100dniowka

DeJotka no to piąteczka.. pół nocy nie spałam, bo stres mnie zżera w związku z polonezem zważając na fakt, że wczoraj na trzy próby dwie były nieudane. teraz fruuu do fryzjera, potem makijaż. aaa!
Ja teraz jestem nabuzowana bo pokłóciłam się z mamą,talerze fruwają 😀
no to po fryzjerze i makijażu:

wybaczcie, że rozmazane
i z drugiego boku:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 stycznia 2012 14:27
Ślicznie wyglądasz!
Ja już po fryzurze,czekam na makijaż. Nie mam mozliwościzrobienia teraz zdjęcia,ale mam "położonego na włosach" francuza biegnącego dookoła głowy,jest cienki,a spod niego włosy są wypuszczone i lekko zakręcone.
martva dziękuję!
ok, w całości:

głupia mina nie jest zła  😂 bez butów, ale są czarne, skórzane. denerwuje mnie ta grzywka! aha, i czuję się grubo. święta zrobiły swoje.
super wyglądasz, szczuplutka jesteś :kwiatek: baw się dobrze! Koniecznie się podziel jutro wrażeniami 🙂
Nie dam rady się obfocić,to dopiero po będę miała zdjęcia,ale macie moja kieckę 😀
Buty proste czarne szpilki,obcas 10cm.
A myślałam, że tylko u mnie się tak wcześnie zaczyna ze studniówką! 😀

ksiaceq, świetnie wyglądasz... a raczej wyglądałaś 😉

Ja zdjęcia wrzucę dzisiaj (mamine :lol🙂, a z imprezy, jak tylko dostanę od  fotogafów 😀
Wybawiłam się niesamowicie, mieliśmy "orkiestrę", ale był też DJ. Można było poskakać, potańczyć "w kółeczku", z partnerem... Choć my standardowo bujaliśmy się w parach jak na wiejskich imprezach i naprawdę było świetnie! Strasznie irytowała mnie otoczka, którą emanowali nauczyciele - w tym roku nie chcieli przykładać ręki do tej imprezy, a mimo to ich frekwencja była zadziwiająca... 🙄 Jak usłyszę narzekania z ich strony, to coś mnie trafi. Wg mnie było cudownie. Było 600 osób, więc wiadomo, że catering nie dał rady, dodatkowo mieliśmy opóźnienie i jedzenie czekało, więc niektórzy nie dostali do końca ciepłego obiadu (letni).
Mieliśmy też kamerzystę i... będzie się z czego pośmiać 😁

[s]smarcik[/s],, DeJotka fajna kiecka! Jakie dodatki?

edit.: pomyliłam nicki 😡
DeJotka też takiego Nemo miałam 😀 ładna sukienka 😉

Zgubiłam pasek do sukienki. 😵
Ach, no i co do alkoholu, bo widzę, że pojawił się ten wątek.

Nauczyciele, z którymi można było na ten temat "pogadać", powiedzieli tylko, że o 23 wychodzi pani dyrektor... 😉 Nauczyciele mieli osobne pomieszczenie - kawiarenkę, my byliśmy w sali. I tak przebywali na sali, ale była duża, butelki pod stołem, 3 kieliszki na stół, bo nikt nie pomyślał o zabraniu własnych... 🤣
Co do picia - fajnie było się napić, ale piłam zdecydowanie mniej jak... ekhm, no wypiłam mało, tyle, by mieć więcej śmiałości i tyle, by mogło ulecieć, jak się rozkręcę 😉

Mam tylko nadzieję, że kamerzysta nie ujął gdzieś kogoś w kadrze, kto popija gdzieś w tyle... 😁
Maea dziękuję!
no to ja już po. było ś-w-i-e-t-n-i-e. jak się skończyło o 4.30, to chcieliśmy jeszcze zrobić after party, ale za mało chętnych było  🤣 kreacje najróżniejsze w świecie, na programach artystycznych uśmiałam się do łez, wytańczyłam się za wszystkie czasy, co do alkoholu - pojawił się, ale z tego co widziałam/słyszałam nie były to jakieś ogromne ilości. fryzura mi się o dziwo utrzymała, makijaż też. generalnie żadnych niespodzianek, po prostu PRZEDNIA zabawa!  😍 dzisiaj dostaniemy zdjęcia od fotografa, a na film jeszcze musimy troszkę poczekać.
U nas skończyło się o 4, o 5 weszłam do domu  😉 (wracaliśmy autokarami, które były podstawione po nas, więc nie było jak przedłużyć)
Wymęczona byłam po wsze czasy, ale szczęśliwa niesamowicie 😀

My zdjęcia dostaniemy pewnie albo w tym tyg., albo dopiero po feriach... 🤔
Genialna impreza,wróciłam do domu jakoś przed 5, mje skręcone włosy oczywiście się wyprostowały,ale nic to!
Kolorystycznie dominowały czerń i czerwień,alkoholu było dużo,ale przy naszym stoliku 0,wszystkie koleżanki zazdrościły mi partnera 😀
Co prawda postanowiłam sobie,że wytrzymam cały wieczór na szpilkach i wytrzymałam,tylko dzisiaj ledwo chodzę :P
ja tak tylko skromnie ze zdjęciem z wczoraj:

ja chcę jeszcze raaaz! 😍
ksiaceq, super! Jaka zgrabniunia! 😍

W ogóle piosenka wczorajszej (dzisiejszej? 😀) imprezy: klik 🤣

No i ode mnie kilka domowych zdjęć:




Szpile 13,5 cm, platforma 3,5. Ściągnęłam ok. 23. 😎
Maea ja? zgrabna? kwestia zdjęcia haha  😀 u nas też królowała ta piosenka! uwielbiam ją, tak przy okazji. ps. buty masz prześwietne!
To ja dwa na szybko,na więcej muszę czekać,ale bedzie sporo bo mieliśmy kilku fotografów.

