Howrse gra :)

To musisz ją kupić w Black Market za passesy 🙂
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 marca 2009 20:46
Ech no niewazne, cos czuje,ze ten i jeszcze ten punk o 100 000 na konce EC nie zostana przezemnie zaliczone.

Swoja droga ciekawe czy zalicza mi ten punkt o przynajmniej 10 zyjacych koniach i o tym,ze mam miec chociaz jednego ktory ma conajmniej 20 lat - niby tak mam, a nie zaliczyło. Zobaczymy.
wątek zamknięty
Deidre dzięki!
ja się pogubiłam bo ciagle mam komunikat - Warning

    * You can't do what you asked since your mare has to sleep before midnight!
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2009 06:57
zapominasz polozyc klacz do snu 😉 musisz to zrobic przed 22 czasu w historii, a jest juz calkowitym obowiazkiem polozyc ja spac przed polnoca.
jak dobijesz do godziny 10pm czasu w historii (tego pod danymi konia jak pochodzenie, waga) to kliknij na 'put you mare to bed'. jezeli nie masz derki, a jest zimno kladz ja spac w boksie. jezeli jest cieplo, albo masz derke mozesze ja polozyc spac na padoku. kon, ktory spi na padoku, ma rano wiecej energii niz ten 'boksowy' 😉

teraz przez torwar nie mam czasu grac, wpadam tylko na 5 minut zajac sie EC. konie beda musialy sobie poczkec
wątek zamknięty
Ja wlasnie teraz tez musze zdobyc jeszcze Medusas Blood (Feritility Wand mam) i pokryc klacz, ale moje wlasne malutkie jeszcze sa.
Fandango bedzie niedlugo mial 20 lat, ale co z tego, jesli to 100.000 w EC chyba nigdy mi sie nie uda. 😉

Alice prosze 😉

Jak naprawiam boksy?
wątek zamknięty
dzieki edytka
powiedzcie mi bo to dla mnie zagadka
jak biegnie czas w grze?
godzina realna to ile w grze?
wątek zamknięty
To działa niezależnie. Można ustawić koniowi cały plan dnia w 2 minuty.
Dni normalne "nasze" są ważne, kiedy nie masz aging points (wtedy 1 dzień konia to 1 dzień nasz), kiedy przechodzisz kolejne poziomy, albo kiedy masz swój ośrodek i jakieś uprawy - wtedy czekasz na żniwa kilka prawdziwych dni.
edit:
Acha, ten 1 dzień nasz to dla konia 2 miesiące, ale to już pewnie wiesz.
edit 2:
W ogóle to polecam forum http://howrsepolska.foreo.pl/ Jest jeszcze drugie po polsku, ale na tym drugim trzeba się rejestrować.
wątek zamknięty
Breva i Sigma dziekuje wogole za wytrwale wstawianie koni do mojego EC.  👍 😅
wątek zamknięty
coraz więcej kumam
najtansza stanowka 200?
wątek zamknięty
Tak. Tylko trzeba pamiętać, że krycie i potem źrebienie zabierają energię. Jak jest za mało to koń padnie i po zabawie.
No i warto byłoby przed kryciem klacz trochę potrenować żeby miała przynajmniej pozytywny BLUP, inaczej źrebak będzie strasznie kiepski.
wątek zamknięty
pokryłam i zobaczymy
wątek zamknięty
no właśnie jak naprawiamy boksy? ❓
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2009 17:33
EC -> boxes. jak boks jest podkreslony na czerwona to po prawej stronie pojawia sie ikonka 'repair this box'. radze poczekaj az bedzie tak 85-95, bez sensu robic to wczesniej 😉
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
22 marca 2009 17:39
Ludki, skąd brać dodatkową kasę??? Konie w Haven już głaskałam, bobki sprzedane, mojego małego trupa wystawiłam na sprzedaż - oczywiście zainteresowania brak... Aha, no i kobyła brała udział w lekcjach, oprócz tego pracuję... Są jeszcze jakieś opcje??
Edit: ostatnie pytanie: Czy muszę opłacać pensjonat stworowi wystawionemu na sprzedaż? Jutro kończy mi się kontrakt, koń jest wystawiony na sprzedaż od dzisiaj na trzy dni.
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
22 marca 2009 19:29
Nie musisz - koń wystawiony na aukcję wolniej się starzeje i nie musi być w pensjonacie  🙂

