moda, ciuchy etc...

baffinka, wydaje mi się, że kiedyś były takie w H&M 😉
Jeszcze Zara, ale cena już powala  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 lutego 2014 17:16
baffinka, mam niemalże identyczny jak ten drugi, tyle że z paskiem i kieszeniami, w kolorze khaki, z New Yorkera. Zapłaciłam na pewno nie więcej niż 130zł. Kupiony jakieś 2, może 3 lata temu. Zawsze możesz sprawdzić...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 lutego 2014 15:07
Dziewczyny, potrzebuję butów do tej sukienki. W rzeczywistości jest ona bardziej koralowa. Natomiast jako, że ma być to sukienka do kościoła na sierpniowe wesele brata szukam czegoś letniego 😉



Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie pomysły!  :kwiatek:

Edit: Swoją drogą jak dla mnie dość nietrafiona ta modelka. Jakaś taka... duża mi się wydaje 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lutego 2014 16:22
martva, to moja kumpela, duża to ona nie jest , tylko postawili ją kiepsko.
klik
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 lutego 2014 16:48
Strzyga o matko  😲 Wyjątkowo okropne zdjęcia ma Mohito w takim razie. Na Twoich zdjęciach wyszła bardzo fajnie, ładna dziewczyna, a na tych ze strony sklepu... co się nie patrzę to dramat  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lutego 2014 16:58
martva, poza + uczesanie niestety nie działają na jej korzyść.
martva - jak lato i sukienka koralowa, to buty w kolorze, beż, nude....

np.


lub bardziej kolorowe:


widzialam też fajne połączenie koralowej sukienki z granatowymi dodatkami 🙂
Laski, doradźcie coś proszę, bo ja nie mogę nic sensownego znaleźć.  :kwiatek:

Prośbę mam. Nie widziałyście czegoś [font=Verdana]co by pasowało na górę[/font] do poniższej sukienki (zmarźluch ze mnie)? Jakiś fajny sweterek w innym kolorze niż szary czy czerwony, albo żakiet ale taki z miękkich. Preferowane sieciówki typu H&M, Reserved, mohito itp., bo na piątkowy koncert i pewnie kolację.

ktoś?  coś?  🙂

Pomocy! :emota2006098:

Poszukuję sukienki z River Island, przedwczoraj byłam w RI i była ostatnia, zarezerwowałam ją ale nie dojechałam na czas i sprzedawczyni ją sprzedała.. Błagam, jeśli ktoś widział w swoim mieście takową i mógłby być moimi rękoma na odległość to... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

oto ona:



edit: preferowany beż, ale i czernią nie pogardze 😜


Pokażecie, jakie sukienki można nosić na co dzień? W domu mam same wieczorowe. Chcę zakupić takie do chodzenia w dzień, ale nie chce żeby była zbyt oficjalna. Gdzie szukać? Jakie kroje nie są nadęte?
Shantowa, pojawiły się rozmiary 8 i 10 też.
http://www.riverisland.com/women/sale/dresses/Black-snake-panel-necklace-skater-dress-644580

Odpisałam Ci.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lutego 2014 21:17
rtk, moim zdaniem większość sukienek można nosić na co dzień, tylko ważne są dodatki. I przyzwyczajenie ludzi (jak zaczęłam chodzić w sukienkach na studiach, ludzie byli zmieszani, potem się przyzwyczaili). Ale ja jestem maniaczką sukienek. Myślę, że dobijam do 40...

mój najukochańszy serial, jeśli chodzi o modę <3 Głowna bohaterka nosi masę sukienek/spódnic.
[[a]]http://www.pinterest.com/search/pins/?q=hart%20of%20dixie%20the%20cw&rs=ac&len=7[[a]]


rtk, przejrzyj sobie asortyment FIFI http://fi-fi.pl/?post_type=product, O LA LA (nie mają niestety sklepu, najlepiej szukać na Allegro) oraz ewentualnie www.dressi.pl choć tutaj są już droższe modele.