Kupiłam w końcu sukienkę na studniówkę.  😜 Chciałam co prawda do kolan, a ta jest za kolano, ale jestem nią zauroczona... 😉
Teraz mam tylko problem jakie buty do tego?
Chciałabym do niej taką torebkę...
Może ma ktoś jakieś pomysł na buty, wymyśliłam, że mogłabym znaleźć jakieś czarne szpile z jakimś różowym dodatkiem. 😉
Sama już nie wiem...
A studniówka już 11 lutego. xDD
Ja bym postawiła na klasyczne, czarne szpilki bez żadnych dodatków, dupereli. Sama kiecka ma wyraźny wzorek, do tego chcesz różową torebkę, jak i buty będą z dodatkiem wyjdzie pstrokato.
No właśnie miałam obawy, że wyjdzie za dużo tego wszystkiego.. 😉 dzięki!
Studniówkę mam w piątek i sama nie wiem jak to będzie. Sukienkę mam krótką, zieloną, oczodajną + lakierowane szpilki czarne, ale obawiam się, że będzie to wyglądało średnio. Fryzura i makijaż na 11, więc czeka mnie cały dzień chodzenia w tym, też średnio to widzę. Jednego jestem pewna, najlepszego partnera na świecie  😜 A jak z alkoholem będzie to nie wiem, pewnie się napiję, ale ja się dobrze bawię i na trzeźwo  😎

Maea
- to moja sylwestrowa piosenka, uwielbiam ją, bardzo dobrze mi się kojarzy  😎
tulipan, wstaw fotki sukienki! 😀
a do mnie dzisiaj przyszedł zestaw clip on (coś takiego
kolor trochę odbiega od moich naturalnych, ale nie odznacza się to bardzo, poza tym będzie fryz 😉

a ostatni element studniówkowej kreacji nie dotarł i boję się, że nie dotrze :/ 😵
ważne, że najlepsiejszy możliwy partner jest! 😀

mam takie dwie i jutro poszukam jeszcze bo teraz mam ochotę na czerwoną (mam lakierowane czarne szpilki z czerwonymi podeszwami)  😉 🤔wirek: Te sukienki generalnie miałam w szafie, więc jak znajdę coś lepszego do piątku to kupię.

exploited - partner najważniejszy. Ja zrobiłam straszne zamieszanie z tym tydzień temu i jestem najszczęśliwszą osobą teraz  😁
Miałam mieć długaśną, zwiewną, fioletową kieckę niczym u księżniczki, a mam to:

😀

Tylko mam problem z butami. Do tej sukienki najlepiej pasują jednak szpilki. Obeszłam całe miasto i nie znalazłam ani jednej pary butów, w których trzymałabym jako tako równowagę i które by mnie nie uciskały. Niestety moje stopy sa przyzwyczajone do adidasow, sztybletów, gumowców itd...
Pojadę jeszcze do Lublina za butami.
tulipan zielona jest świetna! a czerwoną podeszwą się nie przejmuj, miałam generalnie ten sam przypadek, tylko sukienka była fioletowa, więc czerwień też nie bardzo, ale jakoś przeszło  😁
Ja miałam fryzjerkę o 11, kosmetyczkę o 14 i dałam radę, więc się nie martwcie. Czas jakoś płynie. Najgorsze jest to znużenie.. w czekaniu! 🙄

gryglodor, ja jestem mocno sceptyczna co do takiej długości (nie sprzyja mojej sylwetce 🤔), ale jeżeli dobrze się czujesz, to super! Szpilki zrównoważą proporcje moim zdaniem 🙂 Czarne, bez ozdobień.

tulipan, mi się o wiele bardziej podoba ta czarna - można się fajnie zabawić dodatkami i sprawić, by wyglądała bardziej elegancko. Nie wiem, jak będzie wyglądać studniówka u ciebie, u mnie część osób przyszła w stylu imprezowym (niektóre dziewczyny brały złote mini za pupę na przebranie po polonezie... :lol🙂, część w tradycyjnych długich kieckach, a reszta pośrednio. Rozkloszowany dół jest też najbardziej neutralny.

Jasnowata, fajna kiecka, pokaż na sobie! Szpilki możesz mieć do pokazania się (zdjęcia, polonez), a na później dobrać sobie jakieś balerinki (nikt nie zwraca na to później uwagi). Szałowo wyglądałyby z cekinkami (balerinki oczywiście)... 😍 Szpilki... postawiłabym na lakierowane czółenka czarne, ew. granatowe. Zwłaszcza, jeżeli takich nie masz, to wzbogacą ci szafę, a to dosyć uniwersalny i fajny nabytek 😉
Ja mam studniówke dopiero za miesiac, ale juz wszystko czeka sukienka, torebka, buty 🙂
A mi się straszliwie nie chce iść. 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się