Pensjonaty we Wrocławiu

Ja z tych co właśnie czekają w kolejce...
Dziś potwierdziłam, że jeśli od października boks się zwolni to biorę. Jeśli więc dobrze pójdzie, to dołączę do Was  😅



ooo, uciekasz z Redzina??
01.09 ucieklam - stacjonujemy na Jerzmanowie czekajac na wolny boks na Strachowicach 😉
Nie będę tolerować przy wyraźnym zaznaczeniu, że nie pozwalam, dawania mojego konia obcej osobie pod siodło. Jeszcze w niedopasowanym, za szerokim siodle dali Peliske, a dziawczynka (13l) skakała na niej przez przeszkody  😲  Szczęscie, że nic sie nie stało, ale bez jaj...
ile teraz pensjonat w Smolcu kosztuje?? warunki sie poprawily czy nadal jest tak samo???
Nie będę tolerować przy wyraźnym zaznaczeniu, że nie pozwalam, dawania mojego konia obcej osobie pod siodło. Jeszcze w niedopasowanym, za szerokim siodle dali Peliske, a dziawczynka (13l) skakała na niej przez przeszkody  😲  Szczęscie, że nic sie nie stało, ale bez jaj...

ja piernicze  🤔
nie spodziewalam się czegoś takiego. masakra.
Nie iwem jak Peliska teraz skacze, ale dziewczynka chyba i tak jest odważna 🙂🙂🙂


Zulu, ja tak samo, jak i Ty niesamowicie ciesze się z powrotu Samotworu. Za dużo przyjemnych wspomnień, żeby nie kibicować temu miejscu. Szkoda tylko tych pastwisk, ale może coś wymyślą? Tam są miejsca przeciez
Z tego co wiem to mają być padoki na tej łące z tyłu, ale najpierw niech robią halę i plac do jazdy.
A tak swoją drogą piękne miejsce.
🏇
A od kiedy maja ruszyć w Samotworze? Pod czyim okiem to ma być?

vampiria-w smolcu 650 zl,ale ma być podwyżka do 700 zl.Warunki-niestety nie wiem,ale wybieram sie na oględziny 🙂
[quote author=ami_071 link=topic=170.msg333635#msg333635 date=1252746300]
A od kiedy maja ruszyć w Samotworze? Pod czyim okiem to ma być?

vampiria-w smolcu 650 zl,ale ma być podwyżka do 700 zl.Warunki-niestety nie wiem,ale wybieram sie na oględziny 🙂
[/quote]

Tomek Ochab i ktos jeszcze, nie pamietam...
Tomek Pyrek 😉, z tego co wiem, to część koni już tam jest
ja piernicze  🤔
nie spodziewalam się czegoś takiego. masakra.
Nie iwem jak Peliska teraz skacze, ale dziewczynka chyba i tak jest odważna 🙂🙂🙂


Dziewczyna nie miała pojęcia co to za koń, że prywatny, że nie wolno - nie jej wina. Pokazała mi nagranie ze swojej jazdy - stacjonatki skakała. ...a Peliska zaczynała skakać pod Marzenka 1xtydz tycie krzyżaczki dopiero. W stajni p.Janek mówił tak, jakby miał pełne prawo tymi końmi dysponować.
Jeszcze ona wykłębiona i dali szerokie siodło siedzące na kłębie, Marzenka się później dziwiła co koń się tak pod szczotką ugina.
Myśłałam, że krew mnie zaleje. Już nie mieli jakiego konia dać, tylko największego wrażliwca ze stajni, już nie mówiąc, że inne spokojniejsze. Żeby było śmieszniej, koleżanka, która całą akcję widziała miała zakaz mówienia mi o tym i po całej akcji dostała burę  🤔.
normalnie nie chce mi się wierzyć w to co napisałaś minerwa  🤔 współczuję...
Wczoraj przejeżdżałam przez Samotwór i widziałam , że ktoś tam jeździ na dawnym placu , zrobili porządek i wyrównali i jakas stacjonata stała a na posesji robota wrze 🙂
Rany! to teraz w Rędzinie tak sie dzieje że obcy ludzie jeżdżą na prywatnych koniach bez wiedzy i zgody właścicieli? czy dobrze zrozumiałam?
Raz się zdarzyło na pewno. Tam nie ma rekreacji, ale jak widać wszystko sie moze zdarzyć.