przykładowe sukienki





Mam dwie sukienki O la la, noszą się świetnie. Materiał jest bardzo dobrej jakości, no i pięknie się układają 🙂
maracuja te dressi wyglądają bardzo kobieco!
300 to trochę dużo, ale jeśli materiał faktycznie fajny, to czekam tylko do wypłaty 😜
yegua DZIEKUJE PIEKNIE  😅

edit: juz nie ma, masakra 😤
Czy znalazłby się ktoś, kto mógłby sprawdzić przy okazji u siebie w mieście czy w Stradivariusie jest jeszcze dostępny taki
http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/stradivariussales/363003/2904008
plecak?
I ewentualnie kupić? Ja zrobię przelew od razu, bardzo mi zależy. Plecak kupiłam przed przeceną, ale oddałam go do reklamacji, kiedy jeszcze były inne egzemplarze na stanie. Niestety sklep raczył rozpatrzyć moją reklamacje dopiero po dwóch tygodniach, a plecaków już nie ma. Przynajmniej w Krakowie. Byłabym bardzo wdzięczna dyby ktoś mógł sprawdzić "u siebie" przy okazji i pomóc w zakupie  :kwiatek:
Antibarbie, wyszukiwarka mówi, że jest dostępny w
GALERIA KAZIMIERZ, KRAKÓW 31-536
Tel. 0048124264902
Zadzwoń i spytaj o produkt Ref. 7534/001
Tyle, że właśnie tam składałam reklamacje, po rozpatrzeniu powiedzieli, że już nie mają i może być tylko zwrot pieniędzy. Ale zadzwonię. Do Bonarki i Krakowskiej już dzwoniłam.
Pursat   Абсолют чистой крови
12 lutego 2014 20:56
Niestety sklep raczył rozpatrzyć moją reklamacje dopiero po dwóch tygodniach

Sklepy mają czas na rozpatrzenie reklamacji do 14 dni, więc nie powinnaś się dziwić. 😉 Zazwyczaj jest to krótszy czas, ale podczas wyprzedaży mają niezły kocioł. Co się zepsuło? Nie ma opcji naprawy uszkodzenia w ramach reklamacji? Bo szkoda brać kasę i zostać bez plecaka, fajny jest. 🙂
Antibarbie, jeśli nie będzie, to poszukaj we Wrocławiu.
Jeśli by były to zarezerwuj, daj znać na priv, a ja Ci kupię i wyślę.

crazy, fajnaa!
Przez Was ja zamowilam :P odbieram w sklepie za 3 dni, nie bylam pewna co do rozmiaru, wzielam ciut wiekszy.
Pursat wiem właśnie, sama sobie zawiniłam, mogłam po prostu kupić drugi plecak, a nie czekać na rozpatrzenie reklamacji. Jakoś nie pomyślałam,że mogą je wyprzedać. Zamek się zepsuł, a o naprawie nie było mowy. Powiedzieli, że tylko zwrot pieniędzy.

yegua dzięki wielkie  :kwiatek: już obdzwaniam sklepy 🙂
edit.
yegua wysyłam pw 😉
Antibarbie a co z tym suwakiem się stało? Bo mi kiedys w torebce rozjeżdżał się na dwie części kiedy go zasuwałam (mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi 😉) i zaniosłam torebkę do szewca, który naprawił mi to za 5 zł 😉
Carmen, Facella dzięki  :kwiatek: W takim razie zajrze tam. Chodziłam po sklepach w sobote, ale za czymś innym i dopiero w niedziele jak założyłam sukienke przypomniało mi się, że przydałby się jakiś ładny płaszczyk do niej  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2014 13:26
Ja za to kupiłam spódnicę i nie mam jej do czego nosić  😵
Ja znalazłam dzisiaj w Stradi przecudowne brązowe spodnie za 40 zł i oczywiście nie ma mojego rozmiaru. 😵
hanexxx Stało się to co opisałaś  😎 Tyle, że plecaka tego zepsutego i tak nie odzyskam, pewnie go wyrzucili 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się