Mam pytanie - jak samemu wyhodować jednorożca i czy jest on potrzebny do zaliczenia któregoś levelu  👀
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
22 marca 2009 19:46
To dobrze, jak się nie sprzeda, to go sobie zostawię... jak go wystawiłam jakoś tak smutno mi się zrobiło...
wątek zamknięty
Kami żeby wyhodować jednorożca trzeba mieć klacz jednorożca i ogiera jednorożca, klacz trzeba zaźrebić dokładnie o[ chyba 6.34 ale głowy nie dam] ale masz tylko 1/6 szansy że urodzi Ci się jednorożec. Jednorożce są troszke trudne do wyhodowania, przynajmniej jak na moje skromne możliwości  😁
wątek zamknięty
Edytka dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
23 marca 2009 11:18
Makrejsza podaj mi nicka na howrse to zarezerwuję Ci pracę  😀 za najwyższą pensję z możliwością przedłużenia kontraktu i podwyższki pensji po 10 dniach  😉

Już jestem u Ciebie 🙂 - mój poprzedni pracodawca zbankrutował :/
wątek zamknięty
😅 Złapałam właśnie hopa z Fertility wand  😅
wątek zamknięty
Moje nowe dziecię http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6258307 nareszcie kary ogierek z GP 557,46  🏇
:emota2006098: zatrudnię weta i instruktora
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
23 marca 2009 20:36

😅 Złapałam właśnie hopa z Fertility wand  😅



JA TEŻ CHCĘ
wątek zamknięty
Wyślę komuś Aphrodite's (chyba ) tears, w zamian za aging points xd
wątek zamknięty
kurcze... da się jakoś ominąć kupwanie passa?? nie mogę zaliczyć lvl bo nie mam kupionego... nie wiem jakim cudem, ale na innym koncie jakoś mi samo się to zaliczyło a też passa nie kupowałam! o co c'mon? wszyscy kupowaliście po passie żeby zaliczyc lvl??
wątek zamknięty
Breva, który level? Nic nie trzeba kupowac do 7 ...

Ambrozja, a jak wyślesz? :P
wątek zamknięty
edit 2:
W ogóle to polecam forum http://howrsepolska.foreo.pl/ Jest jeszcze drugie po polsku, ale na tym drugim trzeba się rejestrować.

Drugie to http://www.howrse.mojeforum.net
Jestem jego założycielką i adminką 😉
A konieczność rejestracji to decyzja osób na forum(i mojej)
Osbiście wlę swoje forum, pod względem że wszystko jest uporządkowane 😉 (choć nie zawsze, bo jak ktoś wstawi pytanie że koń ma 5 HP w dziale EC, to trzeba przenosić)
Nie twierdzę że to drugie jest złe 😉
wątek zamknięty
Wierzę na słowo, że jest super, ale ja nie będę rejestrować się na kolejnym forum z powodu jednej gry. Szkoda, bo pewnie macie cenne rady. Dlatego poleciłam tylko ogólnodostępne.

Jak długo działają Aphrodite's tears? Poprawiają jednego źrebaka czy więcej (oprócz bliźniaków)?

Karma się zużywa czy nie? Przykładowo mam dwie na affix - znikną, czy poczekam na trzecią i będę mogła założyć hodowlę?

Breva, passa można podobno kupić za 20% e po 50 dniach gry. Powiem za miesiąc czy to działa 😉
wątek zamknięty
Serio? Ja już mam 50 dni...

A przydałyby mi się passy, bo zbieram dla black pearl.😉 Na razie mam tylko jeden🙁
wątek zamknięty
Udało się😉

Słuchajcie, potrzebuję 1 passa na black pearl. Jednego mam za zdechłego konia, drugiego za 50 dni, trzeciego moge zdobyć postarzając jedną klacz, ale ostatniego nie wiem skąd wziąć..
Czy jest jakas metoda na przekazanie komuś passa? Jesli tak to prosze o pożyczkę - oddam jak tylko się zwróci za black pearl😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 marca 2009 10:20
Jak długo działają Aphrodite's tears? Poprawiają jednego źrebaka czy więcej (oprócz bliźniaków)?

Karma się zużywa czy nie? Przykładowo mam dwie na affix - znikną, czy poczekam na trzecią i będę mogła założyć hodowlę?

zarowno tears jaki i fertility wand dzialaja tylko na najblizszego zrebaka i po wyzrebieniu od razu znikaja.

karma sie zachowuje, mozesz wiec najpierw zdobyc affix a potem farm 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.