kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

ja to już patrzę sporadycznie, bo mi cały transfer małpa wykorzystała
Czy ktoś widział kiedyś łeb tej kobyły? Co nie zajrzę to tak samo stoi, widać od łopatek do tyłu.. Co ona przywiązana czy ma okno z tamtej strony? Ale brzuch ogromny, obstawiam że dzisiaj w nocy będzie rodzić 🙂
Widział, widział.
my juz tak chyba trzeci dzien obstawiamy 🙁
tam ma siano. wcześniej stała na środku, bokiem  i co tylko drgnęła już krzyczeliśmy, że rodzi/albo pęka
i nic...
nikt to chyba nei widział jak się rusza - bo ona w pół -śpiączce jest. zamknięta bez światła dziennego w izolatce ;/ (widzicie jak róznica jak drzwiczki zamkniete? te ściany sa pełne, do samego sufitu 🙁 )

mtl   I M Equestrian
17 stycznia 2013 20:12
Czy ktoś widział kiedyś łeb tej kobyły? Co nie zajrzę to tak samo stoi, widać od łopatek do tyłu.. Co ona przywiązana czy ma okno z tamtej strony? Ale brzuch ogromny, obstawiam że dzisiaj w nocy będzie rodzić 🙂


tez tak pomyslalam, ale po dwoch dnia zobaczylam i glowe  🤣
PumCass   zachowaj zimną krew!
17 stycznia 2013 20:14
specjalnie dla Dzionki jest teraz i głowa  😀
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
17 stycznia 2013 20:23
Tak sobie co jakiś czas patrzę i nasuwa mi się jedna jedyna myśl-ależ ona się musi nudzić!Nic dziwnego,że cały czas śpi,chociaż to trochę dziwne-zamknięta na 4 spusty a żadnej reakcji..albo przyzwyczajona do tej całej izolatki albo jej dają coś na sen? 😉 Bo aż dziwne to jej zachowanie a dodając do tego,z ejest w zaawansowanej ciąży to już w ogóle dziwne mi się wydaje.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 stycznia 2013 20:28
Co do ściółki, gdzieś widziałam taki granulat co się rozpada na taki jakby piasek, może to to? 👀

Dzionka, brzucho to ona ma taki odkąd ją oglądam czyli od jakiś 3 dni i jakoś się do porodu nie zbiera 😁

Jakoś jej brzydko ten ogon zwinęli :/
Widzę głowę, pierwszy raz 🙂 Jest 12 w południe, chyba małe szanse żeby się teraz zaczęła źrebić... Ciekawe czemu taka izolatka, ale kobyła nie wygląda jak by bardzo cierpiała z tego powodu.
Mi sie wydaje ze ona juz jest w takim stanie ze jej to obojetne czy ma okno czy nie czy spi czy nie ona napewno chce juz urodzic😀 w takim stanie to napewno sie zle czuje...biedna.
Ona nie śpi. Ona żre.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 stycznia 2013 20:41
Dzionka, widziałaś głowę a ja ci akurat chciałam wrzucic screena 😁

O rany, jakie tu emocje 😀 ja też podglądam co jakiś czas, ale znając moje szczęście najważniejszy moment przegapię  😂
Madzia to chyba stoi w psychiatryku i leczy się na depresję, a nie jest na porodówce. Straszliwie flegmatyczna jest.

A wczoraj ją podglądając myślałam, że to już. Coś ją w każdym razie bolało bo zadzierała górną wargę do góry, zaczeła lekko grzebać. Bardziej to wyglądało jakby miała kolkę w pewnym momencie.

A dzisiaj nic się nie dzieje.
Misskiedis, oo, aż tak nie widziałam! Jaka piękna odmianka! Dziękówka 🙂
agaEl- też to widziałam - to z wargą. Ale dziś o 4 rano stała i dwa razy parła, jak nic.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 stycznia 2013 21:05
Dzionka, na stronie ich stajni jest cała galeria kobyłki, galeria jej brzuszka, historia ciąży i zdjęcia wymion jak nabierały, wszystko z datami 🙂
link do strony Maddie (a dokładniej A Midnight Affair)
Link do ciąży (można zobaczyć zdjęcie tatusia 🙂 )
Maddie śpiochu! Wake up i przyj!  🏇
O rany, jakie tu emocje 😀 ja też podglądam co jakiś czas, ale znając moje szczęście najważniejszy moment przegapię  😂


emocje? tak mi się (już jakiś czas temu) skojarzyła scena z "Rejsu" :
"bo w tych polskich filmach nic się nie dzieje, tak stoją, rozmawiają i nic , żadnej akcji..." (taki luzny cytat)

o... i jeszcze kiedyś do nas (do ośrodka) przyjechała taka znana (w kręgach chyba:P) artystka kręcić film ...opowiadała że musi być, akcja, treść, fabuła...no wiadomo.  po kilku godzinach jeżdżenia wooolnym stępem ze szmatą na głowie na tle drzew i stania na łące (zostałam aktorką haha), zasiedliśmy sobie i zaczęła nam te filmy pokazywać - hym.... filmiki średnio kilku-nasto minutowe. np jeden to bujająca się na drzewie gąbka, inny jakiś inny śmieć leżący na piasku...., a "wygrał "(bo miałam co do niego największe nadzieje): kamera z oddali, nieruchoma. dziadek siedzący przed domem. wiatr kołysal gałęziami, jakimiś śmieciami, ale on nawet nie drgną. przez pól godziny. na koniec wstał i ... wyszedł z kadru... jeszcze chwila na zadumę i ...koniec.

powinnam jej chyba madzie podlinkować...

normalnie artystyczne kino mamy 🙂😉)
Ejjjj laski a moze zrobimy czatowanie na maggie ze zmianami co godzine?😀 wymienimy sie nr tel. I gdyby sie zaczelo to puscimy sobie sygnaly. Hihihi😀
Olała nas ciepłym moczem!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 stycznia 2013 21:30
prze!
edit. albo ja mam juz parcie w oczach 💃
ja już się przeraziłam że rodzi 🙂!!

Misskiedis, dzięki! Ale z niej championka, fiu fiu.
horse_art, no tak, ten wątek aż kipi od emocji, chociaż Maddie faktycznie jakaś flegmatyczna 😉
ja już się przeraziłam że rodzi 🙂!!


Przeraziłaś?  Przecież na to wszyscy czekamy 😀
zrobilam printa, ale Wam nie pokażę z szacunku dla Madzi
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 stycznia 2013 21:34
ale cos sie dzieje patrzcie jak pracuje bokami, a copd przeciez nie ma 😁
Piszcie jak sie cos bedzie dziac to polece po komputer😀
No właśnie, i ogon ciągle podnosi. Wiedzcie, że coś się dzieje!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 stycznia 2013 21:38
ja jak rodziłam to też tak pompowałam 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się