moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
09 listopada 2011 16:34
byłam tydzień temu z Zarze i nic nie widziałam ... 🙁

Na stronce też nie widać. Są z tygrysami tudzież innymi kotami. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 listopada 2011 17:18
wiecie gdzie moge dostać bluzkę na długi bądź 3/4 rękaw z wilkiem ?  🙁

w bershce były takie, ale nie mogę ich znaleźć na stronie. mogą być jeszcze w stacjonarnych.

edit: link nie ten  😡
noen   A story of a fighter of our human race
09 listopada 2011 17:43
ash, ja dzisiaj bylam w Norweskim hmie, i widzialam sliczna, dopasowana sukienke, biala, ale rozmiar tylko 38-42 🙁 Moze jeszcze w Polsce sa!
[quote author=laga link=topic=168.msg1181842#msg1181842 date=1320855405]
byłam tydzień temu z Zarze i nic nie widziałam ... 🙁

Na stronce też nie widać. Są z tygrysami tudzież innymi kotami. 😉
[/quote]

dokładnie to z czarnymi panterami i leopardami 🙂
Seksta   brumby drover !
09 listopada 2011 18:25
a ja bylam dwa tygodnie temu i widzialam sliczna szara koszulke wlasnie z wilkiem 🙂
dziewczyny mam jutro imprezę w stylu glamour powiedzcie jaką sukienkę założyć jakie dodatki ?
ash   Sukces jest koloru blond....
10 listopada 2011 08:46
noen dzięki.  :kwiatek:

w sobotę lecę szukać!
http://allegro.pl/kurtka-zimowa-na-misiu-nowy-model-granat-roz-l-i1913842623.html
co sądzicie?? Jakaś taka fajna moim zdaniem, do latania na co dzień
noen   A story of a fighter of our human race
10 listopada 2011 13:24
ash, i o ile dobrze wiem, w Cubusie byla biala, ale nie jestem na 100% pewna! 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2011 13:28
Epikea moim zdaniem całkiem fajna, tylko króciutka- nie będzie Ci zimno w tyłek? 😉
smarcik jest i wersja longer
http://allegro.pl/damska-dluga-pikowana-ciepla-kurtka-na-misiu-ro-xl-i1907337560.html
😉
ale ta krótka niebieska jakoś tak mówi do mnie  🤔wirek:
Dziewczyny chciałam sie spytać co sadzicie o tym stroju. Strasznie chciałam połączyć z czymś zakolanówki, ale teraz to już  nie wiem czy tak mogę iść na 18-nastke do kolegi i czy wogóle mogę gdziekolwiek się w nich pokazać? Troszeczke chyba mnie zdjecia pogrubilo. w lustrze wydaje mi sie ze troche lepiej wygladalam 🤣
Zaraz zostaniesz zjechana przez dziewczyny za stwierdzenie że Cię tu niby pogrubiło 😉 mnie tam się podoba, aczkolwiek może bym wywaliła te broszke z dekoltu?
i zmienila pasek na cos innego , i na to skóra n.p
Wywaliłabym wogóle pasek i broszke a zamiast tego załozyłabym jakiś wisior
ok ok😉 dziękuje za rady. A  co jeszcze powiecie na temat takiego stroju na te okazje? Czy to pasuje?
noen   A story of a fighter of our human race
10 listopada 2011 20:47
AluskaA, no dokladnie, bez broszki i lancuszka i bransoletki. A na 18-nastke jest idealne, kumplowi sie spodoba 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2011 21:24
Wywaliłabym wogóle pasek i broszke a zamiast tego załozyłabym jakiś wisior

dokładnie to!
i zgodzę się z Naciau, skóra (albo skóropodbne) np. w karmelowym odcieniu. i nie wiem, może bym jeszcze do tego dołożyła buty pod kolor, chociaż pewna nie jestem - musiałabym zobaczyć.
skóra karmelowa jest, ale butow brak🙂 naszyjnik taki dluzszy mam wiec jutro zobacze jak to sie bedzie prezentowac🙂 Niestety do jutra juz za wiele nie zmienie, ale jeszcze raz wielkie dzieki🙂 I dobrze ze moge tak isc;D tym razem mamy sluchac nie bede 😀iabeł:
Dziewuchy ! Czy w takiej kiecy wypada iść na bankiet ( 90% ludzi 40+, a główny temat rozmów to rewolucja rynku energetycznego na przełomie 2008-2011) ? Nie chcę za bardzo kupować nowego, a ta sobie leży i czeka na swój dzień.
Myśle, że na bankiecie, na którym chcesz się pojawić nie będzie obowiązywało ani Black ani White Tie, więc na spokojnie możesz się ubrać w Formal - sukienka zakrywająca ramiona, bądź z żakietem. I Twoja jak najbardziej wtedy pasuje  😉
Jeśli ubierzesz ją w takiej formie jak na zdjęciu - to będzie bardzo dobrze  😉
Zalezy, tematyka pod facetow, srednia wieku powyzej 40 czyli wg. Mnie wiekszosc bedzie w garniturach.
W jakim charakterze idziesz? Jesli to oficjalka - to w tej kiecce bedziesz wygladac jak hostessa a nie jak profesjonalista.
Dla mnie to raczej dyskoteka ze znajomymi a nie oficjalny bankiet.
Dodofon, pewnie ma większe doświadczenie pod tym kątem, ale wydaje mi się, że umiejętnie dobrane, stonowane dodatki i jak najbardziej 🙂
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2011 18:04
equi jeżeli to jest bardzo oficjalna impreza, na którą idziesz stricte służbowo, to imo ta sukienka jest zbyt swobodna, powinnaś poszukać czegoś bardziej eleganckiego.
Tak, jak napisała Dodofon- wieczór ze znajomymi, nieoficjalna impreza w pracy jak najbardziej, ale nie poważny bankiet, chyba że  idziesz tam w roli 'asystentki', która ma się uśmiechać i ładnie wyglądać 😉
hmmm, bankiet jest dość oficjalny, ale nie jest to też bal grobowych twarzy. Idę jako przedstawicielstwo regionalne jednej z firm sprzedażowych. Impreza jest po prezentacjach tematycznych firmy, która robi trafostacje, czyli po ofercie handlowej krótko mówiąc. Nie chcesz też przesadzić i ubrać się jak żona odbiorcy Nobla. Mam jeszcze taką, ale ona z kolei bardziej do biura
Czy któraś wie co to za płaszczyk ma Dygant? 😉
Laski wiecie może gdzie znajde sukienki w tym stylu?

Na allegro natknęłam się tylko na tą czarną Asos, ale za 3 stówy  😵
asos jest wart trzech stów 😉 śliczna
Equi.dream wiem  😍 niestety...
Kumplowi się tak spodobała, że nawet powiedział że mi na nią pożyczy  😁 
to bier  😍 ja asosa kocham miłością wielką, nigdy się nie zawiodłam i to jedyna marka obok victoria's secret, którą biorę w ciemno via net
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się