Zaproponowano dziewczynce poznanej w sb na weselu jazdy na jednym z koni (na zasadzie półdzierżawy bodajże). W nd poproszono mnie bym pokazała, który to mój sprzęt bo jest taka dziewczyna. Zaznaczyłam, że nie zgadzam się na jazdy bez mojej obecności, by dano jej mój nr tel, to się umówimy, zobaczę jak jeździ itd. W pn tel ze stajni, że dziewczyna juz jedzie i mam się zaraz zjawić - odmawiam grzecznie, bo jestem w pracy i powtarzam, że może konie poczyścić sobie jak chce, ale absolutnie nie zgadzam się by wsiadała. Konia jej dano, bo przecież na weselu naopowiadano, że koni do jazdy mają kilka. Ja miałam się o niczym nie dowiedzieć.

Właściciela pensjonatu nie było, jego rodzice dokonali całej akcji. Zadzwoniłam do niego jakim prawem ktoś wziął mojego konia, że to nie ma prawa się powtórzyć. Nie usłyszałam nawet przepraszam, a rodzice właściciela stajni zrobili mi jazdę, że NIE CHCIAŁO MI SIĘ przyjechać, a wiedziałam, że ona jedzie, że szukam kija do d..y. Co ja tu mówię o siodle niedopasowanym, oni całe życie mieli konia (do wozu) i wiedzą co i jak. Teraz to nikt z moich dzierżawców nie będzie mógł jeździć bez mojej obecności, bo ich pogonią. Jeszcze wpierano mi, że to był spacerek 10min (a spotkałam się z tą dziewczyną i widziałam nagranie z jazdy - galopy, skoki, kon upocony..). Usłyszałam też, że jakim prawem wydzwaniam do własciciela pensjonatu, skoro go nie było przy tym 🤔wirek: 🤔wirek:  🤔wirek:.
Dla mnie było tego dużo za dużo naraz, więc na następny dzień opuściliśmy stajnię.
Nie jestem konfliktowa, 2 lata tam spędziłam w miłej atmosferze, ale wszystko ma swoje granice.
Żal mam okropny, że zrobiono coś takiego i tak się później zachowano.
Aha, to P. Janek pokazał na co go stać 🤔
majeczka   Galopem przez życie!
18 września 2009 07:36
Czy jest jakaś stajnia niedaleko partynic która mgłaby przyjąć 1 konia na weekend (nawet nie tyle co na weekend co przenocować z piątku na sobote w pierwszy weekend października)? Pilnie potrzebne jeśli ktoś mógłby pomóc będę wdzięczna
Zobacz w Magnicach, może mają wolne miejsce jedno.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
18 września 2009 08:54
majeczka, Szukalice są 7 km od Partynic, mamy w stajni jeden boks wolny ale czy można to tylko z szefem ( wyśle Ci numer )

Jest jakiś pensjonat jeszcze we Wrocku lub okolicy w cenie 500zł?
a jest stajnia z hala i padokami, od strony polnocnej, wschodniej, albo nawet poludniowej wroclawia?? przychodzi wam cos do glowy?  tak do okolo 30km, z jakims sensownym dojazdem???
Amazonka-jedyne co mi przychodzi do głowy to Polanowice.
darolga   L'amore è cieco
24 września 2009 05:35
Amazonka - Raków 600 zl.
Ramiszów, napewno po 1 miejscu w dwóch stajniach, i jeszcze jedno się chyba zwolni.
darolga,ale amazonka pyta sie o 500 zl za 600 zl -np Mokre
darolga   L'amore è cieco
24 września 2009 09:42
Wiem, ale może jeśli nie znajdzie nic interesującego w cenie 500, to zainetresuje ją WKS za 600... Bo potem wyższe ceny już wahają się chyba między 750 i w górę... Taki przeskok.
w tych cenach jest jeszcze Durok 550 zl-generalnie to chyba nie za wiele jest stajni w tych granicach, Smolec-650 zl
Ruda_H   Istanbul elinden öper
24 września 2009 10:24
w Groblicach mają 500 z tego co pamiętam
Jest jakiś pensjonat jeszcze we Wrocku lub okolicy w cenie 500zł?


Stajnia Agnieszki Szymanek w Miłocicach
w Samotworze podobno nie ma padokow, czy to prawda?? wiecie cos juz o cenie??

Mokre ma zdrozec, co prawda nie trzymam tam konia, ale znajoma, u ktorej trzymam konia kumpluje sie z wlascicielami tej stajni i powiedzieli, ze podnosza (maslo maslane przepraszam :kwiatek🙂.
Ja trzymam w okolicy mokrego dokladnie trzeba przejechac las, zeby sie do mnie dostac.
Rozmawiałam z właścicielem stajni w Samotworze. Padoków nie ma i w tym roku nie będzie. Planują padoki ale dopiero na wiosnę / lato. Cena 750 zł
aha czyli planuja padoki to podejrzewam, ze beda bo znam Tomka O. i mozna na nim polegac.
Hala bedzie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się