100dniowka

U mnie tez wczoraj super  🤣 jestem z siebie dumna, przetanczylam cala noc w 12 centymetrowych szpilach  🏇 A moja fryzura chyba jest z betonu, spalam w niej i wyglada tak samo jak wieczorem  😀
Ja w swoich 10 cm całej nocy nie wytrzymałam. Ale i tak jestem z siebie dumna, bo 4 godziny było. 😎
a ja właśnie siedzę w fryzurze. nie jest do końca taka jak chciałam, bo z moich włosów się niestety nie dało. ale jestem zadowolona bardzo 😉
A ja zaliczyłam trzy studniówki pod rząd (w tym jedna swoja 🙂 ) i było mega fajnie!🙂 tylko mam już naprawdę dość :P
Poza tym i tak nie przebije mnie chyba nikt, zapomniałam zabrać podwiązki....
Ja też już po studniówce. Powiem tak - było fajnie, ale bez szału. Wyszłam jakoś po 2 i after zdecydowanie lepiej wyszedł  😎
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 stycznia 2012 17:36
a ja za godzinę wychodzę.
Z makijażu i fryzury jestem mega zadowolona, ale też jestem przerażona bo wcale nie chcę iść.
Może nie będzie tak źle, najwyżej ucieknę 😉
Zu, powodzenia!
Dostałam właśnie parę zdjęć, ja w zielonej sukience  😉


Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
15 stycznia 2012 00:23
Wróciłam. Co świadczy o tym że było średnio 😉 Na tyle, że nawet nie chciało mi się tam czekać na after bo... było średnio  😁
Zrekompensował mi polonez, na którym czułam się faajnie 🙂 No i uważam że całkiem przyzwoicie wyglądałam, a z moją samooceną o to trudno 🙂

Czas się wziąć za naukę do matury  👀

tulipan bardzo ładnie wyglądałaś 🙂 Masz ciemniejsze włosy, prawda?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 stycznia 2012 09:43
Mgła- ja też zapomniałam wczoraj podwiązki, ale że nie daleko od domu studniówkę miałam to podwiązka została dowieziona🙂
Cała studniówka była kręcona😀
była od 19 do 4. Całą noc tańczyłam w butach na obcasie😀 wiele osób miała baleriny na zmianę albo tanczyło po prostu na boso🙂
Póżniej wrzuce jakies foty
Zu -  :kwiatek: mam ciemniejsze trochę, ale jaśniejsze niż na zdjęciach (wyszły takie przez masę lakieru, który miałam na głowie  😉)
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 stycznia 2012 11:27
Z kolegą i koleżanką ze studniówki wczorajszej-ja na niebiesko🙂 Póki co nikt mi jeszcze zdjęć nie wysłał, a swoich zdjęć zgrać nie mogę, więc na coś więcej trzeba jeszcze poczekać🙂
Śliczny kolorek sukienki🙂
Dobrze,że powiedziałaś że z tyłu to kolega 🙂
Ja też miałam wczoraj 🙂😉
Do 5 wytrzymałam na 11 cm 🙂 Super się wybawiłam i jestem wykończona dzisiaj 😀
A wyglądałam tak :
Genialna sukienka,ja wytrzymałam na 10 cm do 4,ale tylko dlatego,że zapomniałam balerinek,a boso się bałam :P
Ciągle mam nadzieję,ze doczekam się w końcu zdjęć,ale chyba nic z tego 🙁
Ja na razie jedyne jakie mam to takie ze strony:

I z Zamkowej toalety:

Zdjęcia od fotografa podobno mają być za około tydzień. 😉
było najlepiej na świecie!
przed. od lewej, brat mój, ja oraz mój chłop 😉





chce jeszcze raz ! 😀 😜
Dziewczyny potrzebuję pomocy ! Co mogłabym założyć do tej sukienki? Mam do niej czerwona torebkę satynową na łańcuszku, ale pomysłu brak na dodatki ( kolczyki, coś na szyję i bransoletka jakaś) Pomoże ktoś?  :kwiatek: przepraszam za kiepską jakość 🙂

a pokażesz sukienkę?  🤣
Się nie wgrała, już naprawiam 🙂  😂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 stycznia 2012 05:56
exploited- ale masz fajnego brata..  😎
exploited co ty masz na podłodze w pokoju? I właściwie czemu leży w rządku na podłodze?  😎
to salon u mnie w domu, a na podłodze w rządkach (bo nie jednym) leżą samochody mojej małej siostry czteroletniej 😉 😁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 stycznia 2012 11:41
Interbeta- dzieki 🙂
DeJotka- a co nie widac, ze chłopak ? 🤣

Jeszcze takie podwiązkowe 🙂
Ja w niebieskiej🙂 w ogóle na tych zdjeciach nie widac marszczen na sukience i takie jakies kiepskie sa, moze jeszcze jakies fajniejsze po dostaje, ale z pewnoscia bede musiala dluzej poczekac🙂
DeJotka- a co nie widac, ze chłopak ? 🤣



Kolczyki+farba na włosach+pomalowane oczy(?)+ to,żemam w klasie podobną dziewczynę mnie trochę zmyliły 😉
Ale teraz moda się pozmieniała.
Jak cztery lata temu miałam studniówkę, nie było nikogo, kto by miał krótką sukienkę.
A żałuję, bo w krótszych sukienkach lepiej wyglądam  😎

Hera, nie obraź się, ale dla mnie ta sukienka, może mogłaby być na imprezę, ale nie na "bal".

Ale jak już jest jak jest, to ubierz do niej gładkie rajstopy (wydaje mi się, że na tych po bokach jest wzorek) i jak najskromniejszą biżuterię.
Bo wzorki na sukience i do tego zbyt dużo biżuterii nie będzie dobrze wyglądało.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 stycznia 2012 14:59
DeJotka- chłopak jak najbardziej, wiesz ma jeszcze kolczyki w wardze, ale wyciągnął i tunele w uszach-fan piercingu itp 😉
Hera- nie chciałam nic pisać, bo już mi przypisano miano osoby, która niestosownie i zbędnie się czepia, ale również uważam, że sukienka jest średnia jak na taką okazję, chociaż wcale nie brzydka. Również stawiałabym na gładkie rajstopy w kolorze cielistym i czarne szpilki klasyczne+ kolczyki jakieś subtelne i koniec
tak myślałam, że powinna być trochę inna na tą okazję ale niestety za późno się zreflektowałam żeby szyć na wymiar i niestety to jedyna nie czarna która się na mnie dopięła ( chłopak sobie zażyczył abym nie miała czarnej) tak więc odpuszczę dodatki, postawię na kolczyki i cieliste rajstopy. Dziękuje :kwiatek:
Czarne, kryjące rajstopy lepsze!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się