Howrse gra :)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 maja 2009 18:18
sienka, po zrobieniu wszystkiego wokół źrebaka on automatycznie kładzie się spać, a ty czekasz do jutra ;-)
wątek zamknięty
czyli mam sie nie przejmowac, on mi w nocy nie padnie? 👀
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 maja 2009 18:31
Nie nie padnie, bo będzie spał. W zakładce 'my horses' powinien sie pojawić znaczek z 'Zzzz'. Wtedy będzie oznaczać, ze śpi. A jutro koło 9 rano będzie się howrse aktualizował (czyli aktywny będzie koło 10) to będzie miał koło 100% energii
wątek zamknięty
suuper, na razie go postarzylam i wywalilam na pastwisko, ciagle tego troche nie ogarniam wzystkiego, najbardziej tego ze tam jest teraz 9 rano wiec stwierdzilam ze kladzenie spac bedzie bez sensu ;D
wątek zamknięty
Dziękować za kolejnego punkciaka  :kwiatek:
potrzebuję jeszcze 5.
W zamian jak mi się uda z tą kobyłą, oferuję z niej źróbka - 5* mustanga za 5tys (bez passów 🙂 )
wątek zamknięty
Właśnie złapałam HOPa z Atalante Pack  😎  💃
Nyx jest strasznie drogi. Skąd macie na to tyle passów?
wątek zamknięty
Ja passy mam z koni, które sprzedaję, albo wymieniam rzeczy z BM które dostałam za cośtam, gdzieś tam.

Brakuje mi 2 agingów, jesteście kochani  :przytul:

Dziękować, już nie brakuje :*  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ale żeby sprzedawać konie za passy, trzeba najpierw chyba sporo zainwestować?  🙄 Miesiąc temu 10* to było coś, a teraz coraz więcej koni ma 12*  😲
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 maja 2009 20:10
A ja pilnie potrzebuję JEDNEGO ogłowia Athena's bridle... Bez packa.
Kobyłę mam z podkowami z BM i atlante's saddle,, ale bez ogłowia :/
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 maja 2009 20:31
deidre, no właśnie, ja mysląłam, że 10* to jest max. A jednak nie xP
wątek zamknięty
Chętnie wymienie Aging Pointy na Timerek anbo nny item. Swoją drogą skąd wy macie tyle wypasionych przedmiotów??
Jakoś nie wierze że kupujecie 😀
wątek zamknięty
Zatrudinię veta i instruktora!!!!!!!!!!!!!!!!   😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 maja 2009 21:08
masa rzeczy trafila sie w sniezkach w zimowej akcji. wtedy zdecydowana czesc forum niezle sie oblowila 🙂
a potem jeszcze byla zabawa wielkanocna, troche rzeczy z BM przy okazji sie trafilo
wątek zamknięty
Nie, dlaczego trzeba inwestować?
Dziś ktoś kupił ode mnie 9* kobyłę za 1000 i 1 passa  😲
Zdarza się 🙂

Chociaż szczerze mówiąc, to częściej wykorzystuję paypa'l i brata  😡
wątek zamknięty
ale jestem zła, wczoraj wstawiłam super hiper źrebola do EC. dziś okazało się, że nie ma tam już marchewek! EC ma prestiż 58% i cenę za boks 25 eq/dzień!
w takich chwilach czuję się jak debil-moje EC ma 67%, przyjmuję konie powyżej 150% skills (czyli dramatycznie mało jak na ten prestiż), mam mashe, marchew, królika w każdym boksie, 16m boksy i 10eq/dzień! czy ja jestem jakaś nienormalna?! 🤔wirek:
na szczęście źrebak tam posiedzi tylko 2 dni, ale to i tak 2 dni w plecy z treningiem. bez marchwi nie zaliczę foal games.
wątek zamknięty
Zapraszam do Sunrise Forest  🙂 tanio czysto i jeszcze 400 marchewek w zapasie <to wcale nie jest autoreklama>
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 maja 2009 21:33
kurczak_wtw to poczekaj z grami. na jak dlugo wstawilas zrebaka do tego EC?
wątek zamknięty
kurczak_wtw a jaki ty prowadzisz system gier ze źrebolami?? Ile czego w jakim wieku??

Edytka a jak niby można poczekać?? Źrebak Ci się starzeje a kazdy dzień się liczy 😀
wątek zamknięty
Kurczak, nie zaglądaj do źrebola wcale, to się nie postarzy ;>
wątek zamknięty
Właśnie - poczekaj aż skończy mu się czas przebywania w tym EC i dopiero potem coś z nim rób.

Inwestowanie - bo nawet jak uda się kupić dobrego konia, to trzeba go wyblupować itd. zanim będzie można sprzedać od niego źrebaki. Żeby nie zostać w tyle, przydałoby się dać mu przynajmniej ChT, a to już wydawanie passów, które przecież chce się zyskać. Można hodować konie bez rzeczy z BM, ale ci kupujący w BM mają taką przewagę, że jest się o 1-2 gwiazdki do tyłu  👿 Pojawiają się np. araby 10* jako nowość i mają super ceny, a za tydzień już nikt ich nie chce.
wątek zamknięty
Deidre, pewnie inaczej owilentowi by się nie opłacało - a tak... No to cóż, ten, kto ma kasę przoduje, a ten, kto nie... no to
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 maja 2009 22:08
A mi tam jakoś mega nie zależy na najlepszych koniach i zaleczeniu 3333 poziomu. To tylko gra ;] Żeby były jakieś nagrody, to może  😁
wątek zamknięty
Ja rozumiem, tylko tłumaczyłam kwestię inwestowania. Jak się chce być w czołówce, to bez passów ciężko.
Co mnie w sumie nie dotyczy, bo ja hoduję głównie konie w ogóle bez gwiazdek  🏇 Spróbuję wyhodować gwiazdkowe, zaczynając od startowych.
W końcu to tylko gra - całkowicie się zgadzam.
Szkoda tylko, że taka wciągająca  😁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 maja 2009 22:12
Ja na przykład sprzedaje konie, które kupuje moje alter ego ;]
wątek zamknięty
ojj, dziewczyny, przecież wiem, że mogę (muszę) poczekać 😀. tylko, że w wypadku tego konia jest to dla mnie stratą nie tylko czasu, ale i pieniędzy. deidre parę postów wcześniej zauważyła, jak szybko produkowane są coraz lepsze konie, z coraz większą ilością gwiazdek. koń, którego dziś sprzedacie za 25 000, jutro może być warty 10 000. tą klaczkę kupiłam, żeby ją wytrenować, wyprodukować od niej źrebaka i później sprzedać za kasiorkę i passy. dlatego jestem złaaaaaaaaaaa.

xxagaxx tu jest opisany system, jakim prowadzę źrebaki latem: http://www.howrse.com/centre/forum/sujet?id=125442&sujet=789792
oraz zimą: http://www.howrse.com/centre/forum/sujet?id=125442&sujet=786130
oczywiście nie jest to patent wymyślony przeze mnie.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 maja 2009 22:16
Można 2 razy srtrokować konia?
wątek zamknięty
Było juz to pytanie  😀

Jak masz kamień filozofa to tak.
wątek zamknięty
w poprzedniej wersji gry można było. teraz też można, dzięki temu oto wynalazkowi: http://www.howrse.com/marche/noir/object?qName=caresse-philotes który dostaje się razem z Atalante Pack i Centaur Pack

edit: z kamieniem filozofów też?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 maja 2009 22:25
obecnie trzeba miec NYX pack 😉
wątek zamknięty
mam do wymiany golden apple, piece of cloud i eolus's wind, potrzebuje fertility wand
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.