Pensjonaty we Wrocławiu

Ktoś od nas chyba nie tak dawno sieczkę nabywał- zadzwoń najlepiej, wtedy info z pierwszej ręki 😉
która to stajnia ze stronki?(rolnika czy rancho)
http://konie-maslice.republika.pl/
To stajnia Pana Karpowicza.
darolga   L'amore è cieco
26 czerwca 2013 20:52
Frans - to u Karpowicza.
Wiecie moze czy w Victorze nadal tak słabo z wypłacalnoscią jesli chodzi o pracę (chyba ktos z Was mi kiedys pisał pw z przestrogą)  😁 ? Co jakis czas do mnie wydzwaniają i szalenie mnie ciekawi jak sytuacja tam  😎
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 czerwca 2013 21:50
Evson nie ładuj sie w to, wykorzystują na maxa, umowy nie dostajesz bo niby po miesiącu próbnym... a po miesiącu mówią Ci że nie przeszłać okresu próbnego i wypłacają połoe umówionej stawki...
Haha, 'nie przeszłas okresu próbnego' no nieźle, moze niech w ogole castingi na instruktorke organizują  😂 No dzieki dzieki za opinie, bardziej mnie to mniejsce zastanawiało niż kusiło, ale jeszcze tak zdesperowana nie jestem  😉
Evson, teraz pewnie będą dzwonić, bo idą obozy letnie i kadra potrzebna...
dzięki, pytałam z ciekawości bo ładnie mają umaszczonego leoparda, ale ktoś mi mówił, że właściciel sobie kropki kiedyś przesadnie cienił. Tak na marginesie to na zdjęciach konie wyglądają nieźle- w zeszłym roku były mniej okrągłe, anatomii można było się uczyć.
epk dzwoni  😎 z częstotliwoscią desperata. ale mam ubaw  😁
.
moje patrzałki wypatrzyły dwie siwe kobyły w kiepskiej kondycji, reszta koni miała widoczne żebra , słabe szyje i zady oraz obwisłe brzuchy. konie ok 8szt były ogrodzone sznurkiem od snopowiązałki więc nie wiem czyje one były- to było jakiś rok temu może półtorej.
.
falletta, sory, ale w kondycji to te konie bywaja roznej i w ogrodzeniach stoja bardzo marnych. a syfioza panujaca w tej stajni jest po prostu nie do ogarniecia.
.
budowe to one czesto maja fatalna, bo sa hodowane na masc 😉 ale rozumiem, ze chodzi ci o stan odzywienia 😉
ja tylko powiem, ze niedawno przy okazji bardzo przykrej sprawy mialam watpliwa przyjemnosc odwiedzic stajnie pana karpowicza i... slow mi brak.
.
, kto by je ganiał później po osiedlu 24/h jakby były ogrodzone samą snopowiązałką  🏇


to czyje konie notorycznie ganiała straż miejska po osiedlu? Mam dość doświadczenia aby z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że konie które widziałam były w złej kondycji i nie były to klacze zaraz po wyźrebieniu.
Sądzę, że nie ma sensu ciągnąć już wątku tej stajni.
Witam,
czy ktoś się może orientuje jak wygląda teraz sytuacja w Ranczu na Grobli? To znaczy jakie ceny, jakie warunki i czy warto wstawić tam konia.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Widziałam ostatnio na zawodach konie stamtąd i mój chłopak nie mający z końmi nic wspólnego zapytał czy ten koń chory ze taki chudy...
Parę stron temu wypowiadały się osoby, które na gwałt zabierały stamtąd konie...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 lipca 2013 10:42
wilq jeśli życie Twojego konia Ci miłe - to tam nie wstawiaj.
Pamiętam pewne zawirowania sprzed roku, ale myślałem, że może coś się zmieniło, widzę że chyba jednak nie bardzo 🙂

Dzięki!
Swoją drogą to jest przykre, że mimo rosnącej świadomości końsko-jeździeckiej są jeszcze takie miejsca... Pal licho złote klamki i marmurowe żłoby, no ale kurde, nie karmić???
.
Łaciata   Forever in my heart ♥
03 lipca 2013 14:41
Dawno nie wchodziłam na forum...

Chyba pisałam i ostrzegałam już kiedyś o stajni "Ranczo nad Odrą"  ale widzę każdy musi się przekonać na własnej skórze 🙁 Najgorsze jest to, że konie na tym cierpią najbardziej 🙁  Pan F powinien mieć zakaz na posiadanie koni.
.
Łaciata   Forever in my heart ♥
04 lipca 2013 09:04
falletta - Chyba gdzieś o tym pisałam, ale nie mam teraz czasu żeby szukać ( w sumie to nie ważne). Też tam trzymałam konia, ale krótko.. na szczęście w porę wszystko zauważyłam i zabrałam konia. Koleżanka wcześniej też tam trzymała konia i mnie ostrzegała.. no, ale widać każdy musi się przekonać. Są jeszcze dwie stajnie poza Wrocławiem, które radziłabym omijać szerokim łukiem, bo stałam tam w pensjonacie... i masakra.. a ja nie jestem jakimś wymagającym pensjonariuszem ;]
Tu chyba wkradł się jakiś błąd, stajnia "Ranczo na Grobli" i "Ranczo nad Odrą" to dwa odmienne miejsca. Tak mi się wydaję bo tę pierwszą prowadzi kobieta więc ten Pan F. musi być od drugiej (której nie znam) 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lipca 2013 13:32
wlasnie mialam to pisac ze zima pomieszala Rancza ale tak czy siak obie stajnie wielkim lukiem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się