moda, ciuchy etc...

kojarzycie może czy [url=http://www.hm.com/pl/product/21006?article=21006-A#article=21006-A]ta spódnica[/url] jest w h&mie granatowa? modelka na zdjęciu taką ma, ale w kolorach jest tylko szara i czarna.
Martva  ta sukienka z twojego postu jest piejna na zywo i wyszlam z nia ze sklepu 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 lutego 2014 23:36
Ciesze sie, ze i Tobie przypadla do gustu! W rzeczywistosci jest tak jak mowisz, wyglada o wiele, wiele lepiej niz na zdjeciach 🙂
Chciałabym sprzedać jedną nieużywaną bluzkę  z Reserved - nietrafiony prezent. Gdzie oprócz allegro mogę dać oferty, żeby sprzedać ją w miarę szybko? Są jakieś grupy na facebooku itp.?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
16 lutego 2014 08:40
dzięki  :kwiatek:  Vinted to jakieś forum, czy co? :_
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
16 lutego 2014 08:51
strona 😉 http://www.vinted.pl/
Pursat   Абсолют чистой крови
16 lutego 2014 11:06
Mam ostatnio fazę na bluzy i ostatnio dwie takie zamieszkały u mnie w szafie. 🙂



strona 😉 http://www.vinted.pl/

Jeszcze raz dzięki 🙂 15 min na stronie i bluzka sprzedana!  Z drugiej strony, całkiem fajna odmiana od allegro do szukania ładnych ciuchów w niższych cenach niż sklepowe.
Pursat Bardzo ładne bluzy.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2014 11:15
A niech to, a ja do Ciebie pw napisałam...
maracuja, skąd ta druga sukienka? 😉
Nie mamy jeszcze wątku o torebkach, prawda? 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lutego 2014 13:33
Interbeta, dziękuję. :kwiatek:
Pursat, Plny lala najlepsza <3 Warszawską lale posiadam również z tym że zebrową i uwielbiam 🙂
nie orientujesz się może kiedy będzie nowa kolekcja? bo coś mi się obiło, że nie długo (?)
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lutego 2014 19:23
Jestem zakochana w ciuchach od Lali. 😁 Zebrę mam również i bardzo sobie chwalę. 🙂 Na razie jest dostępna kolekcja pre-spring 2014: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.728551110491013.1073741848.494123760600417&type=1 Nie wiem czy to już wszystko czy jeszcze coś będą dorzucać.
dzięki :kwiatek: mam nadzieje, że tak i to jak najszybciej dokąd dobrze stoję finansowo😀 piękne są i jakościowo też super.
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lutego 2014 21:09
Ja się spłukałam w tym miesiącu na Lali, a chciałabym jeszcze ze dwie szmatki. 😀
Dziewczyny rzuciły Wam się w oczy gdzieś stacjonarnie moro rurki ?  :kwiatek:
Pursat ja z lalą mam tak że najchętniej wzięłabym wszystko 😀
Polecicie może jakiś sklep z ciekawymi torebkami? (i nie bardzo drogimi 🙂😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 lutego 2014 07:38
Lena, etorebka.pl
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 lutego 2014 11:09
Szukam stroju kąpielowego z majtkami, coś a'la:


czyli lekko stringowanymi

Ktoś widział? Bo allegro bardzo mało mi wypluwa, no i standardowe striny tylko..
Calzedonia ma takie kształty majtek 😉
dziewczyny poszukuję góry od stroju takiej. miałam dokładnie tę, ale ktoś życzliwy tydzien po zakupie na pewnej imprezie masowej ukradł mi go ze sznurka... ktokolwiek widział ktokolwiek wie...
Te stroje były rok i dwa lata temu w Reserved, może i w tym roku będą w kolekcji 'bazowej'.  🙂
yga, jeśli bardzo Ci zależy, to- klik :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
19 lutego 2014 20:36
[quote author=szalonakobyła link=topic=168.msg2016421#msg2016421 date=1392767628]
Pursat ja z lalą mam tak że najchętniej wzięłabym wszystko 😀
[/quote]
Ja na szczęście jeszcze nie, ale moja laloza się pogłębia. 😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 lutego 2014 20:42
Florcik- dziękuję! O takie mi chodzi..tylko nieco tańsze  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 12:35
A co to za akcja, że Zara ma rakotwórcze ubrania? 😁
Czy wszystkie sukienki ze sklepu online Mohito są dostępne w sklepach stacjonarnych?
Poza tym, w jakich sklepach (sieciówki najlepiej) znajdę ciekawe studniówkowe sukienki?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się