mówiąc wolałam KEP-a, ale co bym nie robiła i jaką zniżkę bym nie dostała to wychodził plus minus 1000zł więcej w konfiguracji takiej jak mi się podobał od podobającego mi się Kaska.

Kask w końcu wzięłam w swoim rozmiarze (53) i jest ideolo. Na głowie go praktycznie nie czuć. Za to czuć jak wiatr wieje po głowie co jest genialne bo głowa mi się masakrycznie poci. Tak przynajmniej nie umieram z gorąca.
epk, ja mierzyłam właśnie Kask i myślę,że wyglądam w nim dziwnie.
No ja nie wyglądam dziwnie. Dla mnie za to ludzie wyglądają dziwnie w tych kaskach co ty masz 😉. To raczej odczucia subiektywne 😉
epk, no wiem, że subiektywne dlatego piszę,że wg mnie wyglądam w nim dziwnie.
A masz daszek polo czy zwykły?
W zwykłym wg sprzedawcy wyglądam jak Skrzyczka 🤣 więc całkiem źle 😜
A w Polo niby ok, ale ja myślę,że nie.
Poka foto?

Wstawię tu kilka fotek i mi napiszecie czy lepiej Kep czy Kask czy dziwnie we wszystkim prócz Owena😝
Perlica, no mam model Star Lady, on jest tylko w wersji z szerokim daszkiem.
Dodaje foto w różnych kaskach. Proszę o opinie. Tu Kask z polo.
20230602_180835.jpg 20230602_180835.jpg
20230602_180832.jpg 20230602_180832.jpg
20230529_114441.jpg 20230529_114441.jpg
20230529_114436.jpg 20230529_114436.jpg
Teraz KEP. Daszek zwykły.
20220811_131748.jpg 20220811_131748.jpg
20220811_131741.jpg 20220811_131741.jpg
No i obecny Owen, do którego nie mam zastrzeżeń.
SPF_9299d (33).jpg SPF_9299d (33).jpg
SPF_9299d (11).jpg SPF_9299d (11).jpg
Perlica, jak dla mnie w Kask super! 😊
Też mi się na tobie ten Kask najbardziej widzi. Ładnie ci w nim.
No w KASKU super
Ej no kurde, a nie mam jakby za małej twarzy do niego ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się